Mihriban Oğuz'dan Galatasaraylı Bir Cevap

SEVGILI DOSTLAR,
ILK ONCE FORUMDA VE BANA GONDERDIGINIZ OZEL MESAJLARDA YAPTIGINIZ TUM YORUMLARINIZ VE ELESTIRILERINIZ ICIN TESEKKUR EDERIM. BILDIGINIZ GIBI GOREVDE OLDUGUM SURE BOYUNCA FORUMA COK SIK YAZI GONDERMEDIM ANCAK BU KONUDA GERCEKTEN BIR ACIKLAMA YAPMAM GEREKIYOR SANIRIM? ILK ONCE SIZE OLAYIN HIKAYESINI ANLATAYIM SONRA DA BIRKAC EDECEK LAFIM OLACAK...

BU TEKLIF BANA GELDIGINDE FB ADINA FERYAL PERE BJK ICIN ISE GULENGUL ALTINSAY OLACAKTI. ANCAK FERYAL HANIM'A YAZI YAZDIGI GAZETE IZIN VERMEDI, GULENGUL HANIM DA SEHIR DISINDA COK VAKIT GECIRDIGI ICIN OLAMADI. IKISIDE CAMIALARINDA SAYGIN INSANLAR. BU ISIMLERDEN YOLA CIKIP PROGRAM FORMATI VE KALITESI KONUSUNDA TATMIN OLDUM. BUNA GUVENIP TEKLIFI KABUL ETTIM. (BU ARADA BAZI YORUMLARDA DIKKATIMI CEKTI BEN BU PROGRAMDAN UCRET ALMIYORUM). TABIIKI SONRASINDA BU SEKILDE ABSURT BIR ISMIN KARSIMA GELECEGI HIC AKLIMA GELMEMISTI. BJK ADINA ITIR ESEN HANIMEFENDI ILE ANLASILDI VE FB ADINADA BU BAYAN BULUNDU. BENDE HEMEN GERI ADIM ATTIM HATTA YAPIMCI MURAT ONGUN BEY?E DE ?TARAFTAR BENI TOPA KOYAR, YAPAMAM? SEKLINDE BIR YORUM GETIRDIM. ANCAK ONCESINDE VERMIS OLDUGUM BIR SOZ OLDUGU ICIN VE MURAT ONGUN BEY IN DE YOGUN ISRARLARI UZERINE KALDIM. SONRA ITIR HANIM IN BIR MARUZATI CIKTI VE BIZ MALUM KISI ILE BASBASA KALDIK. KENDISI ILE PROGRAM DISINDA HICBIR MUHABBETIM YOKTUR VE OLAMAZDA. YAPTIGI HAREKETIN TAM BIR TEROR OLDUGUNU BIR ROPORTAJDA DILE GETIRDIM VE PROGRAMDA DA O SALONDA ZATEN HIC OLMAMASI GEREKTIGINI SOYLEDIM. NITEKIM KONUSU SU ANDA HUKUKI ASAMADA OLDUGU ICIN PROGRAMDA FAZLA BU KONUNUN UZERINE GIDILEMIYOR... GEREK ARIF BEY IN VE GEREKSE BENIM HIC BEKLEDIGIMIZ BIR GELISMEYDI BU VE IKIMIZDE ZOR DURUMDA KALDIK. ILK PROGRAMI SEYREDEN ARKADASLAR GORMUSLERDIR ZATEN BILGI OLARAKTA KONULARIN ALTINI COK FAZLA DOLDURAMIYOR. YORUMLARIMI AYRICA YAPIMCI ILE SU SEKILDE PAYLASTIM. NETICEDE BEN POPULARITE ARTTIRMA CABASINDA OLAN BIR KISI DEGILIM. ARTIST, SARKICI DEGILIM. BENIM ISIM SPOR. GERCEKTEN SPORUN HER DALINI KONUSABILECEGIMIZ DONANIMLI KISILERLE OLMAK ISTIYORUM DEDIM. BUGUNE KADAR SIZLERE HEP COK ACIK, OBJEKTIF VE SAMIMI OLDUM. PROGRAM ILE ILGILI ACIKCASI BENIMDE ICIM COK RAHAT DEGIL, BAKALIM ILERLEYEN GUNLER BIZE NELER GOSTERECEK.

DIGER TARAFTAN KENDI ADIMA ALDIGIM BIR KARARI SIZINLE PAYLASAYIM? HICBIR FB LI BENI GS NIN HAKKINI SAVUNMAKTAN ALIKOYAMAZ , BU ZATEN BOYLEYDI VE BUNDAN SONRADA BOYLE OLACAK? VE "ARTIK" HICBIR FB LI YUZUNDEN ICINDE OLDUGUM ORTAMI TERKETMEYECEGIM, GITMEK VERECEGIM ILK KARAR OLMAYACAK? BEKLEYECEGIM, BELKI ONLAR GIDER?

SIMDI?.KONU HAKKINDAKI YORUMLARINIZI OKURKEN FARKETTIM KI BENI GERCEKTEN COK OZEL VE ERISILMESI GUC, ONUR DUYDUGUM BIR YERE KOYMUSSUNUZ. ONCELIKLE BUNUN ICIN HEPINIZE COK TESEKKUR EDERIM. ANCAK SIZCE BAZI ARKADASLARIMIZIN KURUDUGU CUMLELERI VE USLUBU TEKRAR BIR GOZDEN GECIRMESI GEREKMIYOR MU? BANA O HANIM ILE OLAN PROGRAMI YAKISTIRMAYAN ARKADASLARIMIZIN BAZI YORUMLARINI OLDUKCA SERT BULDUM? DAHA NAZIK BIR SEKILDE BUNLAR DILE GETIRILEBILIRDI DIYE DUSUNUYORUM. BEN BU KULUBE AVRUPA SAMPIYONLUGU GETIRMIS BIR MENAJERIM. SIZ NASIL BU BAYAN ILE PROGRAMDA OLMAYI GALATASARAYLILIGIMA VE SAHSIMA YAKISTIRMIYORSANIZ BENDE BAZI YORUMLARDAKI USLUBU VE KELIMELERI GERCEK GS TARAFTARINA YAKISTIRMIYORUM. GS ICIN DOKULEN HER TER VERILEN HER EMEK ONEMLIDIR. GERCEK GS LILER DEGER, KIYMET BILIRLER VE VEFA DUYGUSUNA SAHIPTIRLER. GS?NIN YAZILMAMIS KURALLARINI GERCEK GS?LILER COK IYI BILIRLER.

BU ARADA KONUSU GECMIS TABIIKI GS TV BANA BIR TEKLIFTE BULUNSAYDI BUNU YINE UCRETSIZ OLARAK SEVE SEVE KABUL EDERDIM VE MUTHIS BIR PROGRAM CIKARACAGIMDAN DA KIMSENIN SUPHESI OLMASIN. SU ANDA KENDIME AIT BIR BASKETBOL PROGRAMI YAPMAKLA ILGILI BAZI TEKLIFLERDE GELIYOR VE YAKIN ZAMANDA BUNU DA YAPACAGIM.

GS?DEN AYRILDIKTAN SONRA KI DURUM ILE ILGILI BAZI YORUMLARDA GELMIS. SEVGILI HASAN DEMIR HERHALDE SIZINLE AYNI ORTAMDA FALAN BULUNUYORUZ KI BENI DEGISMIS, ITICI VE ANTIPATIK OLARAK YORUMLAMISSINIZ AMA ESKIDEN SEVIYORMUSSUNUZ. SAGOLUN VAROLUN, BENDE SIZI SEVIYORUM? ANLAMADIGIM NOKTA, BEN HIC ORTALARDA GORUNMEZKEN, GELDIGIM MAC SAYISI BILE BIR ELIN PARMAKLARI KADARKEN NASIL BU KANIYA VARDINIZ BILEMIYORUM AMA EMINIM KI KENDINIZCE VARDIR BIR NEDENI. SEVGINIZ ICINDE SU ANDAKI DUYGULARINIZ ICINDE TESEKKUR EDERIM. EGER AYNI ORTAMDA BULUNYORSAK KENDINIZI TANITINDA BENDE SIZIN HAKKINIZDA BIRKAC YORUM YAPAYIM, :) BU SAKAYDI? GERCEKTEN TANISIRSAK SEVINIRIM.

YINE BIR ARKADASIMIZIN YAZDIGI GIBI BENIM DEVAMLI GUNDEMDE OLMA CABAM HICBIR ZAMAN OLMADI. OLSAYDI HER MACA GIDIP, GELEN TUM ROPORTAJ TEKLIFLERINI KABUL EDERDIM. BEN MACLARA DAHI COK NADIR GIDIYORUM. AYRILDIKTAN SONRA ISE SADECE YALCIN DUMER IN COK ISRARI UZERINE 1 RADYO 1 DE FCN BLOG ILE ROPORTAJ YAPTIM O KADAR. BUNLARI OKUYAN YADA DINLEYEN GS LILERDE YORUMLARINI BENIMLE PAYLASTILAR. NITEKIM OLUP BITENI MERAK EDEN TARAFTARIMIZINDA BUNLARI BILMEYE HAKKI VARDI. SEVGILI MURAT BEYAZ?IN DEDIGI GIBI, REYTING VE SANSASYON KONULARI BENIMLE ALAKALI KONULAR DEGIL. BOYLE BIR SEYE HIC IHTIYACIM YOK. CUNKU NE YENI FILMIM VIZYONA GIRECEK NE DE ALBUM CIKARACAGIM? BEN SPOR CAMIASINDA CIDDI BILGI BIRIKIMI OLAN BIR KADINIM. SPOR BENIM YASAM TARZIM VE AMACIM, BEN KUCUKLUGUMDEN BU YANA BASKETBOL VE GS NIN ICINDEYIM. DAMARLARIM BUNUNLA BESLENIYOR. GS ICIN BIRSEYLER YAPIYOR OLABILMEK BENI HER ZAMAN MUTLU EDER.

SEVGILI MERT DEMIRTEPE DUN BENI VE ISIL'I TAKSIMDE GORMUS KESKE YANIMIZ GELIP KONUSSAYDINIZ. HER ZAMAN YUZ YUZE KONUSMAK DAHA ETKILIDIR. NITEKIM BU TUR MESAJ ORTAMLARINDA BAZEN VURGULAR YANLIS ANLASILABILIYOR? BU ARADA KONUSU GELMISKEN ESKI OYUNCUMUZ SEVGILI SEDA ICIN BIR YARDIM GECESI DUZENLIYORUZ. BAKTIK HERKES BIRBIRINI BEKLIYOR, BIZ EL ATALIM DEDIK? ISIL ILE BERABER HEM GECENIN YAPILACAGI YERI AYARLAMAK HEMDE BILET VE AFIS ICIN GRAFIK CALISMALARINI YAPACAK KISILERLE GORUSMEK UZERE TAKSIMDEYDIK, ORDAN ORAYA KOSTURUYORDUK CUNKU ZAMANIMIZ COK AZ?. KESKE BIZIMLE KONUSSAYDINIZ SEVGILI MERT BELKI BURADA TAKIMIMIZ VE CAMIAMIZ ICIN DAHA HAYIRLI KONULAR KONUSULMASI ADINA BIZLERE YARDIMCI OLURDUNUZ.

AYRICA SU KONUYUDA SOYLIYEYIM, BEN SU ANDA GS TAKIMLARINDA GOREV YAPAN BIR YONETICI DEGILIM. DOLAYISIYLA SEVGILI KEREM?IN DE YAPTIGI YORUMDAKI GIBI BANA ELESTIRILERINIZI KISISEL OLARAK YAPARSANIZ SEVINIRIM. GSBASKET?DE SANIRIM BOYLE BIR TOPIC ACMAYA HIC GEREK YOKTU. BANA MESAJ ATAN HER TAFATARIMIZA BEN CEVAP YAZARIM ZATEN. NITEKIM HEM BAYAN HEM ERKEK TAKIMLARIMIZDA SU AN SANIRIM KONUSULACAK DAHA ONEMLI KONULAR VARDIR.

VEEEEE SEVGILI MERT VARDAR YADA SAYIN BEYEFENDI?. NASIL OLDU DA BU KONUYU KAYBEDILEN COK ONEMLI BIR AVRUPA KUPASI?NIN ARDINDAN BIR EGLENCE MEKANINDAKI OLAY ILE BIRLESTIRDINIZ? ACABA NE ALAKASI VAR? BU YORUMU YAPARKEN SANIRIM O ZAMAN VE BU ZAMAN ICINDEKI , MEKAN, DURUM VE RESMI GOREV TANIMLAMALARINI GOZ ARDI ETMISSINIZ?(MAGLUBIYETTEN SONRA ISTANBUL?UN MERKEZINDE BIR EGLENCE MEKANINDA YAPILAN BULUSMA ILE ILGILI BIR YORUM BELIRTMIYORUM LUTFEN YANLIS ANLASILMASIN) SANIRIM SU ANDA TARAFINIZDAN YAPILAN BIRAZ GUNDEMI DEGISTIRME CABASI SANKI,
BILMEM ANLATABILDIM MI?

DOSTLUKLA, SEVGIYLE VE SAGLICAKLA KALIN?
SAYGILARIMLA,
MIHRIBAN OGUZ

Re: Mihriban Oğuz vs Demet Karabulut ?

Mihriban Hoca Galatasaray Bayan basketbolunun simgesi oldugunu şu attığı mesaj ile bir kez daha göstermiştir.Bu konu açıldığında yorum yapmak istemedim bütün renktaşlar gibi benim de hoşuma gitmemesine rağmen işin arka tarafını ögrenmeden yorum yapmaktan kaçındım.

Mihriban Hoca hiç bir zaman ikili dialoglardan kaçmayan ne zaman bir istedigimiz olduysa yerine getiren çok değerli bir kişiliktir.Taraftarın görüşlerini ne kadar önemsedigini yazdığı şu açıklayıcı mesajda da göstermiştir.Mihriban Oğuz her zaman kendine ve Galatasaraya yakışacak hareketler yapmıştır bu program için ise söylenebilecek pek bir şey yok artık biz sizi orda görmeyi yakıştıramıyoruz o kadın ile birlikte umarım kısa sürer bu program başka platformlarda sizi görmek isteriz ilk planda ise eski görevinizin başında...

Sizi her zaman benimsemiştir GALATASARAY taraftarı halada çok seviyoruz sizi,sizinde Galatasarayı ne kadar çok sevdiginizi hiç bir maçı kaçırmayıp hala takımımızın yanında her maça koşturmanızla görebiliyoruz

saygılarla

Mihriban Hanım'ın o bayanla neden program yaptığından çok(nitekim açıklamış neler olduğunu kendisi),o bayanın hangi vasıflarla,hangi bilgilerle bir program yaptığıdır acı olan.Bu sebeple söz konusu kanalı şiddetle kınıyorum.

Mihriban Oğuz'un bu ince düşüncesi ve yazdığı mesaj için kendi adıma teşekkür ederim. Olayın iç yüzünü öğrendiğimiz iyi oldu ancak ben yine de o kadınla yan yana kendisini ve yorumlarını takip ettiğim Arif Kızılyalın'a yakıştıramadığımı tekrar belirteyim, umarım en kısa zamanda o şahıs aradan çekilir.

Bu arada "sert" mesajların sahiplerinden biri de benim galiba, ilk duyduğumda gerçekten acayip sinirlenmiştim ve ilk mesajımda epey "sert" girmişim olaya. Sanırım ikisine de bir özür borcum var, sayın Mihriban Oğuz ve kendisi aracılığı ile sayın Arif Kızılyalın'dan özür dilerim.

Mihriban Hanım,
Ben yorumumda sizle ve bu programla ilgili bir olumsuz bir görüş belirtmedim(Tekrar söylüyorum olumsuz bir görüş belirtmedim.) Hitap tarzınızda "Sayın Beyefendi" sözünü kullanmışsınız,biz basketbolu sizlerin sayesinde sevdik,sizi üstadımız olarak görüyoruz, sizin bizimle resmi bir şekilde konuşmanıza gerek yok bence.Size olan sempatimiz her zaman devam edecektir.Bahsettiğim olayın ne kadar normal olduğunu, görev ve yetkileri bir kenara bıraktığımı ancak bu olay için olumsuz yorum yapan arkadaşların şu olay için nasıl bir tavır takınacağını merak ettiğim için böyle bir yorum yaptım,şahsınızı ve programı eleştirme noktasında değilim ki arkadaşlar bence doğru yorumları yapmışlar. Gündem değiştirme çabasında değilim, sanırım bir yenilginin ardından gündemi değiştirmeyi çalıştığımı düşünmüzsünüz ki maalesef yanlış anlamışsınız. Ben böyle birşeyi yapmam yapamam da zaten.Sanırım anlaşıldığımı düşünüyorum, Saygılar.

Mihriban Hanım

Her ne şartta olursa olsun '' O Kadın '' ile aynı karelerde yer alıyorsanız,gelişen olaylar sonucu vazgeçmediğinizi belirtsenizde,bence hata yapıyorsunuz.

Ben programı izlemedim ve izlemeyide düşünmüyorum.Umarım sizde en kısa zamanda gerçekten isminizin hakettiği bir platformda yer alırsınız..

Öncelikle içten ve samimi bir şekilde burda hepimize açıklama yaptığınız için teşekkür ediyorum ben kendi adıma. zaten sizin gibi bir GALATASARAYLI ve spora yıllarını veren birinden aksi birşey beklenemezdi, proğramınızı zevkle izledim ve buğünde bundan sonraki tüm proğramlarınızıda izliycem çok başarılıydınız, bizi bu kadar güzel temsil ettiğiniz için çok teşekkür ederim...bundan sonraki spor yaşantınızda ve proğramlarınızda başarılar diliyorum...

Ben Mihriban hocayı Basketbol oynarken seyretmiş biriyim. O zamanda ona karşı büyük sevgim vardı şu anda da hiç eksilmedi. Dün basın-kombine tribünü girişinde gördüm kendisini vallah sarılmamak için zor tuttum kendimi. Zaten yapı olarak insanalra sevgisini gösterebilen biri değilimdir. Ama Mihriban hoca varsın bilmesin ben gerçektn severim onu. Burda onun hakkında olumsuz verilecek her örnek için benim vereceğim 2 olumlu örnek olacaktır. Burda yorum yapan arkadaşlarında herşeyi kendi biliyor ve/veya en iyi GS'lı kendileriymiş gibi bir aymazlık içnde olacağını sanmıyorum. Ama bazen suyun akışına kendilerini kaptırabiliyorlar.

Genede GS ile ilgili takip ettiğim iki site var. Kaliteden ödün vermediklerş, ve gerçekten sporu bilen üyeleri olduğu için takip ediyorum GSBasket ve Alisamiyen.net i.. Mihriban Hoca'nında zaten bu arkadaşlarımın spor bilgisini takdir ettiği ve ciddiye aldığı için bu yanıtı verdiğine inanıyorum..

Bu arada Mihriban hocam'a GS'ı bırakmak yaramış. Gerçekten zor bir iş yaptığı kesinmiş. Geçen 3 ay ona bayağı yaramış gördüm.:) Aslında burdan bile GS'da yaptığı görevin ne kadar yıpratıcı olduğunu insan anlayabiliyor. GS'ın en büyük şanslarındandır kıyısında kenarında içinde göbeğinde bu tarz GS'lıların her daim olması.. Teşşekkür ediyorum ben kendi adıma.

NOT: Özellikle Ayhan Şahenkdeki maçlara gelenler bilir. Zıvanadan çıktımı çok tehlikeli olabiliyor:)

DIGER TARAFTAN KENDI ADIMA ALDIGIM BIR KARARI SIZINLE PAYLASAYIM? HICBIR FB LI BENI GS NIN HAKKINI SAVUNMAKTAN ALIKOYAMAZ , BU ZATEN BOYLEYDI VE BUNDAN SONRADA BOYLE OLACAK? VE "ARTIK" HICBIR FB LI YUZUNDEN ICINDE OLDUGUM ORTAMI TERKETMEYECEGIM, GITMEK VERECEGIM ILK KARAR OLMAYACAK? BEKLEYECEGIM, BELKI ONLAR GIDER?

Bu cümlesi dikkatimi çekti.Keşke Mihriban hanım ın bu düşüncesi görevinin başındayken de olsaydı.O zaman böyle değerli bir Galatasaraylı yı kaybetmiş olmazdık..

"ARTIK" HICBIR FB LI YUZUNDEN ICINDE OLDUGUM ORTAMI TERKETMEYECEGIM, GITMEK VERECEGIM ILK KARAR OLMAYACAK? BEKLEYECEGIM, BELKI ONLAR GIDER?

seviyoruz seni mihriban oğuz...her ne kadar artık sarı saçlarını deligönlümüze bağlamasanda...

Mert Vardar' Alıntı:
Mihriban Hanım,
Ben yorumumda sizle ve bu programla ilgili bir olumsuz bir görüş belirtmedim(Tekrar söylüyorum olumsuz bir görüş belirtmedim.) Hitap tarzınızda "Sayın Beyefendi" sözünü kullanmışsınız,biz basketbolu sizlerin sayesinde sevdik,sizi üstadımız olarak görüyoruz, sizin bizimle resmi bir şekilde konuşmanıza gerek yok bence.Size olan sempatimiz her zaman devam edecektir.Bahsettiğim olayın ne kadar normal olduğunu, görev ve yetkileri bir kenara bıraktığımı ancak bu olay için olumsuz yorum yapan arkadaşların şu olay için nasıl bir tavır takınacağını merak ettiğim için böyle bir yorum yaptım,şahsınızı ve programı eleştirme noktasında değilim ki arkadaşlar bence doğru yorumları yapmışlar. Gündem değiştirme çabasında değilim, sanırım bir yenilginin ardından gündemi değiştirmeyi çalıştığımı düşünmüzsünüz ki maalesef yanlış anlamışsınız. Ben böyle birşeyi yapmam yapamam da zaten.Sanırım anlaşıldığımı düşünüyorum, Saygılar.

Kusura bakmayın ama bişey sorcam 40 mesajınız var ve bu mesajların tamamı bayan takımımızla ilgili oysa bizim erkek basketbol takımımız var erkek voleybol bayan voleybol ama sizin yorumların tamamı mihriban oğuzun ve bayan basketbol hocası Z.K nın konusuna yapılmış :roll: :roll: sanırım buralar dikkatinizi çekiyor sadece :p

Toplam ileti: 40
[iletilere oranı: 0.01% / Günlük ileti: 0.50]
Üyenin iletilerini ara
En aktif forum: Bayan Takımımız
[ 40 ileti / iletilere oranı: 100.00% ]
En aktif konu: İstifa edecek yüreğin var mı? Zafer KALAYCIOĞLU
[ 8 ileti / iletilere oranı: 20.00% ]

Halime hanım bunu siz mi söylüyorsunuz?

Son ziyaret: Pts Nis 05, 2010 9:57 pm
Toplam ileti: 107
[iletilere oranı: 0.03% / Günlük ileti: 0.31]
Üyenin iletilerini ara
[ 75 ileti / iletilere oranı: 70.09% ]
[ 20 ileti / iletilere oranı: 18.69% ]

Hüseyin Çıtak' Alıntı:
Halime hanım bunu siz mi söylüyorsunuz?

Son ziyaret: Pts Nis 05, 2010 9:57 pm
Toplam ileti: 107
[iletilere oranı: 0.03% / Günlük ileti: 0.31]
Üyenin iletilerini ara
[ 75 ileti / iletilere oranı: 70.09% ]
[ 20 ileti / iletilere oranı: 18.69% ]

evet ben söylüyorum ama mert vardarın üyelik tarihine bakarmısınız? ve başka konuya hiç mesaj atmışmı? ben futbolada yazıyorum erkek basketbolada ama ağırlığım evet bayan basketbola

Ben açıkcası program ve programcı olayına çok takılmıyorum. Çıktığımız programlardaki insanları belirleyemeyiz. Mesela 2000-2001 döneminde FB yöneticisi olan ama o şampiyonluktan sonra daha fazla yönetimde kalmayı gururuna yediremeyen bir Uğur Dündar gerçeği var. O seneki ligimizde dönen tüm şike ve teşviklerin içinde yer alan biri. Zaten sezon sonu buna dayanamayaarak Atilla Kıyat, Ertuğrul Hataylı ile birlikte istifa etti. Şimdi beni Star habere çağırsalar, Uğur dündar var diye katılmayayımmı o programa? Hürriyete boykot uyguluyoruz (gerçi bir çok arkadaşımız hala okuyorki alıntıları sitemizde geziyor) Hürriyet'e boykot uygularken, aslında Doğan Yayıncılığa bağlı olduğuna göre o vakit hepsine birden boykot yapmamız gerekmezmi? Klübümüz, biz Hürriyet'e boykot yaparken , O gazeteye GSMobile ve GSbonus reklamı veriyor. O zaman yönetime de tepki göstermemiz gerekmezmi?

Mihriban Oğuz'un o programa çıkması beni hiç kastırmadı. Beni kastırsa kastırsa, o kadına program yapması için zaman ve yer veren kurumlar kastırır. Bir holigan'ı fanatik'i ekranlarına çıkartan zihniyeti sorgulamak lazım. Yeni RTÜK yasasına göre yüz kızartıcı suç işleyenler, TV'lerde program yapamayacak katılımcı olamayacak. Bu kadının yaptığı yüz kızartıcı bir suç olarak değerlendirilmiyor sanırım. Aslında KanalTürk'te programa katıldığında da kadının ifadesinden yüzünün kızarmadığı, -gene olsa gene yaparım- bir anlayışının hakim olduğunuda gördük. Bence Mihriban Oğuz, Arif kızılyalın gibi insanalrımızın bu programara katılması daha iyi. Çünkü sığ bilgileri ile dezenformasyon yaratmasınında engellenmesini sağlar bu bahsi geçen insanlar. GS'ın haklarını korumak gibi resmi bir görevleri olmasada onlar her platformda GS'ın haklarını korurlar..

Bu arada buraya yaptığı, savunmaya benzer yazısını da taraftara verdiği saygı olarak görmeniz gerekir. Nedense taraftara bu saygıyı gösterenlere karşı daha büyük hezeyan yaşıyoruz. Taraftara saygısızlık yapanlardan ziyade.

Bir çok defa gördüm bu tarz durumları. Bir ego patlaması yaşanıyor bu tarz durumlarda. Ama bu sitenin farkını bir kez daha gördüm böyle bir durum yok. Kimse Mihriban Oğuz'a karşı sert bir tutum içinde de değil yada suni bir korumacılık hissine de giren yok. Kendimize göre gerçeklerimizi ortaya koyuyoruz. Mihriban Oğuz'unda bunu anlayışla karşıladığını bu yüzden bu yazıyı yazdığını anlayabiliyorum. Daha önce de dediğim gibi haklarımızı savunabilen böyle insanların artması en büyük dileğim..

Halime Bozgeyik' Alıntı:
evet ben söylüyorum ama mert vardarın üyelik tarihine bakarmısınız? ve başka konuya hiç mesaj atmışmı? ben futbolada yazıyorum erkek basketbolada ama ağırlığım evet bayan basketbola

Halime hanım, sizin Mert Vardar için düşündüğünüzü ben de sizin için düşünüyorum.Körü körüne Mihriban Oğuz'u savunuyorsunuz.İlk gün gözleriyle nasıl rahatsız etti dediniz.Şimdi de yazdığı bir sözden dolayı yine övüyorsunuz.Mihriban Oğuz'un facebook hesabında ki duvarına yazdıklarınız gibi bir çok örnek var.

Mert Vardar'ın yaptığı bütün yorumlar bayan takımı üzerine olmuş.İstediği gibi her yere yorum yapabiliyor ama o sadece Bayan takımını tercih etmiş.

Ayrıca başlıkdan kaymamak için Mihriban Oğuz'u dün maçta gördüm.Kendisi yanımdan geçti.Kendisine bu Demet Karabulut olayını sormak isterdim ama boşver diyip geçtim.Buraya kendisi uzunca bir yazı yazmış ki o Demet Karabulut başlığını açan biri olarak verdiği cevaplardan dolayı bir rahatsızlığım kalmadı.Sadece o mahluku görmemek için izlemeyeceğim ki o da benim kararımdır.Siz izleyecekseniz Cem Tv'yi açın izleyin ki program şu anda devam ediyor.

Hüseyin Çıtak' Alıntı:
[quote="Halime Bozgeyik":2bj2osfl]

Halime hanım, sizin Mert Vardar için düşündüğünüzü ben de sizin için düşünüyorum.Körü körüne Mihriban Oğuz'u savunuyorsunuz.İlk gün gözleriyle nasıl rahatsız etti dediniz.Şimdi de yazdığı bir sözden dolayı yine övüyorsunuz.Mihriban Oğuz'un facebook hesabında ki duvarına yazdıklarınız gibi bir çok örnek var.

Mert Vardar'ın yaptığı bütün yorumlar bayan takımı üzerine olmuş.İstediği gibi her yere yorum yapabiliyor ama o sadece Bayan takımını tercih etmiş.

Ayrıca başlıkdan kaymamak için Mihriban Oğuz'u dün maçta gördüm.Kendisi yanımdan geçti.Kendisine bu Demet Karabulut olayını sormak isterdim ama boşver diyip geçtim.Buraya kendisi uzunca bir yazı yazmış ki o Demet Karabulut başlığını açan biri olarak verdiği cevaplardan dolayı bir rahatsızlığım kalmadı.Sadece o mahluku görmemek için izlemeyeceğim ki o da benim kararımdır.Siz izleyecekseniz Cem Tv'yi açın izleyin ki program şu anda devam ediyor.[/quote:2bj2osfl]

yazılanları tekrar okurmusunuz? ben öyle birşey yazmadım gözleriyle rahatsız etti diye ve ayrıca mihriban oğuz burada açıklama yaptığı için ben kendi adıma teşekkür ettim:) körü körüne desteklemiyorum emin olun yaptığı güzel şeyleri alkışlıyorum hepde alkışladım ;)facebook duvarı adı üstünde duvar yani başarılı olduğu için olumlu şeyler yazıyorum ışılın duvarına yazdığım gibi...

Programı izlemeden yorum yapan arkadaşlar şimdi düşünüp tekrar yazarlar umarım...
Helal olsun Mihriban OĞUZ...
Bizi her yerde en iyi şekilde temsil edeceğinizden şüphemiz yok...
Bakışlarla ezmek bu olsa gerek...

Kod:
katılıyorum size Gülşah hanım kadının ağzının payını verdi:D teşekkürler Mihriban Oğuz...

Gülşah Hato'nun mesajına verdiğiniz cevap !

"ARTIK" HICBIR FB LI YUZUNDEN ICINDE OLDUGUM ORTAMI TERKETMEYECEGIM, GITMEK VERECEGIM ILK KARAR OLMAYACAK? BEKLEYECEGIM, BELKI ONLAR GIDER?

seviyoruz seni mihriban oğuz...her ne kadar artık sarı saçlarını deligönlümüze bağlamasanda...

Bu da başka bir mesajınız...

Neyse daha fazla bir şey söylemiyorum.Mihriban Oğuz'u seviyorum ama sizin kadar değil ;)

Bu arada amacım sizi üzmek değil! Sadece sizin sevdiğiniz kişiyi eleştiriyor diye o adama cephe aldığınız için yazıyorum.

Öncelikle yazınız çok samimi ve içtenlikle olmuş,ayrıyetende yazınızı okuduktan sonra kendi kendime birazda duraksadım,çünkü en çok savunduğum şey kulübümüzde görev alan kişilere fütursuzca yapılan eleştiriler,gurur kırıcı yorumlar ve rencidi edici sözlerin olmaması,

yazdığım yoruma gelince o yorum size olan saygımdan ve sevgimdendir zaten onuda belirttim,ama eleştirdiğim nokta ben Cem Hocayı da severim ve çok takdir ederim kendimce eleştirdiğim durumlarda olmadı değil ama özellikle Cem Hocanın en sevdiğim kısmı Galatasaraydan ayrıldıktan sonra bir yerde bile ne bir demeç ne bir yorum vermemiş olmasıydı,belki sizinki üst üste geldiğinden oldu ama ayrılıktan sonra bir süreç yaşandı,yorumlar,demeçler,röportajlar (uzun uzun yazmıyım) üst üste olunca bende biraz gündemde kalma çabası gibi algıladım.Ama yazınızı okuduktan sonra en azından burdaki yorumlara tek tek vermiş olduğunuz cevap bile bana büyük saygı uyandırdı.

birde programın nedeninin iç yüzünü öğrenmiş oldum sizden ama,yinede söylüyorum sizin kalitenizde bir insanı o kadınla aynı ortama yakıştıramıyorum,bunuda Galatasaray sevgimden dolayı söylüyorum.Saygılarımla

Hüseyin Çıtak' Alıntı:
Programı izlemeden yorum yapan arkadaşlar şimdi düşünüp tekrar yazarlar umarım...
Helal olsun Mihriban OĞUZ...
Bizi her yerde en iyi şekilde temsil edeceğinizden şüphemiz yok...
Bakışlarla ezmek bu olsa gerek...

Kod:
katılıyorum size Gülşah hanım kadının ağzının payını verdi:D teşekkürler Mihriban Oğuz...

Gülşah Hato'nun mesajına verdiğiniz cevap !

[quote:1xb3mf9w]"ARTIK" HICBIR FB LI YUZUNDEN ICINDE OLDUGUM ORTAMI TERKETMEYECEGIM, GITMEK VERECEGIM ILK KARAR OLMAYACAK? BEKLEYECEGIM, BELKI ONLAR GIDER?

Bu da başka bir mesajınız...

Neyse daha fazla bir şey söylemiyorum.Mihriban Oğuz'u seviyorum ama sizin kadar değil ;)

Bu arada amacım sizi üzmek değil! Sadece sizin sevdiğiniz kişiyi eleştiriyor diye o adama cephe aldığınız için yazıyorum.[/quote:1xb3mf9w]

o mesajı gülşah hato yazmıştı ben ona cevap verdim evet mihriban oğuzu seviyorum inşallah birgün yine galatasaraya gelir kimseye gıcığım yok sadece mihriban oğuz açıklama yapmadan insanların onu eleştirmesini doğru bulmuyorum