Neler yeni

Galatasaray Spor Kulübü 34. Başkanı Sn. Ünal Aysal

İnsanlara yakın zamanda en mutlu oldukları zamanları sorsanız çoğu Ünal Aysal dönemi der. Yani sadece benim hayatım mı öyleydi bilmiyorum ama o dönem galiba herkes sosyal yaşantısında da mutluydu, işi gücü rast gidiyor, insanlar arası ilişkiler de güzeldi. Gerçekten büyülü bir dönemdi. Bitik Galatasaray’ı alıp, Terimle birlikte kupalardan kupalara koştu, lige ambargo uyguladı, yurt dışında okullar açıldı, yabancı sponsorlarla anlaşmalar yapıldı, dünya devleriyle turnuvalar düzenlendi ve kazanıldı vsvs saymakla bitmez. Sadece futbol değil, amatörlerde de çok iyiydik. 3 ana branş olan futbol, kadın-erkek basketbolda açık ara farkla ülkenin iftiharı Galatasaray’dı. Demirören’e, Aziz’e, rakip taraftarlara olan ezici tavırlarını, konuşmalarını, kalitesini vs hiç saymıyorum bile. Teferruatını bilmiyorum çok şey yazılıp çiziliyor hakkında ama sanırım herkesin emin olduğu bir şey var, sportif olarak hemen her branşta altın çağı yaşattı, yüzümüzü güldürdü, hem de bunları çok kısa zamana sığdırdı.

Şu an konu'yu görüntüleyenler: (Kayıtlı: 1, Misafir: 0)