Neler yeni

Galatasaray TV'ye Eleştiri, Beğeni, Öneriler

Hakan Premier Ligi sadce yayıncı kuruluş ve bunun dışında biz yayınlıyoruz özet olarak başka bir kanalda yok . Formulanın formatını değiştirdiler araç Galatasaray değil Türkiye diye geçiyor artık .

Hakan Premier Ligi sadce yayıncı kuruluş ve bunun dışında biz yayınlıyoruz özet olarak başka bir kanalda yok . Formulanın formatını değiştirdiler araç Galatasaray değil Türkiye diye geçiyor artık .
Buna mi seviniyim yani? Yarin birgün Fransa ligini yayinlar bizde hepbirlikte seyrederiz ohalde.

Ultraslan.com da ki bildiriye benzer bir bildiri ile şu Rıdvan olayına tepki konulmalı diye düşünüyorum. Mümkün mü değil mi onu bilemiyorum ama sonuçta bizde Galatasaray taraftarının buluştuğu bir platformuz.

Galatasaray'ın en fazla Fenerbahçelileştiği Adnan Polat döneminde bile Rıdvan Dilmen gibi birinin GS TV'ye çıkartılmasına cesaret edilemedi. Ünal Aysal spor adamlarının katılacağı bir program yapmak istiyormuş. Ne yani? Rıdvan Dilmen'i GS TV'ye yakıştırıyor da Arif Erdem'i,Hakan Şükür'ü yakıştıramıyor mu? Onlar spor adamı değil mi?

Sarı Mı,Kırmızı Mı programında yarışıp 5'te5 yaptım.Daha önce yarışan var mı?Ne tür bir hediye veriyorlar.:p
Hediye geldi.Store'de 10 Tl'ye satılan kırlent vermişler.Paketi açınca baya bir güldüm.Koskoca Galatasaray'ın tvsi hediye olarak bunu veriyor.Benim gibi katılayımda kazanırsam belki forma verir diyenler için hayal kırıklığı.Haberiniz olsun yani.:)

U11433 GALATASARAY LOGO 40x40 CM KIRLENT  - Ev & Ofis / Yastık - Gsstore.Org

Kanaldan soğuttular. Çalışan herkesten nefret ediyorum neredeyse. Hele Bahri Havadır,Ceren Aytemiz, Nazlı bilmem ne ve Veli Yiğit'i bir kaşık suda boğabilirim. Aklı başında birinin kanala el atması lazım en kısa zamanda..

Şu an konu'yu görüntüleyenler: (Kayıtlı: 1, Misafir: 1)