GSbasket.Org 12 Yaşında

Kuruluşumuzdan bu yana tam 12 sene geçti. Bu kadar büyümemizi ve Galatasaray Basketbolunun nabzını tutmamızı sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ederiz. Hep birlikte daha nice güzel senelere ve başarılara...

GSbasket.Org

Bu foruma bu sene katılan bir üye olarak gerçekten gurur duydum daha nice yıllara diyorum tüm üye arkadaşları tebrik ediyorum bu forumun bir parçası oldukları için...

12 seneye ulaşmanın mutluluğu ve bunun sadece 5 senesinin içinde olmanın hüznü birleşince bu sitenin yıllarca daha devam etmesi için herşeyi yapabileceğimi daha iyi anlıyorum. İyiki doğduk ya :)

Dogum günün kutlu olsun Gsbasket.org :) Nice sari kirmizi senelere...

Kerem Seçer' Alıntı:
12 seneye ulaşmanın mutluluğu ve bunun sadece 5 senesinin içinde olmanın hüznü birleşince bu sitenin yıllarca daha devam etmesi için herşeyi yapabileceğimi daha iyi anlıyorum. İyiki doğduk ya :)
O burukluk bende de var üye olmadanda takip ederdim ama yinede bu ortamın temiz havasını geç solumaya başladım. GSbasketi anlamlı kılanlara Galatasaraylı, Sarı-Kırmızı sevdalısı Arkadaşlarımıza, kardeşlerimize başta Teşekkür Etmek lazım ;)
Dileğim...Önce Allahım Sonra Yöneticilerim ayırmasın beni bu temiz hava sahasından ;)