Neler yeni

Ozan Kabak

40 yıllık Galatasaraylı gibi oynadı helal olsun. Bugün maçtan 1 puan aldıysak Muslera ve kendisi sayesindedir. Umarım Arda, Semih gibi abilerini örnek almaz ve şımarmaz. Ben oldum havasına asla girmemeli, sürekli kendini geliştirmeli. Çünkü o yetenek ve fizik kendisinde mevcut.

Yolun açık olsun Genç Aslan.

Ü

Üye silindi 1178

Misafir
Bir maçla göklere çıkarıp bir maçla yerin dibine sokmaya devam. Bu kafayla bu ülkeden doğru düzgün oyuncu neden nadir yetişir görüyoruz.

Türkiye şartlarında altyapıdan çıkabilecek en iyi futbolculardan biridir. Hata da yapacak, maç da kaybettirecek. Yeter ki eleştiriyi ayarında yapalım. Fen lisesi mezunu olması da önemli. %90'ı cahil futbolculardan kurulu ligimiz için tertemiz bir insan.

Sezonun geri kalan maçlarının hepsinde penaltı yaptıracağını bilsem yine de oynamasını isterim çünkü altyapıdan futbolcu çıksın istiyorum artık. 18 yaşında bir stopere göre fazlasını oynuyor alkışlamaya devam edin bu çocuğu.

4 ay önce lise bahçesinde kız kesiyordu şimdi menecerlerin oyuncağı oldu. Ona bu noktaya gelme şansı veren hocasına ve kulübüne para kazandırmadan giderse Arda'dan sonraki nefretim olur.

Son gunlerde medyada Ozan Kabak Almanyayi soyle salladi boyle salladi haberlerini gorunce acaba ne oluyor diye kendi kendime sormustum. Sonra baktim ki oynadigi 6 macin 3 unde farkli maglup olmuslar 2 sinde farkli beraberlik almislar 1 inde de Ozan kabagin 2 golu ile toplam 5-1 yenmisler.

Abartmayi ne kadar seviyoruz Toplum olsun Medya olsun Birey olsun. Bu bizim milletimizin karakteri olmamali!

Yabanci bir ulkede bizim milletten birinin haberi ulkemizde asiri pohpohlandiginda ben hicap duyuyorum 100 milyonluk koca Milletten 1-2 kisinin asiri abartilmasindan. Sanki geri kalanimiz kokten ozurluymusuz gibi!

Hayir bi de Sanki Aziz Sancar Hocanin basarisi gibi bir basari varmis goygoyuda yokmu deli olacam.

Ozan Kabakla Hayirli kume dusmeler Stutgart kardes ! Benim anladigim bu bizim igrenc medyamizdan.

Şu an konu'yu görüntüleyenler: (Kayıtlı: 1, Misafir: 0)