Galatasaray-Ülkerspor 18:00 Cumartesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bi i$im çıkmazsa gelirim tabii ki takımı desteklemeye ama yeri ters gelior biraz zor....

X' Alıntı:
Erken gidip Efes-KSK macida izlenebilir.
Bence de mantıklı çünkü öbür türlü iftar trafiğinden geliş berbat olacak zaten. Daha önce bjk itüye giderim diye düşünüodum hazır akatlarda diye ama o zaman biizm maça ucu ucuna yetişirdim, o yüzden bence de erken gidilip o maç da izlenir.

TV

Maçın yayın durumu çözüme kavuştu mu? Haberi olan olursa ricam haber versin buradan.

ewet murat cok ıyı 1 teklıf werdım kabul ettıler feci kar yaptım anlıcaın
YA geyık 1 ayana salona erkenden gelelım abıcım malum bızım sıtedekıler bıraz assolist hawasında maça geldiklerinden :) saka maka saat 4 gıbı falan salonda olalım da ılk maçıda ızlerız

bizimkiler var ya değil kulüp yönetmek bağlı tavuğa sahip çıkamazlar. ülkerle kendi sahanda maçın var koyduğun saate bak. hem iftar var hem beşiktaş fener maçı. oruçlu olanlar iftarı salonda yapacak millet çıkacak 15 dakikada beşiktaş maçına yetişecek. oldu.

ulan saat 3 te oynasan daha çok seyirci gelmez mi? insan sahasındaki maçın saatini bile ayarlayamaz mı ? bu kadar mı kafanız çalışmıyor. yoksa seyircinin gelmemesi halile protesto olamaması mı amaç?

yıllardır baskete seyirci gelmiyor deniyor ve ben yıllardır aynı şeyi söylüyorum. insanların aileleri sevgilileri özel işleri var hafta sonu iki günü maça ayırmak zor oluyor. basket maçıyla futbol maçını aynı güne koy (tabi bu abuklar o zaman da aynı saate koyar) salondan da stada otobüs seferi düzenle gör bakalım baskete gelen seyirci sayısı artar mı artmaz mı?

biz yıllarca inönüden samiyenden sergiye bilet bulacağız diye koşturduk o zaman bile bu düzenleme yapılabiliyordu şimdi ne eksik te yapmıyorsunuz.

cok aciz bi durum
6 yı 10 gece ezan okunuo 6 da mac var
buna kimse ses cıkarmıo mu ya?
insanların maca gelmesi nası beklenio?
ülker macının önemi bilinio fatih solak mevzuundan dolayı tepki gösterilicegi acık ortada, federasyon jet hızıyla yetisio ülkerin imdadına mac saati kimsenin gelmiycegi 6 ya konuyo.
ben inadına gelicem, ülkere de fatihe de içimi dökücem sonuna kadar, hem yönetime hem federasyona ragmen...

İftar saati olması kötü.Yoksa Fener-Besiktas macı hic önemli degil.Ne halleri varsa görsünler,yesinler birbirlerini...

Vallahi macın 6 da olduguna tek sevinen benim herhalde

Dershanem oldugunu düşünürsek
Maça rahat rahat gidebilirim :) :)
Hatta efes macınıda seyredebilirim :)

Ayrıca maca 500 tane bos adam gelecegine
50 tane bilinçli taraftar gelmesini her zaman tercih etmişimdir

Ben bi kaç arkadaşa söledim gidelim die düşünüoruz belki gidicez 3 kişi...

Ya 2. periyot ihtar muhabbetine takılırız tribünde gelenler poğaca falan yaptırıp getirir maça hep beraber iftar yaparız :)
not: poğaça konusunda ciddiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...