Neler yeni

#GreyWeekend

Katılım
30 Eyl 2016
Mesajlar
2,468
Beğeniler
112
Konum
Liverpool
#1
Yellow Friday'ın yerini alan, taraftarların önerisiyle kulüp olarak desteklenen kampanya. Bilindiği üzere Mustafa Cengiz başkanımızın ilk kazandığı seçimin oy pusulası Sarı rengiyle bir akım başlatmıştı taraftarlarımız. Şimdi de Gri rengiyle kazanmasından sonra "GreyWeekend" akımını başlatmış durumda.

Galatasaray Mağazacılığı ilk defa kara geçti, bu bile taraftarın yönetime olan güvenini ve takıma desteğini gösteriyor. GSStore ayrıca 2. ürünü alan taraftarlarımıza 21. şampiyonluğun hatırına %21 indirim yapıyor. Ben Ocak'ta yapılan etkinlikte fazla bir şey alamamıştım bardak ve Metin Oktay forması hariç. Ama bu etkinlikle yeni sezon formasını, Atatürk baskılı t-shirtü alma düşüncem var. Ben inanıyorum ki Mustafa Cengiz yönetimi diğer yönetimlerin yapmış olduğu gibi bir hırsızlık yapmayacak. Taraftarların isteklerini gerçekleştirecek.

Bu yüzden tüm taraftarlarımızı etkinliğe davet ediyorum. Herkes gücü yettiğince, karınca kararınca bir şeyler alabilir. Kulübümüze Şampiyonlar Ligi yolunda sinerjimizi ve desteğimizi verelim.
 
Katılım
14 Mar 2011
Mesajlar
334
Beğeniler
29
Yaş
39
#3
Greyweekend falan beklemeden alacaklarımı aldım. Zaten şampiyon olduğumuzdan beri para basıyor dükkanlar, çok fazla birşey beklemiyorum bu kampanyadan. Bana göre gereksiz oldu.
 
Katılım
30 Eyl 2016
Mesajlar
2,468
Beğeniler
112
Konum
Liverpool
#4
Adam gibi ürün çıkartsınlar diğer markalardan alacağıma buradan alırım. Ama şaka gibi tasarımlar yapıyorlar hele en sevmediğim yanları beyaz tişörte resimli baskı yapıyorlar. Bu kadar yaratıcılıktan uzaklar. Ürün kalitesi de yerlerde geziyor. Çekme, renkleri solma gibi birçok sorunla karşılaştım.

Fenerium'u kıskanıyorum cidden. Bizden daha fazla ürün çeşidi yapıyorlar, kalitesi iyi. Adamlar pazarlamayı iyi biliyor. Derbi kazandıklarında bile güzel ürünler çıkartıyorlar. Bir de bize bakıyorum şampiyon olmuşuz ama sanki şampiyon olmamışız gibi ürünler var. Boşuna yıllardır zarar etmiyor Store.
 
Katılım
4 Ara 2017
Mesajlar
227
Beğeniler
1
#5
Yönetim amatör şubelere ilgi göstermedikçe katkı vermeyi düşünmüyorum. Futbol kulübü değil burası.
 
Katılım
4 Şub 2009
Mesajlar
734
Beğeniler
20
Yaş
57
Konum
İstanbul
#6
Yetersiz ürün yelpazesi ve kalitesiz ürünlere rağmen gerçekten çok büyük bir iş başarıyor Galatasaray taraftarı. Fenerium'daki ürünler bizde olsa şu satış miktarını ikiye çok rahat katlardık.

Saygılar.
 

Şu an konu'yu görüntüleyenler: (Kayıtlı: 1, Misafir: 0)

Üst