Japonya-2008 Dünya Şampiyonu Olduk!

Kıtalar arası şampiyonaya çok kısa bir süre kaldı.

Bu ayın 25'inde takım Japonya'ya uçuyor.
Lig maçlarının iptal olması nedeniyle takım hazırlık maçı yapmadan Japonya'ya gidecek.

Bizim dışımızda 3 takım daha bu organizasyonda yer alacak.
Kanada takımı Whell Cats,Avustralya ve ev sahibi Japon takımı rakiplerimiz olacaklar.

İçinizden gelen destek mesjlarını buraya yazın.Kimseden taktik yorum beklemiyoruz ancak takımımıza onların yanında olduğumuzu gösterin.
Şampiyonlar liginde ki havaalanı faciasından sonra onlardan özür dileme ve onlara sahip çıktığımızı gösterin.

Biz sizlere güveniyoruz siz Metin gibi oynayın yeter!!

Re: Japonya 2008(Destek Zamanı)

Benim inancım tam, takımımızın japonyadan kupa ile döneceğine. Ama kupa alsalarda almasalarda onlar bizim gönüllerimizde her zaman şampiyondur. Sonuç her ne olursa olsun ben havalimanına aslan yüreklileri karşılamaya gideceğim, bunu kendime bir borç bilirim.

Sedat Hocamın ve aslanlarının her zaman yanındayım(z).

kıtalararası şampiyonasında takımımıza başarılar diliyorum.Kalplerimiz sizinle ilklerin takımı olarak bu ilki de başaracağınıza yürekten inanıyorum.

Ey büyük Galatasaraylılar Başka topiklerde takım hakkında yorumlar yapıyorsunuz kaybedince bir anda istifa konuları açıyorsunuz.
Peki 15 gün sonra bu takımımız Kıtalararası Şampiyonaya gidecek kaç kişinin haberi var mı ?
Günlerdir Skibbe konuşuluyor, Murat Özyer konuşuluyor kaç kişinin bu takıma desteği var?
Ey BÜYÜK Galatasaraylılar Skibbe ve Murat Özyer dışındaki branşlarımızı hatırlayanlar neredeler?
Bu takımımız hakkında 2 kelime etmeyecekler mi ?
Nerede büyük basketbol bilgili insanları?
Neden bu konuya yazı yazmıyorlar neden buradaki hocanın hatalarını doğrularını konuşmuyorlar?
Neden şu takıma destek olunmuyor?
Hocamız ve oyuncularımız bize ne kadar küsse haklarıdır, Avrupa Şampiyonu oldular 5 kişi karşıladık.Kıtalararasına gidiyorlar hala Ms gitsin Bilmem kim kavgası yapıyoruz yazıktır ayıptır.
hep bardağın boş tarafına bakanlar birazda şu takımdaki güzellikleri konuşalım çok mu zor ?

GS tvde bu konuyla ilgili programı izlemiştim ve çok hoşnut kalmıştım.O inançı koçun kaptanın gözlerinde gördüm desem yeridir.Keşke okul şu bu olmasa da gitsek onlarla beraber sanırım onlarla giden 5-6 kişi varmış taraftar olarak darısı bizim başımıza.
Burak kardeşim de çok güzel yazmış dün kaç kişinin online olduğunun kaç misafirin olduğu ile ilgili fotoğraf elimde mevcut.İnşallah şampiyonluk ile döneriz de oralardan o zaman bakarız kaç kişi online kaç kişinin haberi var.
Son olarak kimse göz önünde değil filan demesin armanın peşinde değilmiyiz? ;)

Kulüp tarihinde Avrupa'da en başarılı takım olduğu için ilgisiziz galiba. :roll:

Katılıyorum ilgi alaka bekliyor oyuncular ve hocamız..

Sedat Hoca ve oyuncularımız aldığımız bilgilere göre -bunca başarıya rağmen bize ilgi gösterilmiyor, hak ettiğimiz desteği alamıyoruz diyerek- bize sitem ediyorlarmış. Sedat Hoca ve oyuncular kusura bakmasın ama biraz da kendilerinde arasınlar hatayı. Taraftar dediğin takımını gerek tribünde gerekse klavye başında eleştirmek, protesto etmek, maçta sövüp rahatlamak ister. Peki bunlardan hangilerine imkan veriliyor maçlarda?

Kurulduğu tarihten beri kurucumuz Ali Sami Yen´in kemiklerini sızlatmayan yegane şubemiz -alnımızın akı- onlar. Türk olmayan takımları yenmek için varlar ve bunun için uzun bir yolculuğa çıkacaklar yakında. Sonuçta kupayı alamayabiliriz ama biliriz ki oyuncularımız giydikleri formanın hakkını verir Japonya´da.

Yolunuz açık olsun "Engelsiz Aslanlar"...

Güzel bir yazı Onur abi.

Geçen sene ve önceki sene çok ilgileniyordum ama derslerim çok zorluyor bu sene ve futbol da dahil olmak üzere birçok branşla salonda stadda ilgilenemiyorum. Yolları açık olsun diyorum forumdan. Kupayı alıp da dönecekler inşallah.

Bu şubemiz ilk zamanlarda kurulduğu zaman imreniyordum Beşiktaş'a benzemeyecek, 3-5 kişi tarafından desteklenmeyecek diye.

Maalesef o yola doğru ilerliyoruz. Bu kadar kısa sürede böyle başarılar elde edilmesiyle taraftar doydu; ligde her sezon namağlup gidilmesi, namağlup Avrupa şampiyonluğu, belki namağlup Kıtalararası Kupa, belki namağlup bir daha Avrupa şampiyonluğu...

Aslanlarımız bizi mutluluktan mutluluğa sürüklerken, biz onları yalnız bırakıyoruz. Onlar Galatasaray formasını haklarıyla taşırlarken, sahada basmadık yer, formalarında ıslanmadık nokta bırakmazken, biz onları yalnız bırakıyoruz. Eskiden forumda maçlardan önce, maçlardan sonra sayfalarca yazılar yazılırdı, canlı yayınlar yapılırdı. Şimdi direk maç sonucu ve bir kaç tebrik sadece...

Çok dertliyim, kederliyim bu konuda. Sedat Hoca ne dese haklı.

Allah yardımcıları olsun. Kıtalararası Kupa onların ellerinde yükselecektir. Giydikleri forma güç verecektir onlara. Hepsine yürekten başarılar diliyorum.

Türkiyede futbol dışındaki tüm sporlar üvey evlattır. Belki Fenerde bir tekerlekli sandalye takımı açar ve kafaya oynarsa o zaman daha fazla ilgi gösteririrz!

Japonyada başarılar.

Takımımıza yürekten başarılar.İnşallah kupayı alıp döneriz.Canlı yayında olur inşallah çok az ümit ama..

Sedat hoca oyuncularımız ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar ama ligde ve avrupada başarılar geliyor ama hersene taraftar desteği bulamıyorlar futbol çok önemli ama desteği hak eden engelsiz aslanlarıda artık yanlız bırakmıyalım..Japonyada galatasaray formasıyla her zaman yaptıklarını yine yapıcaklar kupayla dönüceklerdir onlara sonsuz güveniyorum...

Re: Japonya 2008 | Tekerlekli Sandalye Takımı 'mıza Destek !

Eleştiri konuları ve bu konuya olan ilgiye baktım da Peh...

Bize şuana kadar yaşattıkları için teşekkürler... Bundan sonrada aynı başarıların geleceğine inanıyorum...

Şampiyon ol yeter, olmasan ne farkeder !

Bugüne kadar yaptığınız herşey için teşekkürler ENGEL TANIMAYANLAR..