Galatasarayımız için,ne yapmalıyız??

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi

Ne yapmak gerekir?

• Tepki koymak

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9
G

Guest

Misafir
Ne yapmayılıyız cumhurbaskanlıgı kupasındanda erken elendık lıgede kotu basladık gercı daha erken ama ne olmalı basarını kriterı ne!!

önce halil kovulmalı sonra sabrederiz. bu adamın sabredilecek tahammül gösterilecek hiç bir tarafı yok.

ilk maçta yani ülker maçında maçın sonucu ne olursa olsun bu tepki gösterilmeli artık.

roberto baggio' Alıntı:
önce halil kovulmalı sonra sabrederiz. bu adamın sabredilecek tahammül gösterilecek hiç bir tarafı yok.

ilk maçta yani ülker maçında maçın sonucu ne olursa olsun bu tepki gösterilmeli artık.
Abi bunları geçen senenin sonunda söyleseydin olurdu ama artık lig başladı.Belli bir kadro kurduk.Ayrıca Halil Üner gitse yerine kimse gelmez.Mecburen yine sabredeceğiz.

Halil Üner'e karşı tepki koymamız bize yakışmaz.O ne olursa olsun Galatasarayın coach u.Onu istemiyoruz diye klubümüze yakışmayacak istifa tezahüretları yapmamalıyız.Bunu yetkili kişinin görüp çözüme bağlaması lazım.Tepkimiz şuan Ülkere olmalı.

Sabredip bekleyeceğiz.. Ne kadar kimse istemesede Halil Üner koçluğunda yeni sezona girdik yeni bi kadro oluşturduk bizim görevimiz sonunda kadar ne olursa olsun takımımızın arkasında olmamız lazım olduğunu düşünüyorum..

koch' Alıntı:
Abi bunları geçen senenin sonunda söyleseydin olurdu ama artık lig başladı.Belli bir kadro kurduk.Ayrıca Halil Üner gitse yerine kimse gelmez.Mecburen yine sabredeceğiz.

sevgili koch bırak geçen senenin sonunu ben ismi biz de gündeme gelmeye başladığı günden beri bunları söylüyorum. yalçın granit erman hocanın son iki ayında bu görüşmelere başlamıştı.

Iki söz war :

1-) Bekleyen derwiş , muradına ermiş...
2-) Bekleyen derwiş , bekleye bekleye gebermiş..

Biz şu anlık beklioruz , umarım ilki olur...