Hamza Hamzaoğlu

Umut'un kimin yerine oynadığı ne fak eder? Neticede bu sezon kaç tane maçta ilk onbri başladı. Bir şekilde bu takımın onbir oyunsucu oldu işte... :)

Ayrıca Niasse'yi hoca istedi, ama sosyal medya aldırmadı bahanesine zerre kadar inanmıyorum. Sabri, Bilal, Cem gibi adamlara engel olamayan sosyal medya, nasıl oldu da Niasse transferine engel oldu? Bu konuda yönetim kadar Hamza Hoca da samimiyetsiz... İki taraf da yükü üstünden atmaya çalışıyor.

Hamza hocanın takım üzerinde bir otoritesi de yoktu Buraktan tutunda takımın en toy isimlerinde Emre bile saygısızlık yaptı hocanın kalsaydı bile başarısız olacağı kesindi bana göre.

Sabriyi Umutu Bursaya istemeli bence. Neticede kim Sabri Umut kadar mücadele ediyor? Vefasızlık yapmamalı hoca hatta Jem de antreman temposunu arttırır

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Irkçı Irkçıoğlu kadrom yeterli demiş. Haftaya bir denge açıklaması geldi mi Bursalılar kafayı yer :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sizce Bursa'nın kadrosu yetersiz mi? Yada kötümü?
Bana göre baya iyi kadroları var, birkaç eksikleri vardır ama genel olarak kaliteli oyunculardan kurulu kadroya sahipler, tek sorunları takım kimyasını yakalayamadılar, tamamı değişen bir takım için zor bir süreç sonuçta, ben Hamza Hocanın orada başarılı olacağına inanıyorum...

Hamza Hamzaoğlunun kadrom yeterli demediği takım yok ki zaten. Bursa nın da transfere ihtiyacı var tabi ki. Mesela Belluschi nin yerini dolduramadılar onun yerini doldururlarsa kadro çok iyi

Sizce Bursa'nın kadrosu yetersiz mi? Yada kötümü?
Bana göre baya iyi kadroları var, birkaç eksikleri vardır ama genel olarak kaliteli oyunculardan kurulu kadroya sahipler, tek sorunları takım kimyasını yakalayamadılar, tamamı değişen bir takım için zor bir süreç sonuçta, ben Hamza Hocanın orada başarılı olacağına inanıyorum...

Neye göre yeterli ?
Hedefin ilk 10 ise yeterli. İlk 5 ise yetersiz. Orta sahada Sunderland'e giden siyahi oyuncunun yerine Japon oyuncu aldılar orası helva mesela stoperler leş 2 etti sol bek kötü 3 kanatlar sezon başından beri formsuz 0 katkı bence ama hadi bunu çözdü diyelim kafadan 3 transfer lazım bence.

Neye göre yeterli ?
Hedefin ilk 10 ise yeterli. İlk 5 ise yetersiz. Orta sahada Sunderland'e giden siyahi oyuncunun yerine Japon oyuncu aldılar orası helva mesela stoperler leş 2 etti sol bek kötü 3 kanatlar sezon başından beri formsuz 0 katkı bence ama hadi bunu çözdü diyelim kafadan 3 transfer lazım bence.

Stoperler Sivok, Serdar Aziz ve Dany, bana göre bu lig için fazla bile, Emre yetekli oyuncu, kanatlar desen benim çok beğendiğin Stoch ve Dzsudzsak, forvetleri De sutter de baya iyi oyuncu, bu takımın sorunu yetersiz olması değil, bu lig için yeterli kadroları, şampiyon olan Bursa'nın kadrosunu da hatırlıyorum, sorun formsuzluk ve takım kimyasını oluşturamamaları... Ön liberoda eksik olabilirler, Faty ve Japon oyuncu çok bildiğim izlediğim adamlar değil :)

Stoperler Sivok, Serdar Aziz ve Dany, bana göre bu lig için fazla bile, Emre yetekli oyuncu, kanatlar desen benim çok beğendiğin Stoch ve Dzsudzsak, forvetleri De sutter de baya iyi oyuncu, bu takımın sorunu yetersiz olması değil, bu lig için yeterli kadroları, şampiyon olan Bursa'nın kadrosunu da hatırlıyorum, sorun formsuzluk ve takım kimyasını oluşturamamaları... Ön liberoda eksik olabilirler, Faty ve Japon oyuncu çok bildiğim izlediğim adamlar değil :)

Dany canlı bomba cok hızlı ama yetersiz Sivok ise o eski Sivok değil hataları belli zaten bir Serdar iyi. Emre iyi ama Bursa'nın oyuncusu degil suan itibariyle.

Dzusdsak 3 gol
Stoch 0 gol
De Sutter 0 gol
Cuenca 1 gol
Josue 0 gol
Necid 6 gol

bu tablo her şeyi acıklıyor gerçi beni ilgilendirmez yeterli desin iyi bir parcalansınlar isterim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bence kadroları iyi Emre de Aziz de sol için iyi oyuncular. Bir ön libero bir de takım kimyasını iyi kurarlarsa başarı gelebilir. Ama bazı oyuncularla aşı tutmadı mesela De Sutter Stoch. Josue bu sene hiç yok. Bunlar formda olsa zaten hoca değişmezdi

Bu başlığa artık yazmayacaktım ama bugünkü açıklamalarından sonra dayanamadım. Tamam çok iyi adam falan da dedik ama sen ne kadar kendini bilmez bir adammışsın kardeşim? Sen kimsin ki Galatasaray takımı hakkında yorum yapıyorsun? Sana bu haddi kim veriyor? Ustan Terimin bir gün Galatasaray hakkında konuştuğunu gördün mü? Terimin almadığı kupa kalmadı senin kadar atar yapmadı be kardeşim? Bu yaptıklarından dolayı bir daha bu kulübün önünden bile geçemeyeceksin. Yazıklar olsun, Galatasaray değerlerini özümseyememişsin. Ciddi manada karakter sorunları olduğunu düşünmeye başladım.

Can sıkıntısından 15/16 sezonunun maçlarını izliyordum oradan aklıma geldi. Galatasaray'da efsane olma imkanı varken kestane olan nadir isimlerden biri. Çünkü bizde baştan efsane olunur ya da baştan kestane olunur. Hamza hoca bunu başarabilen ender isimlerden. 2015 yazında taraftarı dinleseydi belki üst üste 2. kez şampiyon olabilirdik ama o ne yaptı kendisini eleştiren taraftara hain dedi, yönetimin hatalarını sahiplendi, yabancı sınırı kalkmasına rağmen Bilal Kısa, Jem Karacan gibi yerlileri transfer edip oynattı, üstüne rezil futbol ve rezil skorlar geldi. Bir yandan acıyorum yazık diyorum bir yandan da iyi oldu diyorum.