KBSL 3.Hafta | Çukurova Basketbol - Galatasaray

Maç sonucu | Gelecek Koleji Çukurova Basketbol 72 - 81 Galatasaray

Skor dağılımımız: Tilbe 21, Macaulay 21, Hartley 21, Alperi 9, Sude 4, Işıl 3, Sinem 2

Tebrikler #SarayınSultanları!

Bu kadar dar rotasyonla deplasmanda alınan her galibiyet altın değerindedir. Özellikle Tilbe bizim için çok büyük kazanım oldu, onun çok iyi oyunuyla gelen galibiyet de beni ayrı memnun etti. Tebrikler Aslanlar.

Genç arkadaşları anlamaya çalışıyorum ama bazen başaramıyorum .
Kalbini verdiği takımı desteklemeye gelen 2 grup neden Salonda kavga eder ?
Bir grup sanırım UA Lise diğeride sanırım US Üni. idi ve basbayağı birbirine girdi polis ayırdı. Armanın gururu Sarayın Sultanları daha iyisini hakediyor lütfen.

3 oyuncudan 63 sayı bularak kazandık. Zayıf karnımız uzunlar iken ve uzunlarda da sakatlar varken 2 uzundan 42 sayı gerçekten güzel oldu. Biz 3 sezondur tam tersini oynamaya çalışsak da ligin hatta Avrupa basketbolu bu. 1 yada 2 uzun, bir tane skorer kısaya dayanıp işi götürüyor çoğu takım. Çok uzun zaman sonra bunu yapabildik. Polonya'dan 18 saatte 3 uçak 1 otobüs aktarmasıyla Mersin'e ulaştı takım, pazartesinden beri evlerine hiç uğrayamamışlardı. Dün akşam maç dönüşü uğradılar. Çarşamba akşamı İsveç'te maç. Bugün ya da yarın sabah erken yola çıkarlar., 3 tane sakatımız vardı,, 2 tane altyapı oyuncusunu sahaya sürüp yine 12 kişiyi tamamlayamıyoruz. Tüm bu şartlarda güzel sonuç oldu, izleyemesek de...

Bu takım yine biryerlerde kendi hikayesini yazıyor...

Genç arkadaşları anlamaya çalışıyorum ama bazen başaramıyorum .
Kalbini verdiği takımı desteklemeye gelen 2 grup neden Salonda kavga eder ?
Bir grup sanırım UA Lise diğeride sanırım US Üni. idi ve basbayağı birbirine girdi polis ayırdı. Armanın gururu Sarayın Sultanları daha iyisini hakediyor lütfen.

Birkaç Mersin deplasmanında bir bu tarz olay oluyor. Yıllardır çözemediler..

Yorucu bir hafta sonunda güzel galibiyet oldu takımı tebrik ediyorum.
Her maç sonu yazmaya devam edeceğim olana kadar. Transfer şart!