Levent Yaz

Yönetim ve başkanın Alper Durur ile vedalaş isteğine karşı çıkınca istifa etme karar almış. Akıl alır gibi değil bu kadar kötü bir hocanın arkasında inatla durması.

Saygılar.

Bir insan sırf inadı ve kişisel çıkarları yüzünden Galatsaray'a nasıl zarar veri en güzel orneğiydi. Bir daha bu kulübün kapısından içeri girmez inşallah.

istifa haberi doğru. ( başkan geri döndürmez ise )
Döndürmez bence net bir şekilde coachu değiştir denmiş bu adamda ısrarla 1 yıldan fazladır takımı geliştirmeyi geçtim iyice vasatlaştıran bir antrenörü sırf kendi seçimi olduğunu için gönderilmesine karşı çıkıyor ve gurur yapıp istifa ediyor.
Allah akıl fikir versin kendisine, bir daha da kapımızdan geçmez umarım.. İş bilmez, takıntılı yöneticiler istemiyoruz vziyoner, kazanmayı seven, isteyen, uzman önerilere açık, başarısızlığı sorgulayan çözüm üretecek hırslı yöneticilere ihtiyacımız var.

Son düzenleme:
"sayın başkanımız galatasaray için olağanüstü mesai harcamaktadır. fakat benim gözlemimce, yönetimdeki duayen eksikliği iç gerilimi yükseltmektedir." (sportcell)

demiş levent yaz. gündem olmak istiyor sanırım.

Futbol maçı öncesi yapılan bu açıklamada kesinlikle iyi niyet aramıyorum. Buram buram lisecilik kokan, kulübü karıştırmaya yönelik artniyetli bir açıklama. Kendisinin istifası sonrası kankası torpilli Alper Durur'un da kovulmasını diliyorum...

Not: Levent Yaz kulübe kaç lira katkı yaptıysa açıklamasını bekliyorum. Dursun Özbek, Erden Timur, Niyazi Yelkencioğlu (sponsorluk konusu) ve Metin Öztürk'ün (özellikle ada ile ilgilendi) yaptıkları ortada. Kendisi ne yapmış torpilli Alper'i başımıza bela etmekten başka bir dinleyelim kendisinden.

Erden Timur canımız ama yetki aşımı yapıyorsa hata ediyor.Levent Yaz malı işlerden sorumlu, hesap istemesi çok normal.Oyle kaç para verdin işi değil bu iş. GS yi şu borçla kimsenin parası yönetemez.Kadin basketin durumu bu işin neresinde bilmiyorum ,belkide Erden bey bu işle ilgili serzenişte bulunmuş olabilir Levent bey de bunu kabullenmemiş olabilir. Sali günü yönetim toplantısında açıklama yapılır.

Erden Timur canımız ama yetki aşımı yapıyorsa hata ediyor.Levent Yaz malı işlerden sorumlu, hesap istemesi çok normal.Oyle kaç para verdin işi değil bu iş. GS yi şu borçla kimsenin parası yönetemez.Kadin basketin durumu bu işin neresinde bilmiyorum ,belkide Erden bey bu işle ilgili serzenişte bulunmuş olabilir Levent bey de bunu kabullenmemiş olabilir. Sali günü yönetim toplantısında açıklama yapılır.
Erden Timur sportif a.ş ile ilgili açıklama yaptı. Levent Yaz trolleri ile Erden Timur'a itibar suikastı yapıyor.

Galatasaray: ''Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulunun 26 Eylül 2023 tarihli toplantısında alınan karara göre, Sayın Levent Yaz’ın görevinden istifa etmesi sonrasında boşalan Yönetim Kurulu Muhasip Üyeliği görevine Sayın İsmail Sarıkaya getirilmiştir.''

Yanında kankan Alper'i de götür!