GSbasket.Org Websitesi

Emegi gecen herkeze teşekkürler
Gercekden yogun caba harcanarak hazırlandı biliyorum Ugur G. kardeşime ayrıca teşekkürler

Bir site için anasayfa yapmaya çalışsan eminimki bu kadar güzelini yapılmazdı . Emeği geçen herkese teşekkürler

Yukarıda teşekkür etmeyi unuttuk, emeği geçenlere teşekkürler. Ayrıca bir önerim daha olacak foruma hızlı cevap modülü gelebilir mi? Cevap yaz butonuna tıklamaya gerek kalmadan cevap atsak güzel olur aslında..

Barış Şişman' Alıntı:
Yukarıda teşekkür etmeyi unuttuk, emeği geçenlere teşekkürler. Ayrıca bir önerim daha olacak foruma hızlı cevap modülü gelebilir mi? Cevap yaz butonuna tıklamaya gerek kalmadan cevap atsak güzel olur aslında..

Barış dediğin olabilir aslında hızlı cevap modülü olabilir.Amaç sitede en az eklentiyle sitenin sadeliğinin bozulmaması ve yavaşlamamasıydı ama hızlı cevap olabilir aslında Önder abiyede sormak lazım.

Uğur herşeyin sadesi makbuldür zaten, bende bu sadeliği destekliyorum ancak hızlı cevap modülü seninde dediğin gibi olursa iyi olur. Sonuçta insanlar hızlı ve kolay şekilde cevap atmalı.

Bu modül işleri ile kim uğraşıyorsa bence bu öneriyi dikkate almalı, bizler için daha iyi olacak.

Hızlı modülü eskiden kullandık. Gereksiz bir sürü mesaj atılırken foruma bunu daha da kolaylaştırmak istemiyorum açıkcası. Yinede önüzmüdeki günlerde düsünebiliriz.

Anasayfadan foruma basınca pencere self de açılsa bence daha iyi olur gibime geldi :) Bu arada emeği geçen herkeze çok teşekkürler...

Gerçekten güzel olmuş.Lösev reklamının olmasıda çok hoş.