Ünal Aysal

Gizli gizli tupcuyle anlastiginda sen oradaydin galiba baya iyi biliyorsun ? Ne guzel kovdu evet sonrasinda gorduk takimin halini.Terim’in milli takimdan yolladigi Hamza olmasa o 4. yildizi ruyanda gorurdun sen.Zaten o sezondan sonra da Terim gelene kadar sampiyon olamadik.Ama ne guzel kovmustu :)Ergen ergen konusmalar ne guzel kovmustu falan :)
Valla ben Terim istifa etmeli diye hep soyledim burada da kimseyi gormedim kayitsiz sartsiz Terim takimin basinda kalsin diyen.Ama sen ve senin gibilerin icinde oldugu oyle bir guruh var ki Aziz Yildirim’i bile Gs’nin yasayan en buyuk efsanesine tercih edersiniz.
Aysal’a gelince hatalari olmustur yeaaa diyorsun da Terim’e gelince bu hatalar olumcul oluyor.Bir tane gecerli argumanin yok.Yok iktidar zorluk cikardi,yok tupcuyle gizli gizli gorustu.Bir halt bildigin yok klavye basindan salliyorsun sagdan soldan okuduklarini.Yabanci sinirinin gelecegi 2 sene onceden belliydi ona gore yapsaydi hazirligini veya yabanci siniri gelince Selcuk,Burak gibi oyunculara sulalelerini kurtaracak sozlesmeleri vermeseydi mesela ? Yonetim kurulu Dursun Ozbek’e yetki verdiginde kuduruyordu sosyal nedyadan bazi taraftarlarimiz ama Aysal vizyonlu ya simdi yetki vermedi diye magdur oldu.
Son bir not belli ki internetten komplo teorileri okumayi seven ve buna gore sevdigi veya sevmedigi insanlara not veren bir insansin.O zaman zahmet olmazsa Adnan Polat’i da arastir bakalim.İliskilerini,kimlerle dost oldugunu.Adnan Polat goreve cagirdiginda kacan diyorsun ya.

Haha o sezonu bile FT’ye bağladı, kafaya bak. Milli takımdan yolladığı Hamza sayesinde olmuş. Sneijder ve Muslera sayesinde diyemiyor da, şu an Eyüpspor’daki Hamza’yı övüyor. Beyni yok, fikri var ne güzel:)

Daha fazla cevap vermeye gerek yok. Etme cahille muhabbet demişler. Sen tapmaya devam et.

Haha o sezonu bile FT’ye bağladı, kafaya bak. Milli takımdan yolladığı Hamza sayesinde olmuş. Sneijder ve Muslera sayesinde diyemiyor da, şu an Eyüpspor’daki Hamza’yı övüyor. Beyni yok, fikri var ne güzel:)

Daha fazla cevap vermeye gerek yok. Etme cahille muhabbet demişler. Sen tapmaya devam et.
Hamzayi mi ozdum gerizekali ? O sezona Prandelliyle devam etseydin Muslerayla Sneijder mi kurtaracakti seni ? Tabi ki onlarin etkisi buyuk inkar eden yok.
Sen kimsin de bana cahil veya beyinsiz deme curetinde bulunuyorsun klavye delikanlisi ? Sen mi belirliyorsun kimin cahil oldugunu ? Bir halt bildigin yok eminim gercek ismini kullanamayacak kadar bile hayatsiz veledin tekisin.Bir halt bildigi olmayan velet bana cahil diyor ne guzel sey su klavye arkasi.
Asil senin beyinsiz ve cahil bir velet oldugun suradan belli oluyor ki oraya 30 satir sey yazmisim hic birine karsi bir argumanin yok cimbizla cekip tek bir yeri almissin.Beyinsiz veledin tekisin iste.Ergen seni.

Son düzenleme: