Hazırlık Maçı | Beşiktaş C.T. 57-56 GALATASARAY

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
Akatlar Beşiktaş Cola Turka Arena?da oynanacak Beşiktaş Cola Turka ? Galatasaray Medical Park hazırlık maçı canlı yayınla GS TV?den yayınlanacak.

Derbi heyecanı 22 Eylül Çarşamba 17.00?da canlı yayınla GS TV?de...

--------------------------------------------------------------------

Millet Evren Büker adlı şahsı geri istemekle meşgulken dişi aslanların maçını es geçmiş. :roll:

Magic Cup'da ki takımlardan daha iyi bir takımla karşılaşacağız.Takımımızın son durumunu görmek için güzel bir fırsat...

Saim abi, umarım Gs Tv üyeliğini iptal ettirmemiştirsindir. :)

Re: Hazırlık Maçı / Beşiktaş Cola Turca-Galatasaray Medical Park

Hüseyin sanırım hazırlık maçı olduğu ve yabancıların çoğu olmadığı için atlanmış.

Yine İlayda-Balım ikilisi ve yerliler oynar sanırım.

Beşiktaş maddi sorun yaşamazsa bu sene daha fazla zorlayacak gibi iki takımı ama sadece zorlar, fazlası olmaz.

Re: Hazırlık Maçı / Beşiktaş Cola Turca-Galatasaray Medical Park

Melisa oynar mı acaba? Daha resmi siteden transfer edildiği duyurulmadı ama hazırlık maçı olunca oynatılır diye düşünüyorum.

Re: Hazırlık Maçı | Beşiktaş C.T.-GALATASARAY

Dediğim gibi, Michelle Campbell forma giyiyor.

Maç başlıyor.

İlayda ve Balım'da kadroda yer alıyormuş.

Işıl,Gülşah,Ceyda,Bahar ve Gintare

İlk basket Yasemin Horasan'dan geldi.

6-6

Yasemin 4 Esra Şencebe 2

Bahar 2 Ceyda 4

Maçı gstv haricinde izleyebileceğimiz link var mı? Benim ip değiştiği için gstv üyeliğim çalışmıyor.

Yasemin 9 sayı Esra 4 sayı

17-13 öndeyiz.

Gintare 5, Bahar 8 ve Ceyda 4 sayı

Michelle Campbell ilk defa oyuna giriyor.

haha 1 dakika da 3 faul yaptı.

Gizem Başaran'ın sayısıyla periyotu 21-18 önde geçtik.

4 dakikadır sayı atamıyoruz.Yaklaşık 15 hücum ribaundu verdik.Berbat ötesiyiz.

Beşiktaş da berbat oynuyor.Biz onlardan daha kötüyüz.

25-21 Bjk

İlk yarı 34-25 Beşiktaş üstünlüğüyle bitti.

Bu maçın ilk yarısını seyrettim daha öncede iki maını seyretmiştim takımın bir salonda olmak üzere. Açıkcası bizim takıma bir "Kobe etkisi" lazım öncelikle. Kobe etkisi derken Kobe gibi bir oyuncu alalım bize katkı yapsın değil. Kobe'nin en takdir ettiğim özleliği, sokakta ikiye ikiye maçda yapsa kazanmaya oynar hep hırslıdır. Bizim takıma bakıyorum Tuğba palazoğlu bile amaaaan nede olsa hazırlık maçı havasında oynuyor. Tuğba sakatlıktan yeni çıktı onun fazla kastırmamasını anlarım ama gençlerde öyle.

Bİr Nihan Anaz var ki bu kız neden alındı ben hala bilmiyorum. Esra Şencebe arka cebinden çıkarır, ister 1 ister 2 numarada.

Beşiktaşa baktım adamlar Küçük bir GS kurmuşlar takıma:) Açıkcası Beşiktaşlılar hırslı oynuyor ama bizimkilerde o ışık yok. Yenmek yenilmek önemli dğeil ama bir takım potaya top atamazmı? abartmıyorum topumuz potaya 5-5,5 dakika hiç değmedi. Yani Ceyhun Hoca Sylvia'ya göre bir takım şekillendirmesi yapacaksa ayvayı yedik demektir. Çünkü burası GS ve heran kimin sakat olduğu olacağı hiç belli olmaz. Takım şu an pota altına zaten giremiyor ama dediğim gibi pota demirine atışımız değmedi 5 dakiak bu nasıl iş bilmiyorum.

Bu arada oyununu takdir ediyorum Ceyda'nın. Takımda bir şeyler yapma gayretinde olanalrdan ama koşuşu çok garip yoksa sadece banamı öyle geliyor. Ayak tabanında bir sorun var gibi koşuyor.

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
kaç seneden beri BJK yi yeniyoz
hırs yapmışlar belli ..........

BJK'ı yenmemizin hırsından ziyade, Nilay Yiğit Esra Şencebe ve Yasemin Horsan'ın hırsı da oalbilir takımdan ayrıldıkalrı için. Ama ciddi ciddi bu 3ü de şu an GS'da direk oynar. Bizim takım çok dağınık.

İkinici periyotun yarısına kadar izledim maçı, ilk periyot çok iyi oynamasakta idare ediyorduk ama ikinci periyotta sistem çöktü sanki. Bir anda öne geçti ve farkı arttırdılar..

Bu arada Bjk harbiden hırsla oynuyorlar, bu Yaso'nun attığı sayılarla bile ölçülebilir. :)

Son olarak; seni o forma altında izlemek büyük acı Esra.