Galatasaray Sözlük

Barış Şişman' Alıntı:
Fatih Güler kim, tanıdık mı? :)
Yardımcı olduğuna göre tanıdıktır herhalde. : ) Olmadı tanışırız diyeceğim ama cevap gelmeyecek Fatih´ten, ne de olsa organizasyondan organizasyona uğruyor buraya. : )

Barış, Fatih sitenin kurucusu.

İtiraf etmem gerekirse, MSN´de sohbet ederken "abi Galatasaray Sözlük kuruyorum" dediği zaman bu denli tutacağını hiç tahmin etmemiştim. Ne mutlu ona ki harcadığı emeğe değdi.

Gazanfer, hazır düzeni bozma orada. : )

hagi - 26 temmuz 2013 15:56' Alıntı:
sevgili kullanıcılar,

üzülerek söylemek istiyorum ki; günbegün galatasaray sözlük'ün hedefinden ve amacından saptığını gözlemliyoruz. son gelinen noktada ise işlerin artık içinden çıkılmayacak noktada olduğunu görüyoruz.

galatasaray dışında hiçbir kaygı gütmeden tamamen amatör duygularla kurulan bir oluşumun artık yönetilemeyecek kadar büyümesi şu aşamada ne yazık ki bizlerin ellerini ve kolarını bağlamakta.

sözü çok fazla uzatmadan; bir çözüm yolu bulana kadar galatasaray sözlük'ün geleceği için önümüzdeki ay 5. yılını dolduracak galatasaray sözlük'e bugün itibarıyla kilit vuruyoruz...

hoşçakalın...

Ülkenin içinde bulunduğu karanlık ortam maalesef sözlüğün de ışığının söndürülmesini sağladı..