Genç Oyuncu Takip Başlığı

Arkadaşlar takip ettiğiniz, performansını beğendiğiniz genç oyuncuları burada belirtebilir, bilgi verebilirsiniz. Cinsiyet ayrımı yapmadan beğendiginiz isimleri yazabilirsiniz.

Leo Westermann genç fransız bu sene Partizanla 3 yıllık anlaşma yaptı. Geleceğin en iyi oyuncularından biri olarak görülüyor. EL'de de iyi maçlar çıkarıyor. Geçen sene Asvel forması ile EL ön elemesi 2. maçında karşılaşmıştık. Bize karşı iyi oynamış ve 18 sayı atmıştı. P&N oyunlarını iyi oynuyor.

Thomas Heurtel genç fransızı az önce biten Efes maçında gördüm. İyi bir şutör kritik anlarda iyi işler yaptı. Maçı da 22 sayıyla tamamladı. EL'deki 3'lük yüzdesi de %42. Takip edilmesi gereken bir genç.

Sergey Karasev'i yazmadan olmaz genç oyuncu başlığına 93 doğumlu 2.02 boyunda Triumph Lyumbertsy forması giyiyor.

Eurocupta ort.32 dk 17.8 sayı-3.8 Ribaund-2.2 Asist

%34.2 ile 2 sayılık

%65 ile 3 sayılık (20/13) isabet yüzdesi var Eurocupta.

Miljana Bojovic Good Angels Kosice ile Eurolegue Womanda oynuyor. 87 doğumlu Sırbistan vatandaşı. Takımı Fenerin grubunda ve 6'da 2 yaparak grup lideri şuanda. Bojovic 8.3 sayı 2.1 reb ve 7.1 asist ile oynuyor. Asist sıralamasında EL birincisi. Takip edilmesi gereken bir oyuncu olarak görüyorum.

Ispanyol ACB Liginde mücadale eden Cajasol Sevilla' daki Tomas Satoransky.
Kendisini Çek Milli Takımı' ndan da biliyoruz. 1991 doğumlu ve 2.01 cm boyuyla 1 numara oyun kurucu oynuyor.
2012 NBA Draftinde Washington Wizards tarafında 2. tur 32. sırada seçildi.

Dikkatlice izlenmeli ...

Avrupada oynamıyor ama Andrew Wiggins'i takip etmenizi öneririm NBA draftına girdiğinde 1.sıra seçimi olacağına herkes inanıyor.1995 doğumlu SF.2014 NBA draftına girmesi bekleniliyor.Süperstar potansiyali taşıyan bir genç yetenek bence izlemeye değer.

[video=youtube;HJn74ufOx64]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HJn74ufOx64[/video]

Avrupada oynamıyor ama Andrew Wiggins'i takip etmenizi öneririm NBA draftına girdiğinde 1.sıra seçimi olacağına herkes inanıyor.1995 doğumlu SF.2014 NBA draftına girmesi bekleniliyor.Süperstar potansiyali taşıyan bir genç yetenek bence izlemeye değer.

[video=youtube;HJn74ufOx64]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HJn74ufOx64[/video]

Nicholas BATUM havası var.
Tabi ki iyi analiz edebilmek için Lise maçları dışında kayda değer bir organizasyondaki performanslarına da bakmak gerekir.

Oynadığı uluslararası organizasyonlardaki istatistikleri

2012 FIBA Americas U18 Championship for Men 15,2 sayı-7,6 Ribaund-2 Asist
2010 FIBA U17 World Championship for Men 8,1 sayı-3,2 Ribaund-0,4 Asist

Herkes Wiggins'ten komple bir oyuncu diye övgüyle bahsediyor.Draftları uzun zamandır takip ederim Greg Oden'dan beri bu kadar övülen bir oyuncu hatırlamıyorum.