Murat Özyer

• Konbuyu başlatan ahadana
  • Başlangıç tarihi
A

ahadana

Misafir
Yeni Hocamız Murat Ozyer

ne kadar dogru bilmiyorum ama erman kunter isinin yattigi, murat ozyer'e donuldugu soyleniyor. hatta bu olay pazartesi aciklanacak sanirim.

Arkadaslar bu topicin kapatilmasini istiyorum cünkü fotopor da ki tüm haberler kolpa dir. O na bakilirsa gs futbol takimi simdiye kadar ne kadar Ronaldo lar almisti. Bu fotospor gercekten cok kolpa bir gazete.

bu haber fotospor haberi degildir. ayrica murat ozyer de gs lisesi mezunudur. bilginiz olsun diye diyorum....

belki bizim sponsorlugun biraz daha futbola kaymıs olmasi isi yatirabilir ama insallah böyle bisey olmaz erman kunter önümüzdeki sene bu görevi yapar

bırakalım biz murat özyeri felan bize erman kunter yakısır...
:atki :claps

murat özyer haberi yalandır bencede diger arkadaşlara katılıorum

Bu haber nekadar dogru bilinmez ama Erman Kunter galatasrayın başına gelmesi en büyük dilegimdir. Ama Murat Özyerde gelirse kötü olmaz çünkü o gelirse dixonın kalma ihtimali çoğalır.Eminim ki dixonı takımda tutmak ister Murat Özyer.

Eğer aslı varsa da yazık !!!
Galatasaray transfer politikası bile belli olmayan ve takımı karışıklıklardan kurtaramayan bünyesinde başarıyı nasıl bekler anlayamadım....
Herhalde bu işe en çok biz galatasaray taraftarları üzülüyoruz...
Yönetim bu işi pek ciddiye almıyor anlaşılan :? :? :?

Saygın R.Lion' Alıntı:
Eğer aslı varsa da yazık !!!
Galatasaray transfer politikası bile belli olmayan ve takımı karışıklıklardan kurtaramayan bünyesinde başarıyı nasıl bekler anlayamadım....
Herhalde bu işe en çok biz galatasaray taraftarları üzülüyoruz...
Yönetim bu işi pek ciddiye almıyor anlaşılan :? :? :?

buna sasirmamak lazim zaten ne zamn ciddiye aldilarki???
cefayi tabiki biz cekiyoruz cebimize bitr kurus para girmiyor
bunun yaninda takimimiza sezon icinde storelarda ve statta
destek olmak adina bi dunya para harciyoruz ve burda klavye eskitiyoruz
ama klubun basindakiler bunu umursamiyor biri onlara
GALATASARAY SK nin acilimini ogretmeli
galatasaray sadece futbol klubu degil spor klubudur ve her branji son derece onemlidir ok futbol daha cok yatirim daha cok ilgi istiyor cunku getirisi daha fazla fakat bu dier branslari hic umursamamak anlamina gelmemeli

galatasarayın resmi sitesini açıpta, basketbol ve diğer branşlarımızın haberlerine göz atmak istediğim zaman bu branşlarımızı amatör şubeler bölümünden seçmem beni SİNİR ediyor.

Bu konuda http://www.turkbasket.com da da bi haber çıktı ve Ülker'in çalışanlarına iş bulma amacında olduğu,Erman Kunter'le anlaşan Galatasaray'ın eğer Ülker bastırırsa zor durumda kalabilceğini yazıyo haberin ayrıntılarında.Yaptıkları yardım yerin dibine batsın.

Virginandhardly' Alıntı:
Bu konuda http://www.turkbasket.com da da bi haber çıktı ve Ülker'in çalışanlarına iş bulma amacında olduğu,Erman Kunter'le anlaşan Galatasaray'ın eğer Ülker bastırırsa zor durumda kalabilceğini yazıyo haberin ayrıntılarında.Yaptıkları yardım yerin dibine batsın.
sponsor oldular die coach umuzuda mi onlar belirlicek rezalet yani o zaman isin hiç tadi kalmaz gitsinler sikiyosa fb ye wersinler murat özyeri
SONUNA KADAR ERMAN KUNTER

bizim aslan gibi koçumuz war erman hoca gelmezse GS mizin maçları izlenmez...
yönetim inşallah erman kunterle anlaşırda sıkıntı çekmeyiz... :roll:
erman hoca gelmezse BİZde gelmeyiz

Virginandhardly' Alıntı:

baskan kendisi bizzat kunter'le konusmusken eger bole bir teklif varsa kabul edicegini hic dusunmuyorum

ben tahmin etmiyorum bole bisey olacagini...cunku ozyer e avrupandanda ciddi teklifler oldugu soleniyo..ama hala kunterle ilgili bi haber yok..buda kafa karistiriyo...subede yaprak kimildamiyo..dixon in durumu belli diil..ozhan canaydinla erman kunter arasinda yapilacagi solenen zirveden hicbi haber yok..tek haber ulkerin galatasarayimiza sponsor olacagi ve fatihi verecegi o kadar...bu sessizlik deli ediyo insani..bir an once su antrenor belli olsunda transferler yapilsin herkes piyasadaki ii oyunculari kapti..gine gidip abuk sabuk oyunculari toplamasinlar sora..febe nin 100. yilini zehir etcek bi kadro kurulmali kesinlikle...