Mutlu Akü'nün iki yabancısına Uyuşturucu Baskını

133922.jpg

Mutlu Akü'nün iki yabancısı gece geç saatlerde uyuşturucu kullandıkları gerekçesiyle gözaltına alındı.

Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi Basketbol Takımının iki yabancı oyuncusu gece saatlerinde uyuşturucu kullandıkları iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra haklarında işlem yapıldı.

BEKO Basketbol Ligi'nde mücadele eden Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi Basketbol Takımı'nın yabancı oyuncularından Monty Mack (32) ve Jamar Butler (23) uyuşturucu madde kullandıkları iddiasıyla gece saatlerinde gözaltına alındı. Gözaltına alınan Monty Mack ve Jamar Butler, Konya Numune Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi. Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü'nde ifadeleri alınan iki oyuncu, evlerinde yapılan aramanın ardından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. İki basketbolcunun esrar içtikleri iddia edildi.

Kaynak : http://www.haberturk.com

Beşiktas'ta oynayan Mims tam ismini cıkaramadım şimdi.Gecen sene yeşilyurt'ta oynuyordu.Orada iki arkadasım oynuyor anlatıyorlardı.İşte antreman sonrası soyunma odasında yakıyor sigarayı falan.Menajere diyorlar bu pofur pofur sigara içiyor falan.Bunu zor bulduk hepsi normalde keş oluyormus.Şasırmadım bu habere.

erenbekdemir' Alıntı:
alperen ne oluyor sizin bu oyunculara....keş çıktılar!! :)

Ya,şimdi kem-küm,ehem öhöm.... :roll:
:p

Doğrusunu söylemek gerekirse Siyahi Amerikalı oyuncuların önemli bir kısmında var bu pislik,garip birşey değil normale göre.

Bunun yanında Hürriyet gazetesine çok büyük sitemlerimi gönderiyorum,yalan haber nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiler yani. Yazmışlar ki oyuncunun üzerinden 600 gram esrar çıktı.Ya ayıp ya ayıp.600 gram demek 600-700 milyar para demek eski parayla... Bu kadar parası olup da Allah'ın Konyasında işi ne adamın?

Olay da şundan ibaret:
Oyuncuları taşıyan devamlı taksici esrar satıcısıymış,bizimkilerin de isimlerini vermiş pis adam. Sadece soruşturma yani,evde hiç esrar çıkmadı...

Alperen Kaplan' Alıntı:
erenbekdemir' Alıntı:

Ya,şimdi kem-küm,ehem öhöm.... :roll:
:p

Doğrusunu söylemek gerekirse Siyahi Amerikalı oyuncuların önemli bir kısmında var bu pislik,garip birşey değil normale göre.

Bunun yanında Hürriyet gazetesine çok büyük sitemlerimi gönderiyorum,yalan haber nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiler yani. Yazmışlar ki oyuncunun üzerinden 600 gram esrar çıktı.Ya ayıp ya ayıp.600 gram demek 600-700 milyar para demek eski parayla... Bu kadar parası olup da Allah'ın Konyasında işi ne adamın?

Olay da şundan ibaret:
Oyuncuları taşıyan devamlı taksici esrar satıcısıymış,bizimkilerin de isimlerini vermiş pis adam. Sadece soruşturma yani,evde hiç esrar çıkmadı...

alperen bakıyorum bu piyasayayında yakından takip ediyorsun fiyatlar filan... :p (şaka)

Böyle konularda şaka yapılmaması daha iyi olur kanımca ;)

E adamlar nispeten rahat bi memleketten geliyorlar. Normal yani :)

TurkBasket'te konuyla ilgili son gelişmede şunlara yer verildi: Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi'nde forma giyen ve uyuşturucu madde aldıkları gerekçesiyle takım arkadaşı Monty Mack ile birlikte Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şubesinde sorgulanan Jamar Butler 'ın takım ile olan iilişkisi kesildi.

Poliste ifade verdikten sonra uyuşturucu kontrolü için hastaneye sevkedilen Jamar Butler ve Monty Mack konusunda gelecek raporları bekleyen Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi sonuçların açıklanmasını beklemeden Jamar Butler ile yollarını ayırma kararı aldı.

27 Eylül 1985 doğumlu Jamar La'quinton Butler 8 maçta (ort 25 dak), 8.2 sayı, 1.9 ribaunt, 2.0 asist, % 33.3 iki sayı, % 37.8 üç sayı, % 70 serbest atış ortalamaya sahipti. Konya ekibinin 14.8 sayı, 3.5 asist,2.2ribaunt ortalamaya sahip Monty Mack konusunda, ligde takımın kritik durumu nedeniyle kararsız olduğu ve de raporu beklediği öğrenildi.

Katlanamıyordum zaten Jamar'a(Selam olsun Murat Aşık'a!!!)...

İyi oldu,beğenemedim kendini bir türlü.İlk idmanda üst üste 20 den fazla şut sokunca ümitlenmiştim ama sonradan yaptıkları ile hayal kırıklığı idi...

bu amreikalıların ve ülkemizde daha önce oynamış ayni zamanda şuanda da oynayanlar arasında bu zıkkımı kullanan vardır olmuştur ve olacaktırda..

kabak bu ikisine patlamış oldu..

@Eren Bekdemir

Kerem Abi'ye hak veriyorum,benim için problem olmaz ama kimilerinin ağırına gidebilir... Ayrıca dün kulüpteydim ve bu muhabbetlerde doğal olarak geçti(ilk cümleden farklı manalar çıkarmak olası :) )...

kullanmasınlar kardeşim bunlar sporcu insanlar....bi gün maçın ortasında geberip gidicekler.......

biri demişti emir preldzic günde 2 paket sigara içiyormuş...

erenbekdemir' Alıntı:
kullanmasınlar kardeşim bunlar sporcu insanlar....bi gün maçın ortasında geberip gidicekler.......

biri demişti emir preldzic günde 2 paket sigara içiyormuş...

abi emirin içmesi gayet normal sonuçta fenerde oyunuyor hatta az bile içiyor :)

Alperen Kaplan' Alıntı:
erenbekdemir' Alıntı:

Ne yaptin be 600-700 milyar mi? Piyasayi bilmiyorsun pek :D...