Ünal Aysal

Turgay Kıran gibi projeleri olupta açıklamıyorlarsa diğer başkan adayları büyük ayıp ediyorlar:)

Seedorf-Grafite-Diego isimlerini söyledi Turgay Kıran orayı tam anlayamadım..Bu isimlerle ön antlaşma yapıldı mı?Ayrıca basketbolda Hakan beyle devam etmeyi düşünüyormusunuz?
Mithat Bey cevap verirse sevinirim...

En komedi durum su olacak Cumartesi gecesi Turgay Kiran eger secilseydim diye cumleler kuracak.Sanki boyle bir sansi varmis gibi.Umarim Helvacidan fazla oy alabilirde Helvaciyi havaya sokmaz.Benim oyum Polattan fazlaymis diye Helvaci konusmasin sonra.Olmasi gereken Kiran ve Helvacinin bu oyunu fazla uzatmamasi.Reklamlarini yaptilar secime katilip kac oy alacaklarinimi test etme dusuncesindeler anlamis degilim.

ünal aysal ne vad ediyor da başkan olsun diyorsunuz,adamın geçmişi yok camiada ağırlığı yok inan kıraç'ın kuklası ben hazmedemiyorum hepsi o

Az önce Turgay Kıran bir internet sitesinde canlı chat yapıyordu taraftarla.

Basketbol'da salon konusunu sordum,acilen kendimize ait ve eurolig standartlarına uyan bir salona ihtiyacımız olduğunu ve bunun sözünü veriyormusunuz diye sordum.

Şuan ki salonumuz zaten çok güzel dedi ama ileride 2-3 yıl sonra paramız olursa kendimize ait bir salon yapabiliriz dedi,benim anladığım Turgay Kıran'ın basketbol salonu gibi bir projesi yok.Ayrıca sorulan sorulara sürekli esprili yanıtlar verdi,normal hayattada böylemi bilmiyorum ama esprili adam Turgay Kıran :D

Mesela diyelim ki seçimde siz 1400 oy aldınız Ünal Aysal'da 1400 oy aldı bu durumda ne olacak diye sordum cevap olarak tabiki ben olacağım,ben daha kıdemliyim dedi ayrıca ben 1400 oy değil 2300 oy alacağım dedi. :D

Bende sorularıma birazcık cevap aldım..Özellikle transfer konusunda..Bazı önemli projelerini dinledim..5 milyon taraftarı kayıt etme,kulüpten haberdar etme,Storelardan daha fazla gelir gibi..Rivayı sormuşlar herhalde o projeyi dinleyemedim..Samimi güzel bir sohbet yapmış..Hoca tercihleri de mantıklı.Yönetim kuruluyla arkadaş gibi..Ama seçimi kazanamaz gibi geliyor..2300 oy alacağına inanıyor bakıp göreceğiz..

http://vimeo.com/23631816
Mehmet Helvacı senin hakkında olumlu düşünmeye çalışıyordum şu videoyu izleyene kadar ayıp gerçekten ayıp...Ayrıca resmen darbe yapılmış kongrede elini iki kez kaldıranlar,ağız dolusu yuhlayanlar,birbirine girenler şaka gibi kongre olmuş..

Ünal aysal maaş verdiği çalışanından özür dilemeyen enteresan adam. kölelik düzeni kalkalı yüz yıldan fazla oldu diye biliyorum.

''sizi gidi maaş alan pis çalışanlar sizi, kölesiniz, eziksiniz siz, aşağı tabaka insanlarsınız, özür de dilemem sizden, sizden üstünüm ben, paranızı ben veriyorum köpekler, çok param var benim, niye özür dileyecekmişim? alın paranızı şimdi gidin, çalışın, bana daha çok para kazandırın!!''

ayrıca yenilmez armadaları bülent tulun gibi bir adamla nasıl kuracağı merak konusu

diego ve grafite isimleri doğru seedorf ismini menejeri önerdi,Arkadaşlar Hakan beyden bu işi daha iyi yapabilecek veya enaz onun kadar yapabilecek Galatasaray'da başka adam yokmu sanıyorsunuz.

Turgay Kıran'ın ''Trömsö'ye elenirsek ülkeyi terkederiz'' açıklamasını da biliyoruz Allah'a çok şükür. O günleri unutmadık daha.

Mehmet Helvacı ile ilgili söyleyecek bir şey yok. Kendisini ailecek şaşkınlıkla izliyoruz. Afedersiniz ama bu kadar yüzsüz bir insan ben daha önce görmedim.

Ünal Aysal'ı ise Fatih Terim hamlesinden ötürü destekliyorum. Ha Fatih Terim gelmese ne olur? Yine Ünal Aysal derim.

Ki,Ünal Aysal'da yarın ki seçimi zorlanmadan kazanacaktır diye düşünüyorum.

Ben ÜnalAysal'ın kolay akzanacağını düşünmüyorum Oğuzcan. Bu arada tüm objektifliğimle baktığımda en planlı programlı çalışan adamın Mehmet Helvacı olduğunu en hazırlıksız yakalananın da Ünal Aysal olduğu bir gerçek. Turgay Kıran Başkan olacağına kendide inanmıyor gibi. Bu yüzden elinde post itlerle geziyor. AÇık ve net ki eğer Helvacı bu yönetimde yer almamış oslaydı oyları süpürürdü. Şu an hala insanlar nereye oy verecekleri konusunda kararsızlar. GS genel kurul üyeleri olaylara allahtan biraz daha geniş açı bakmaya çalışıyor. Bu yönü ile takdir ediyorum onalrı.

Oğuzcan Turgay Kıran'ın o lafına nedne takıldın anlamadım aslında. Ne demesini bekliyordun Turgay Kıran2ın Trömsö ile oynanacak maçtan önce? Rakip çok güçlü elenme durumumuz var mı deseydi? Neden adamın bu lafını dillere pelesenk ettiler ben vallahi anlamış değilim. Turgay Kıran ile ilgili onlarca olumsuz şey analtırım ama bu hiç aklıma gelmez...

Turgay Kiran yarin aksam ulkeyi bir sureligine terk edebilir.Tromso faciasindanda beter bir gun olabilir cunku yarin onun icin .

Ben ÜnalAysal'ın kolay akzanacağını düşünmüyorum Oğuzcan. Bu arada tüm objektifliğimle baktığımda en planlı programlı çalışan adamın Mehmet Helvacı olduğunu en hazırlıksız yakalananın da Ünal Aysal olduğu bir gerçek. Turgay Kıran Başkan olacağına kendide inanmıyor gibi. Bu yüzden elinde post itlerle geziyor. AÇık ve net ki eğer Helvacı bu yönetimde yer almamış oslaydı oyları süpürürdü. Şu an hala insanlar nereye oy verecekleri konusunda kararsızlar. GS genel kurul üyeleri olaylara allahtan biraz daha geniş açı bakmaya çalışıyor. Bu yönü ile takdir ediyorum onalrı.

Oğuzcan Turgay Kıran'ın o lafına nedne takıldın anlamadım aslında. Ne demesini bekliyordun Turgay Kıran2ın Trömsö ile oynanacak maçtan önce? Rakip çok güçlü elenme durumumuz var mı deseydi? Neden adamın bu lafını dillere pelesenk ettiler ben vallahi anlamış değilim. Turgay Kıran ile ilgili onlarca olumsuz şey analtırım ama bu hiç aklıma gelmez...

Sühan Abi selamlar,

Turgay Kıran'ın bu sözünü neden gündeme getirdim? Güzel soru.

Tabiki Tromsö gibi bir takım ile oynarken bu tarz iddialı laflar söylemek normal ancak bir şeyler oldu ve elendik. Ben o zaman Turgay Kıran'a sorarım;madem böyle bir laf kullandın,o zaman sözünün arkasında dur. Sözünün eri bir adam olmadığı anlamını çıkartırım ben burdan. Bu örneği vermekteki amacım buydu.

Rijkaard ile 2 yıl daha devam edeceğim dedikten belli bir süre sonra Rijkaard'ın görevine son veren Adnan Polat'tan ne farkı kalıyor o zaman Turgay Kıran'ın?

Bence her haliyle yetersiz Turgay Kıran Galatasaray Başkanlık makamı için de,ben sadece bu örnekle ne kadar ''sözünün eri'' bir insan olduğunu göstermek istedim.

Ünal Aysal kolay kazanacak dedim. Çünkü,listesine aldığı bir çok isim oy potansiyeli inanılmaz derecede fazla olan adamlar. Belki de bu seçilmek için bir strateji, bilemem. En basitinden geçen seçimlerde Galatasaray tarihinin en fazla oy alan, ancak seçilemeyen Başkan adayı Adnan Öztürk var.
Ali Dürüst'ü söylemiyorum bile.

Bu isimleri seversin ya da sevmezsin. Bunlar ciddi oy potansiyeli olan isimler.

Ayrıca katılımın çok fazla olmayacağı yönünde ciddi söylemler var. Bekleyip göreceğiz. Galatasaray için hayırlısı olur umarım.

Adnan Polatın oyları Turgay Kırana gidecektir..Ayrıca bazı isimlerin kongreye katılmayacağı yada İnan Kıraça karşı diğer adaylara yönebileceği söyleniyor.Bakalım Ünal Aysal mı alacak yoksa yılın sürprizi mi gerçekleşecek....

Benim tahminime göre 4000 civarı bir katılım olur.

Ünal Aysal 1800 civarı oy alır.
Mehmet Helvacı 1200 civarı oy alır.
Turgay Kıran 1000 civarı oy alır.

En iyi hazırlanan aday Mehmet Helvacı ama ben yarın oy kullanacak olsam Ünal Aysal'a oy verirdim çünkü listesinin daha güçlü olduğunu düşünüyorum.Eğer bu kongreye sadece Mehmet Helvacı ve Turgay Kıran katılıyor olsaydı oyumu Mehmet Helvacı'yı antipatik buluyor olmama rağmen iyi hazırlandığını düşündüğüm için Mehmet Helvacı'ya olurdu.

Ama bu Galatasaray kongresi,her türlü sürpriz olabilir bence,heyecanlı bir kongre olacak.