Melek Bilge

Melek Bilge Galatasaray Medical Park'ta

Galatasaray Medical Park, geçtiğimiz sezon Beşiktaş Cola Turka'da oynayan Melek Bilge ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.

1,94 boyunda pivot mevkiinde oynayan sporcu, kariyerinde Migros ve Beşiktaş Cola Turka takımlarında oynadı. Melek Bilge'ye Galatasaray Forması ile başarılar dileriz.

-------------

Hayırlı olsun.

Re: Melek Bilge Galatasaray Medical Park'ta

Pivot mevkiiine aldığımız yerli oyuncu benim için sürpriz oldu. Umarım yararlı olur. O zaman hyper alfadır benim için.

Fowles gibi pota altında atletik ve hareketli olursa tadından yenmez.. :)

Hayırlı olsun.

Hoş geldin yeni Aslan Vol.3

Dilara ve Gizem biyere gitmedi,gidecekleri üzerine birşeyde söylenmedi...
Şu anda devşirme oyuncumuzuda sayarsak 16 kişiyiz...Biraz çoğuz yani,Futbol takımı gibi...

Bayan basketbolda gelecek sezonlar için yatırım adına önemli bir hamle.Hayırlı olsun.Oyuncuya Sarı-Kırmızı altında başarılar.

Saim Karakuzu' Alıntı:
[quote="Aykun Alan":27j237k3]Pardon.Biz kac kisiyiz?
dilara ve gizem gidecek aykun 13kişilik rotasyon o kadar da olması lazım zaten ?[/quote:27j237k3]

Altyapı oyuncusunu nereye gönderiyosun :)

Tabiki kadroda altyapıdan 1 adet oyuncu olmak zorunda ama sanki satıyormuşuz gibi konuştun.

satmakla alakası yok bunun aykun 1yıllık kiralık gidip pişmeleri gerek ve göreceksiniz kiraya gidecekler altyapıdan zaten yasemen var ?

A Milli Takım'da Bulgaristan karşısında 20 dakika süre alıp 10 sayı 6 ribaund 2 asist yapmış.

Şuanda böyle bir oyun ve bu kadar süre almasını beklemiyordum. Şoktayım diyebilirim, bir yazda bu kadar geliştiremez herhalde bir oyuncu kendini.

Kimsenin hesaba almadığı kadar katkı verebilir önümüzdeki sezon.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
A Milli Takım'da Bulgaristan karşısında 20 dakika süre alıp 10 sayı 6 ribaund 2 asist yapmış.

Şuanda böyle bir oyun ve bu kadar süre almasını beklemiyordum. Şoktayım diyebilirim, bir yazda bu kadar geliştiremez herhalde bir oyuncu kendini.

Kimsenin hesaba almadığı kadar katkı verebilir önümüzdeki sezon.
Bende şaşırdım. Ceyhun hocanın bir bildiği varmış. Maşallah diyelim.