Robert Hite

Robert Hite

31102007134851_1053_302072228.jpg

Mevki: Guard / Skorer Guard
Doğum Tarihi: 12.01.1984
Geldiği Takım: New Jersey Nets (ABD-NBA)
Kolej: Miami
Boyu: 1.88 m
Kilosu: 83

Re: # Robert Hite

Daha yeni geldi. Takıma daha alışması lazım. Biz her ne kadar bir üç numara beklesekte olmadı. Ama Hite de umarım istediğimiz katkıyı bize verecektir...

adam ucuyor resmen. daha sutlarini sokmaya baslamadi. o ritmi de bulursa bence onu kolay kolay kimse durduramaz bizim rakiplerden.

Re:

Fatih Hısım' Alıntı:
adam ucuyor resmen. daha sutlarini sokmaya baslamadi. o ritmi de bulursa bence onu kolay kolay kimse durduramaz bizim rakiplerden.
Zaten daha şutlarının ritim bulmadığı Ksk maçında serbest atışlardan belli oluyordu. Girona2da daha iyidi. Umarım o ritmi en kısa sürede bulur...

adam ucmak ıcın dunyaya gelmıs

Hite hakkında bilgisi olan ???

arkadaşlar hite neden oynamadı banvit maçında bazıları asesoft maçındada oynamayacak diyo nedir bunun sebebi bilen birisi varsa söyleyebilirmi

Re: Hite hakkında bilgisi olan ???

Adelesinde bir problem var hite in.

Pazar günü oynanan maçta demişlerdi,sanki.Bir hafta oynamayacak diye.Antalya maçında oynar büyük ihtimalle.

ya nedir bu anlamıyorum zaten hüseyin ve tufan sakat altayda oynamıyo fatih cemal ve erdemdende istediğimiz verimi alamıyoruz bide hite sakat kaldık 8 kişi

Hite birazda serbestlik isteyen bir oyuncu. Yani topun kendisinde olmasını. Herşeyi kendinisin yapmasını, insiyatif verilmesini isteyen bir oyuncu. Bunu ancak küçük maçlarda zayıf rakiplere karşı yapıyor. Üst düzey maçlarda oyun sistemi içinde kaybolabiliyor. Biraz daha buna lışması lazım...

yorumuna katılmıyorum.. aksine ben robert hite'ın yeterince yaratıcı olmadığını düşünüyorum. smaçlarıyla çok etkili tamam ama genelde çalınan toplarla yapılan fastbreaklerde sayılar buluyor, ya da 3lüklerle.. onun hızına ve şut yeteneğine sahip bir oyuncunun 2li oyunlarla pozisyon bulmasını ya da ne bileyim crossoverla adamını geçip şut bulmasını bekliyor insan..

şu anda takımda atletikliğini imrenerek izlediğim oyuncudur kendisi ama çok daha iyi bir oyuncu olması için kesinlikle ball handling ve de point guard skilllerini geliştirmesi gerekiyor bence.. daha genç sayılır 23 yaşında .. umarım bu sene bizimle bir şampiyonluk yaşar :)

çok iyi bir şutör özellikle üçlüklerde ,ama Galatasaray yeterince kullanamıyor bana göre ,yabancı sınırına takılıyor çoğu zaman,buna bir çözüm bulmaları lazım

Robert HITE

Kanımca bu senenin en iyi transferi Hite.
Müthiş katkıları oluyor takıma. Bugünkü Beşiktaş galibiyetinin de mimarlarındandı.

Umarım seneye NBA'e geri dönmez yada başka bir Avrupa takımına gitmez.

Bizimle sözleşmesi 1 yıllık sanırım değil mi? Mümkün olabilse de seneye de kadromuzda tutabilsek...

" Hite Hite Hite Hite ! "