Seimone Augustus

Re: Seimone Augustus Galatasarayda

Kaç gündür hayalini kuruyorum. Kesinleşse de haberi girsek millete güzel haberler versek diye. Bugünler çok güzel yahu :)

Gökçe'yle konuşuyoduk o kadar hazırladık ki kendimizi gelmezse yıkılacaktık yani o kadar :)

kesin demi arkadaşlar?

Oh oh transfer üstüne transfer.Yeter yahu bu kadarına pek alışkın değiliz.Alıştıra alıştıra yapın şu transferleri :).Neyse şaka bir yana hayırlısı olsun.Artık tüm transferleri bitirelimde kupaları nasıl alacağımızı düşünelim :)

Olacak iş mi bu ya tam Öss ye girceğim sene...Çoğu maçımızı izleyemicem :(
Büyük iş başardı yönetim..Buarada cumhurbaşkanlığı kupası maçı ne zaman ona gidelim bari :)

Verdiğiniz ipuçlarından Augustus olduğu zaten apaçık ortaydı ama kendimi çokta şartlamamıştım açıkçası :) Yazarken şu anda bile elim titremekte :)

Vay be hayalini bile kurmakta zorluk çektiğimiz oyuncular takıma bir bir ekleniyo.Yönetime sonsuz teşekkürler. Bu sene lütfen salonu dolduralım arkadaşlar bu yönetim bu oyuncular bunları hakediyo

Augustus mu?

Mükemmel tek kelimeyle...Ben wnba yi takip ederim az cok...Gecenlerde ntvsporda gösterdide macları filan...işte oyunculara sordular en iyi şütör kim diye...onların yarısı augustus dedi...yarısıda sarışın bi kadını dedi ama adı aklıma gelmiyor...wickie johnsen de takımda kalmış...eger sophia young da takımda kalırsa yemede yanında yat..

iLk 5:

Işıl alben,augustus,yasemin horasan.sophia young ve tabiki ESRA ŞENCEBE!

imza töreninde adı geçti mi ki acaba inşallah sophia ve vickie de kalır

Augustus erkek takımında bile oynar :)

Şaka bir yana AZiz Yıldırım Caferağa'da ki maçta ayağa kalktığına çok pişşman adım gibi eminim.

Augustus burada Süs köpeği nerede ;)

Sophia mutlaka kalmalı yahu ocakta gelse de olur

Burak Barut' Alıntı:
Augustus erkek takımında bile oynar :)

Şaka bir yana AZiz Yıldırım Caferağa'da ki maçta ayağa kalktığına çok pişşman adım gibi eminim.

Augustus burada Süs köpeği nerede ;)

avatarındaki adam da o maçtaydı :) aziz yıldırımı maçlara bekleriz artık

Fb transferi bitirdi mi?