GENÇ ERKEK TK.

• Konbuyu başlatan lanu
  • Başlangıç tarihi
L

lanu

Misafir
salı günü genç erkek takımımız fener genç erkekle lig maçı oynayacak.yerini ve saatini sanırım ali emre daha detaylı bildirir buradan bu arada ismet sanırım oynayamayacak emin değilim yıldız tk.dan nazımla fırat kadroya alınacak ne kadar açığını kapatırlar ismet.in o da soru işareti tabi yinede şimdiden bol şanslar gidenlere iyi seyirler

genç takımda koch değişti

genç takımın başında bulunan yabancı koch hafta başında gönderildi yerine takımın başına barış hoca getirildi.biraz eski haber oldu ama olsun gilgi bilgidir

Dun Caferaga'da maça gittik. Sizden Ismet 4 maç ceza almış galiba oynamadı. 104-59 biz kazandık. ;) Ancak skordan daha ilginç olan sizin takımda kaç kişi torpilli ve kadroda yer buluyor. 8)

genç erkekler fb.gs.maçı

galip gelen takımı kutlayalım tabi ama unutulmasınki ilk maçı da ismetle beraber bu gençler aldı.

koch' Alıntı:
Maxen son derece iyi niyetli biri olduğunu düşünüyorum,lütfen smileylere dikkat.

Ne olmuş smiley kullanımlarımda? Rahatsız olmana sebebiyet veren nedir?

maxen' Alıntı:
koch' Alıntı:
Maxen son derece iyi niyetli biri olduğunu düşünüyorum,lütfen smileylere dikkat.

Ne olmuş smiley kullanımlarımda? Rahatsız olmana sebebiyet veren nedir?
Yanlış anlama(yın) lütfen.Anladığım kadarıyla yeri geldiğinde -tuttuğunuz takım Fenerbahçe olmasına rağmen- 3 büyüklerin hepsine destek veren bir kişisiniz.
O torpil kısmından sonraki cool bana biraz dokundu.Bu durumdan zevk aldığınıza inanmıyorum.Ama cool smileyi böyle bir anlam vermiş posta.Bu sebeple böyle yazdım.