Site Hakkında

Bu siteyi 11 sene önce ben ve bir kaç arkadaşım binbir emekler ile oluşturduk ve görüyorumki dünkü yerden bitmeler yazımı editliyor!!!

Site sorumlularını yazımı açmaya davet ediyorum!!!

Site hakkında tüm dediklerine katılıyorum Kerem abi.Yavaş yavaş eski saflığı kayboluyor ama yazını editleyen her kimse "yerden bitme" lafını hak etmemişdir.

Bu arada yeri gelmişken basketbol takımımız için 2001-2005 arası yaptıklarını gerçekten inanılmaz bulduğumuda söylemeliyim.

Kerem Ersuna' Alıntı:
Bu siteyi 11 sene önce ben ve bir kaç arkadaşım binbir emekler ile oluşturduk ve görüyorumki dünkü yerden bitmeler yazımı editliyor!!!

Site sorumlularını yazımı açmaya davet ediyorum!!!
Kerem Bey, 11 yıl önce bu forumun kuruluşunda emek harcamış olmanız, şu anda bu forum için emek harcayanları küçümser havada yazma hakkını doğurmaz.

Forum yönetiminde bulunan kişiler, Gsbasket´in tarihçesi adlı bir sınavdan geçmiyor. Forum kurallarına aykırı bir iletinin yazarı her kim olursa olsun düzeltilir. Kaldı ki kayıtlara baktığımda düzenlenen tek iletiniz var, o da "Basketblun incelikler..." başlıklı yazınızdaki yazım yanlışının düzeltilmesi.