GS-FB YILDIZ MACI

• Konbuyu başlatan FERDİ#10
  • Başlangıç tarihi
F

FERDİ#10

Misafir
YILDIZ TAKIMIMIZ FB YE 11 SAYI FARKLA YENİLDİ GERCEKTEN COK MÜCADELE ETTİLER AMA RAKİP BİZİM KIZLARDAN UZUNLARA SAHİPTİ BİDE PELİN YERİNDE OYNATILMIYORR...

fenere göre cok daha iyi mücadele ettik ama onların kadro derinliği vardı. pota altında cok zorlansakta dış tarafta hiç fena değildik. bir ara farkın 20 küsürlere cıkmasına rağmen oyundan düşmedi genç arkadaşlarımız. bu mücadelelerinden dolayı kendilerini ve coach larını tebrik ediyorum. kaybetselerde formanın hakkını ellerinden geldiğince vermeye çalıştılar.
yaso yorulana kadar, pelin dış şutlarda ipek ise fake sonrası jump shotlarda epey etkili oldular.
fenerin üst düzey (5) guardı ve 15 numaralı pivotları gerçekten cok iyiydiler..
iki takımıda mücadelelerinden dolayı kutluyorum

bende maçı biraz izledim güzel maçtı zevkliydi ama fener bir kumaş daha iyiydi gibi ama biz çok daha iyi mücadele ettik.Pota altımız biraz aksak kalıyo.Bide dikaktimi çeken şey oyunu topa sokarken kendi pota altımızdan kaç kere fenerli oyuncular kaptı topu biraz daha dikkat edilmesi lazım gibi.Bizdeki #5 numara iyiydi ama forvet oynuyo galiba ama guard oynatılabilir aslında o kızda gelecek var :)