Sosyal Medyadan Güzellemeler

Önder Ç.

0
Yönetici
Uzun zamandır bir sporcunun bu kadar güzel konuştuğunu görmemiştim. Müthiş.

Zeki, çevik, ahlaklı sözlerinden nasibin alamamış 16 yaşında bir futbolcu.

Ben öyle bişey yapsam, yapmam da hadi yaptım diyelim , maç bitse bile arar özür dilerim halini sorarım kaçıp gitmek yerine.. küfür bile az bunlara. Ayrıştırmak istemiyorum ama bunların her branşı mı böyle olur anlamadım. Sarı kart görmüş üstelik, bir bravo da hakeme gitsin burdan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bunun bırakın maç sahasında ki cezasını hukuken adam öldürmeye teşebbüsten cezası var.

Hakemin twitter hesabında zaten nasıl bir fanatik fenerli olduğu belli.

Bunlar topçu olacak bunlar hakem olacak. Güzel memleket.

"Neymar'ın 25 yaşında Barcelona için oynuyorken, Fransa'ya gidip Amiens ve Guingamp'a karşı oynamaya başlamasının ne manası var, merak ediyorum. bu futbol tutkusu anlamında doğru değil."

Eric Cantona

Bu olayi ilk defa duyuyor ve ilkkez izliyorum. Bunun futbolla sporla hicbir alakasi yok, bu bildigin kansizlik serefsizlik ornegi sergilenmis, o haraketi yapan sozde futbolcu bozmasi da hakem musvettesi de spiker eziginin de allah belasini versin.

Bu olayi ilk defa duyuyor ve ilkkez izliyorum. Bunun futbolla sporla hicbir alakasi yok, bu bildigin kansizlik ornegi sergilenmis, o haraketi yapan sozde futbolcu bozmasi da hakem musvettesi de spiker eziginide Allah bildiği gibi yapsın!

Moderatör tarafında düzenlendi:
1-2 ay önce çocukların okulundan gelen haftalık maillerden birinde görmüştüm, yeni seyredebildim. Teknolojinin çocuk gelişimi üzerindeki etkisi ile ilgili.

Asıl konuşmacı 6:15 de geliyor. Vakti olanlara tavsiye ederim, hatta çocuğu olan vakit bulup izlesin derim.

Catherine Steiner-Adair ' in "The Big Disconnect" adında bir kitabı var, malesef henüz Türkçe tercümesi yok.

https://www.youtube.com/watch?v=3Le3teYLumM