Haftanın Oyuncusunu Seçelim

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi

Haftanın Oyuncusu Sizce Kim?

• Brian Baddicker

Oy: 0 0.0%
  • Nick Jacobson

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
G

Guest

Misafir
Merhaba Arkadaşlar,
Gene bir haftanın oyuncusu köşesiyle karşınızdayım 8) Bu hafta daha sağlıklı bir değerlendirme fırsatı buldum. Maça gittim. Takımı dikkatle inceledim. İlk yarı ümit verici şeyler gördüm ama, ne yazık ki 2.yarı direnç tamamen kayboldu. Bence en dikkati çeken oyuncu Ferreria idi. Özellikle blokları ile etkili oldu. En iyi savunma bloktur bana göre. Atletik özellikleri fiziki kalınlık sorununu bir nebze kotarıyor. Taraftarda fena degildi onlarıda unutmayalım. Sandıgımdan fazlası geldi. Evet kısacası bence haftanın oyuncu ferreria. Jakobson skorer bir oyuncu o da fena deildi. Baddicker yumulak bir adam. Dış şutları fena deil. Arda malesef takım kötü olunca o da kötü oynadı. Umut tınay hayal kırıklıgı yaşattı. Ufuk gülgen mücadele etti ilerde daha iyi olur. Göze batanlar bunlardı. Sizinde düşünceleriniz bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

Macın adamı bence ülkerden Serkan Erdogan.Bi anda kopardı macı soktugu sutlarla...

Bizden ise Jacobson.Sanırım bu seneki en iyi transferimiz.Eli cok düzgün.

Jacobson iyi oynamış... Boddicker 15 sayı - 7 rebound ypmış iyi walla.. Bu ikiliyi haftanın oyuncuları sçtim bn...