Gençlerimiz İstanbul İkincisi

Konuştuğum herkes pertevniyalin 1 olacağını söylüyordu.Ama kimse Galatasaray'ı potada görmüyordu en büyük şans Fenere veriliyordu.İyi yapmışız.Göksenin ve arkadaşlarını tebrik ediyorum.Şampiyona'nın İzmir'de olması'da benim için iyi oldu.

Bu arada İstanbul liginin yol haritasında geçen seneye göre değişiklik yapılması Pertevniyal ve Fenerbahceden çok bizim takıma yarayacak diye düşünüyorum.

Göksenin bu dönemde A takımda idman yapıyormu bilmiyorum ancak takımın 2 tane uzunu da fazla bir basketbol geçmişine sahip değiller.Kendilerini sene başında n bu yana yaptıkları idmanlarla epey bir geliştirdiler.Şahsen ben Florya'ye her girişimde adamları salonda görüyordum.Onlar o dönemki yaptıkları idmanları şu boşlukta da sürdürürlerse şampiyonadaki katkıları 2 kat artacaktır.Fiziksel olarak biraz daha zayıfız rakiplerimize karşı.Göksenin'in hucüm performansının yanında biz daha çok savunmamızla geldik buralara.Bu dönemde yapılacak extra çalışmalar bize baya yol kazandıracaktır.Tabi ben toplam5-6 maç izledim takımı.Ali Emre daha doğru tespitlerde bulunabilir ilerisi için.

Son maçta Göksenin oynamamış.Muhammet 31 sayı atmış.Muhammet nasıl bir oyuncu?Mevkisi? Boyu ? Kilosu? bilen var mı?

Hüseyin Çıtak' Alıntı:
Son maçta Göksenin oynamamış.Muhammet 31 sayı atmış.Muhammet nasıl bir oyuncu?Mevkisi? Boyu ? Kilosu? bilen var mı?
Doğru olmayabilir verdiğim bilgi , emin değilim.Muhammed Baygül 1992 doğumlu 1.95 boyunda guard pozisyonunda oynayan bir oyuncu.

Sercan, üstte 5 tane yorum var.Hiç birinde senin yazın yok.Sen nasıl bana cevap verdin onu anlamadım !

Arda Öztürk'ün Fake hesabı mısın?

Hüseyin Çıtak' Alıntı:
Sercan, üstte 5 tane yorum var.Hiç birinde senin yazın yok.Sen nasıl bana cevap verdin onu anlamadım !

Arda Öztürk'ün Fake hesabı mısın?
Efes'in alt yapısında oynayan arkadaşım var.Forumda dolaşırken o da yanımdaydı.Soyadı Baygüldü sanırım dedi.Guard pozisyonunda oynadığını söyledi.Bende google'dan boyuna baktım.