Şampiyonlar Ligi 6.Maç | Galatasaray 1 - Juventus 0

Forum yine yanlış yere kayıyorken,aranılan kan bu başlık galiba :)

Hiçbir şeyi düşünmeden çıkıp aslanlar gibi oynamamız gerekiyor.

KONSANTRASYON!

Dün nasıl Fener galibiyeti bize moral ve özgüven olarak ivme kazandırdıysa bu maçta alınacak galibiyet de bizi 3-4 ay götürür, lige de olumlu yansır.. Ben yeni sistemde 3-1-4-2 bugün galip gelebileceğimizi düşünüyorum.. Hava da maç içinde önce yağmur, sonra sulu kar, sonra da kar şeklindeymiş, sonuçta rakip de bizim gibi Güney takımı, bakalım hayırlısı.. İlk golü erken bulursak maç bize yakın..

Bu hafta bizim için çok güzel geçti umarım Bugün futbol takımı bunun devamını getirir.
Perşembe:Erkek basketbol takımımız Malaga'yı yenerek top 16 ya kalmayı garantiledi.
Cuma:Futbol takımımız Elazığ sporu yendi
Cumartesi:Kadın basketbol takım Tarsus Belediyesini rahat yendi.
Pazar:Kadın voleybol takımımız uzun bir aranın ardında Eczacıbaşı'nı yenmeyi başardı.
Pazar: Engelsiz Aslanlar bu branş da ki en büyük rakibi Beşiktaş'ı 39 sayı farkla yendi.
Pazartesi:Erkek basketbol takımımız en büyük rakibi Fenerbahçe yi rahat bir şekilde yendi
Salı:İnşallah futbol takımımız da bugün kazanarak bizim hiç unutmayacağımız bir başarıya imza atacak.

Çıksınlar Galatasaray'a yakışır bir şekilde oynasınlar mücadele etsinler gerisi zaten gelir.

Dün basın toplantısında Conte ve Buffonun tercümanlığını yapan bayan kim ? Voleybol şubemizde çalışıyordu galiba.

Evet voleybol şubemizde çalışıyor twitter adresi şu ; https://twitter.com/ThujinFlux

Maç içinde panik olmadan sakin kalabilirsek ve bireysel hatadan dolayı saçma sapan gol yemezsek ben pozisyonlara gireceğimizi düşünüyorum. Umarım değerlendirebiliriz gol pozisyonlarını.

Ne kadar bu maç teknik taktiğin artık konuşulmadığı maçlardan biri olsada 3 savunma malesef ki ilacımız gibi gözüküyor stoperlerimizi de savunacak 3. bir adam arıyoruz. Elazığ maçında bile Ceyhun o hataları kapatıp gol yemeden maçı bitirmemizi sağladı. Bir diğer önemli konu ise Sneijder in durumu olacak gibi çünkü Selçuk ile oyunu genişletip bekleri oyuna dahil etmekte zorlanıyoruz. Sneijder bunları çok iyi yapabiliyor. Ve tabiki de Burak mı Umut mu tercihi. Umarım Mancini nin bütün tercihleri olumlu sonuçlanır. Malaga ve Fenerbahçe galibiyetleri nasıl basketbol takımına olumlu etki ettiyse futbol takımında bu galibiyete çok ihtiyacı var, her şeyi bir anda değiştirir galibiyet.
Kolay gelsin aslanlara,vurdukları gol olsun.

İlk 11 belli olmuş.

Muslera
Chedjou
Semih
Gökhan
Eboue
Melo
Sneijder
Selçuk
Riera
Drogba
Burak

3-5-2 oynuyoruz bu taktikle oynamak zordur.Alışılması en zor taktiktir bence Eboue ve Riera gibi bek özellikli kanatlarla oynanabilir.Gerektiğinde savunma 5'li olması avantajımız.

Riskli bir karar olarak görüyorum ama umarım iyi sonuçlanır.

Hakem ilk defa kar gördüğünden korktu ve maçı erteledi :)
Bu arada maç yarın d-smart da yayınlanacak.
İnşAllah hakkımızda hayırlı olur böylesi...

En azından kaybedecek bir şeyimiz olmadığını bilerek oynayacağız. Artık galibiyet için bastırabiliriz. Diğer sonuçların birbirinden farkı yok.

Vardır bir hayır...60 dakika oynayacağız yarın...13 dakka oynadıktan sonra devre...Daha çok koşmak ve ara ara yaşanan konsantrasyon kayıplarımız için daha iyi aslında...

Maç gene starda olacak diye okudum.

Hakem dolu yağdığı için oynatmadı maçı sanırım. Isı sistemi eleştiriliyor ancak maç anında açılmıyor ve belli bir sıcaklığın altına düşmeden devreye girmiyor ancak devreye girmiş olsa bile amacı buz tutmasını engellemek sahanın.

Bakıyorum da ne yönetici ne gazeteciler taraftarı düşünmüyor. Yarın erken saatlerde oynanırsa bu maç 10 bin kişi bulamaz. Ayrıca biletlerle girilecek denmiş ama biliyoruz ki çoğu kişi zaten girişten sonra biletleri atıyor.

Şu an dönüş yolunda taraftar çile çekiyor.

Sadece italyanları yenmedik ! TÜPCÜYÜ KENDİLERİNİ BÜYÜK GÖRENLERİDE YENDİK 1 SAATE BU SARTLARDA 37.700 TARAFTAR MACA GELİYORSA ÜLKEDE TEK BÜYÜK OLDUGUMUZ TESCİLİDİR .