Kitakyushu Cup Grup Asamasi 2. Mac | Galatasaray 85 - 58 Miyagi Max

Tarih: 15.10.2011
Saat: 05.00
Yer: Kitakyushu, Fukuoka

Engelsiz Aslanlar'imiz turnuvaya Perth Wheelcats'i 108-43 yenerek basladi.

Turnuva oncesi kendilerinin bizi az da zorlayabilecegini, diger takimlarin problem cikarmayacagini soylemistim. Perth bizi zorlayamadi, Miyagi Max ev sahibi avantajiyla belki biraz daha fazla direnmeye calisacaktir ancak sonlarinin benzer olacagi gorusundeyim. Belki 65 sayi fark olmaz ancak bizi cok cok zorlayacak bir performans sergileyemezler.

Butun bunlari sabaha karsi olan mucadelelerini 1 ceyrek seyretmis olarak soyluyorum. Guney Kore ekibi Seul MG'yi 64-49 yendiler.

Bu macin yayini yok gibi duruyor. Sadece 14 ve 16 Ekim'de yayin yapacaklarini yazmislardi. Insallah bu karardan donerler ve yarin macimizi yine canli canli izleme, aktarma firsati buluruz zira herhangi bir canli skor uygulamasi da mevcut degil.

Kupaya 3 mac kaldi!

Galatasaray 108 - Perth Wheelcats 43

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Japonya'nın Kitakyushu kentinde bu yıl 9.su düzenlenen Tekerlekli Sandalye Basketbol Kıtalararası Turnuvası (Kitakyushu Cup) ilk maçında Avustralya'dan Perth Wheelcats'i 108-43 mağlup etti.

1. ÇEYREK: 36-9
2. ÇEYREK: 25-11 (61-20)
3. ÇEYREK: 25-12 (86-32)
4. ÇEYREK: 22-11 (108-43)

Takımımızda Matt Scott 22, Piotr Luszynski 20, Özgür Gürbulak 14, Mateusz Filipski 13, Ferit Gümüş ve Tristan Knowles 12'şer, Umut Ünar ve İsmail Ar 6'şar, Fikri Gündoğdu 3 sayıyla oynadı. Sedat İncesu'nun çalıştırdığı Galatasaray'da maç kadrosunda bulunan 10 oyuncunun tamamı forma giyerken, 9 isim skor üretmeyi başardı.

Günün diğer maçında Japon temsilcisi Miyagi MAX, Güney Kore ekibi Seoul MG'y 64-49 mağlup etti. Takımımız Kıtalararası Kupa'daki ikinci maçını 16 Ekim Cumartesi 05.00'te Japonya'nın Miyagi Max takımıyla oynayacak.

Galatasaray 108 - Perth Wheelcats 43

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Japonya'nın Kitakyushu kentinde bu yıl 9.su düzenlenen Tekerlekli Sandalye Basketbol Kıtalararası Turnuvası (Kitakyushu Cup) ilk maçında Avustralya'dan Perth Wheelcats'i 108-43 mağlup etti.

1. ÇEYREK: 36-9
2. ÇEYREK: 25-11 (61-20)
3. ÇEYREK: 25-12 (86-32)
4. ÇEYREK: 22-11 (108-43)

Takımımızda Matt Scott 22, Piotr Luszynski 20, Özgür Gürbulak 14, Mateusz Filipski 13, Ferit Gümüş ve Tristan Knowles 12'şer, Umut Ünar ve İsmail Ar 6'şar, Fikri Gündoğdu 3 sayıyla oynadı. Sedat İncesu'nun çalıştırdığı Galatasaray'da maç kadrosunda bulunan 10 oyuncunun tamamı forma giyerken, 9 isim skor üretmeyi başardı.

Günün diğer maçında Japon temsilcisi Miyagi MAX, Güney Kore ekibi Seoul MG'y 64-49 mağlup etti. Takımımız Kıtalararası Kupa'daki ikinci maçını 16 Ekim Cumartesi 05.00'te Japonya'nın Miyagi Max takımıyla oynayacak.

Edit: pardon yanlış başlığa koymuşum kaldırılırsa sevinirim.

Eklemeyi unuttum, kimse de uyarmiyor. :)

Eger yarin ki maci kazanirsak, diger macta Perth Wheelcats galibiyetini gordugumuz an finali garantilemis oluyoruz.

Ernoyan herkes bitse de kupayı alsak diye bekliyor bence. :)

Valla Engelsiz Aslanlar kusura bakmasın, sabah Twitter'dan takip ettim ama bu sabaha karşı hiçbir güç beni uyandıramaz. :)

Mac yayini olmadigindan canli yayin da yapamiyorum. Yorum da yapamayacagim.

Insallah hep birlikte hayirli ve guzel haberleri alacagiz.

Iyi sabahlar.

Ilk yariyi 14 sayi farkla, 45-31 onde tamamladik. Ikinci yari tempoyu koruyunca 85-58 gibi farkli bir skor ortaya cikti.

Grubun diger macinda Seul, Perth'i 54-48 maglup etmis. (Ceviri beni yaniltmiyorsa.)

Bir surpriz olmazsa, Miyagi Max ile yarin sabah 08.00'da final macina cikacagiz.

Tabii bu arada 03.00'da Seul karsisinda 3. ve son grup macimiz var.

Bu Yenilmez Armada harbiden yenilmiyor.Futbola da bulsak böyle bir slogan işe yarıyor bakın :) Engelsiz Aslanlar tebrikler.Kupayı da getirin hep yaptığınız gibi.

Sedat Hocanın herkese selamı var, boşuna sabahın köründe dikilmeyin ayaklara alıp geleceğiz diyor :D . Cumhurbaşkanlığı kupasına çok sevinmişler takım olarak. İnternetten aradığı için çok uzatmayayım dedim son mesajıda şu oldu "Bu sene Her yer sarı kırmızı olacak" dedi.