Ozan Kabak

40 yıllık Galatasaraylı gibi oynadı helal olsun. Bugün maçtan 1 puan aldıysak Muslera ve kendisi sayesindedir. Umarım Arda, Semih gibi abilerini örnek almaz ve şımarmaz. Ben oldum havasına asla girmemeli, sürekli kendini geliştirmeli. Çünkü o yetenek ve fizik kendisinde mevcut.

Yolun açık olsun Genç Aslan.

Bir maçla göklere çıkarıp bir maçla yerin dibine sokmaya devam. Bu kafayla bu ülkeden doğru düzgün oyuncu neden nadir yetişir görüyoruz.

Türkiye şartlarında altyapıdan çıkabilecek en iyi futbolculardan biridir. Hata da yapacak, maç da kaybettirecek. Yeter ki eleştiriyi ayarında yapalım. Fen lisesi mezunu olması da önemli. %90'ı cahil futbolculardan kurulu ligimiz için tertemiz bir insan.

Sezonun geri kalan maçlarının hepsinde penaltı yaptıracağını bilsem yine de oynamasını isterim çünkü altyapıdan futbolcu çıksın istiyorum artık. 18 yaşında bir stopere göre fazlasını oynuyor alkışlamaya devam edin bu çocuğu.

4 ay önce lise bahçesinde kız kesiyordu şimdi menecerlerin oyuncağı oldu. Ona bu noktaya gelme şansı veren hocasına ve kulübüne para kazandırmadan giderse Arda'dan sonraki nefretim olur.

Son gunlerde medyada Ozan Kabak Almanyayi soyle salladi boyle salladi haberlerini gorunce acaba ne oluyor diye kendi kendime sormustum. Sonra baktim ki oynadigi 6 macin 3 unde farkli maglup olmuslar 2 sinde farkli beraberlik almislar 1 inde de Ozan kabagin 2 golu ile toplam 5-1 yenmisler.

Abartmayi ne kadar seviyoruz Toplum olsun Medya olsun Birey olsun. Bu bizim milletimizin karakteri olmamali!

Yabanci bir ulkede bizim milletten birinin haberi ulkemizde asiri pohpohlandiginda ben hicap duyuyorum 100 milyonluk koca Milletten 1-2 kisinin asiri abartilmasindan. Sanki geri kalanimiz kokten ozurluymusuz gibi!

Hayir bi de Sanki Aziz Sancar Hocanin basarisi gibi bir basari varmis goygoyuda yokmu deli olacam.

Ozan Kabakla Hayirli kume dusmeler Stutgart kardes ! Benim anladigim bu bizim igrenc medyamizdan.

2. Ligde basarilar dilerim Ozan Kabak Kardes!

Muhtesem Medyamiz bakalim ne tur guzellemelerde bulunacak. Durun durun ben yazayim bir tanesini :)

Ozan Kabak 1. ligden sonra 2. ligi de sallamaya devam ediyor.

Muhtesem Medyamiz bakalim ne tur guzellemelerde bulunacak. Durun durun ben yazayim bir tanesini :)

Sanki Stuttgart Ozan geldiğinde şampiyonluğa gidiyordu. Ozan gelince küme düştüler. Çocuk 6 ayda kulübe 13 milyon euro sokmuş. O para sayesinde forvet almışsın. Kendisi desen en iyi genç oyunculardan biri seçilmiş. Bu kadar anlamsız, boş nefretle yaşanmaz. Cidden.

Sanki Stuttgart Ozan geldiğinde şampiyonluğa gidiyordu. Ozan gelince küme düştüler. Çocuk 6 ayda kulübe 13 milyon euro sokmuş. O para sayesinde forvet almışsın. Kendisi desen en iyi genç oyunculardan biri seçilmiş. Bu kadar anlamsız, boş nefretle yaşanmaz. Cidden.

Ortada en ufak bir Ozan Kabak nefreti felan yok. Sadece Medyaya dem vurdum ve sonuc bugun ulke de yasanan yalan dolanin aynisi.

Ortada en ufak bir Ozan Kabak nefreti felan yok. Sadece Medyaya dem vurdum ve sonuc bugun ulke de yasanan yalan dolanin aynisi.

Medyada yanlış olan ne? Ozan KABAK gittiğinden beri etkili bir performans göstermiyor mu? Bu adama milyon euroları akıtan bir kulübün daha yüksek fiyatlara satma düşüncesi en başından itibaren aşikar değil mi? Bu yaz ciddi bir teklif gelip büyük liglerden birine satabilir Stuttgart. Kaldı ki bu olmasa bile gelişimi açısından Bundesliga 2 bizim Süper Lige on basar! Bırakın genç futbolcuların önünü kesen toplumsal akıl tutulmasını. Bizim büyük dediğimiz kulüpler Avrupa'nın büyük liglerinde mücadele eden herhangi bir takımdan daha cazibeli ve göz önünde değil. Orada 6 ayda radara girdi. Uluslararası oyuncu olabileceğini ispatladı. Türkiye'de bunu ne başarabilirdi ne de kendisine birşey katabilirdi. Hatta belki de basın ve taraftar işbirliğiyle kendisini yok etme projesi için kolları sıvamış ya da çoktan ellerimizi bir sonrakine hazırlamadan önce temizler olmuştuk!

Daha iyi bir lige gitti, kendini geliştirmek için gitti, Galatasaray'a para kazandırdı. İdeallerine ve hedeflerine çok saygı duyuyorum. transfer olduğu takım ikinic lige düştü diye kariyerini bittiğini sanacak kadar futbola hakim insanlar dolu ülkemizde bu da bir örneği.

Liverpool'da as stoper oynamasına rağmen Euro 2020'de 8 gol yiyen milli takımda bir dakika süre alamamış olmasının nasıl bir açıklaması olabilir?

Çok takım gezmeye başladı. Keşke kiralayabilsek hem o kendini bulur hem de yabancı sınırı varken elimizi rahatlatır. Neden düşünmüyor acaba teknik heyet.

"Ermenistan maçında forma şansı bulamamanı nasıl değerlendirirsin?""Ben takımımda oynayarak gelmiştim. Uzun yıllardır Avrupa'da düzenli olarak forma giyiyorum. Hocamın kararına saygı duyuyorum, onun tercihi. Forma giymeyi hak ettiğimi düşünüyorum. Forma giymeyi bekliyordum"