SSL 9. Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray

Spor Toto Süper Lig
9. Hafta Karşılaşması
24.10.2010 Pazar
Saat: 19.00

Popülizm yok, bu başlık kitlenir, Cumartesi günü açılır, bir ricam olacağı için gsbasket ailesinden, önceden açtım başlığı;
Bu maça dair umudu olmayan, gider fark yer döneriz demek için klavyenin tuşlarına basacak olan, pinoyla, aydınla mı kadıköyde galip geleceğiz sorularını daha şimdiden hazırlayan, bu başlığın altında kendini yormasın.
Madem ki kırmızı umut barındırır bünyesinde, en azından totem yapalım bu sefer maça kadar, biz hep iyiyi görmeye çalışalım, olasılıklara dair cümlelerin için olumlu eklerle dolsun, ve derbi haftamızı güle oynaya yaşayalım.
Evet zor, khalkedon dünyada en sevdiğimiz yer değil, ama seninle yola çıkmak bile güzel be Galatasaray,
gururla, ümitle ve ama inatla;
geliyoruz.. !!

En formda olduğumuz dönemlerde, en umutlu olduğumuz zamanlarda, bu sefer olacak dediğimiz günlerde yaşanan şanssızlıklar, hakemlerin tutumu vs. nedenlerle mağlup ayrıldık.

Şu anda bu başlıkta dile getirilmeyecek olsa da birçok kişide umutsuzluk hakim. O zaman neden olmasın!

Not: Savaş´ın dile getirdiği gibi, başlıktaki kilidi Ankaragücü maçı ertesinde kaldırırız.

Servet, Hakan Balta, Mustafa Sarp gidiyorsa ben gitmiyorum..
Yenilmek problem değil , yenileceğimiz zaten banko da böyle maçı bırakan, bilerek oynamayan, sabote eden adamlarla su içmeye bile gidilmez..
Yapılan maddi masraflar hiç önemli değil, hiç birimiz önemsemiyoruzdur.
Ama ben koca pazar günümü bunlara feda edeceğim , gece 1 e kadar oralarda sürüneceğim, Fenerbahçelilerin şarkılarını dinleyeceğim maçtan sonra.
Bunlar için mi..
Gerçek Galatasaraylılarla gideceksek gidelim.
Mustafa Sarp dikkat etsin de , maçın sonunda soyunma odalarına giden koridora yakın bir yerde bulunsun.
Hakem maçı bitirir bitirmez koşarak gider.. Bir tek orada koşuyor zaten.

Takım sarı-kırmızı giyecekse ben televizyonda da izlemeyeceğim..
O formayı kimler giymiş, bunlara mı kaldı Kadıköy'de Galatasaray'ı temsil etmek.
Giyin o mor formanızı falan, o kahverengi şeyi giyin.

Emre Yüksel' Alıntı:
Servet, Hakan Balta, Mustafa Sarp gidiyorsa ben gitmiyorum..
Yenilmek problem değil , yenileceğimiz zaten banko da böyle maçı bırakan, bilerek oynamayan, sabote eden adamlarla su içmeye bile gidilmez..
Yapılan maddi masraflar hiç önemli değil, hiç birimiz önemsemiyoruzdur.
Ama ben koca pazar günümü bunlara feda edeceğim , gece 1 e kadar oralarda sürüneceğim, Fenerbahçelilerin şarkılarını dinleyeceğim maçtan sonra.
Bunlar için mi..
Gerçek Galatasaraylılarla gideceksek gidelim.
Mustafa Sarp dikkat etsin de , maçın sonunda soyunma odalarına giden koridora yakın bir yerde bulunsun.
Hakem maçı bitirir bitirmez koşarak gider.. Bir tek orada koşuyor zaten.
Cok haklisin Emre abide herseye ragmen FB TV´deki arkadaslarin ve taraftarlarin diline (yine) sakiz olmak cok koyacak insana. :( :?

Aykut-Serkan-Neill-Hakan-Insua-Cana-Musa-Emre Çolak-Sabri-Kewell-Baros

Fenerbahçe'nin karşısına bu kadroyla çıkalım.Fark yesekte ağzımı açmam.

Her Fenerbahçe maçı öncesi stresli oluyorum,bizimkiler ne yapacak diye. Ancak, bu maç için stresli değilim. Oldukça da rahatım. Çünkü dağılmış vaziyetteyiz.

Bu takıma güvenim yok, ama takımın adına güvenim var. Biz bu maçı kazanırsak oyuncular sayesinde değil, adımız sayesinde alırız. Çok garip şeylerin olacağını düşünüyorum, yener miyiz bilmiyorum, ama bu maçta yenilmeyeceğiz. Böyle hissediyorum.

bu takımla yenemeyeceğiz, bari gencler oynasın öyle yenilelim içim yanmaz.

Yiğit Pazar' Alıntı:
Her Fenerbahçe maçı öncesi stresli oluyorum,bizimkiler ne yapacak diye. Ancak, bu maç için stresli değilim. Oldukça da rahatım. Çünkü dağılmış vaziyetteyiz.

Bu takıma güvenim yok, ama takımın adına güvenim var. Biz bu maçı kazanırsak oyuncular sayesinde değil, adımız sayesinde alırız. Çok garip şeylerin olacağını düşünüyorum, yener miyiz bilmiyorum, ama bu maçta yenilmeyeceğiz. Böyle hissediyorum.

Kalbim inşallah bu maçın çıkış maçımız olduğunu söylüyor ama aklım inşallah fark yemeyiz diyor :oops:

Fenerin çok kötü zamanında bizim ise çok iyi zamanımızda lincolnle 1-0 öne geçtiğimiz maçta ne oldu?

Bu sefer tam tersi durum.. Kötü olabiliriz ama bu maçlar her zaman farklıdır ama.. Tek korkum bizim oyuncular..

Maçın özelinde umutluyum.Yıllardır sorunları hasır altı ederek gidiyorduk Kadıköy'e.Kaybedecek bir şey yok sözü klişedir.Genelde katılmam.Ama bu sefer tam manasıyla doğru.
Rijkaard'ı göndermek gibi popülist,sorun çözmekten uzak bir hamle yapılmaz umarım.2008 şampiyonluğuyla birlikte oluşan futbolcu odaklı düzen bizi bu hale getirdi.Beyzadeler o gün bugündür gelen teknik direktörlerle top gibi oynuyor.Neşter vurulacaksa malum yerli kadroya vurulmalı.
Teknik direktör değişikliğinin akabinde gösterilen yalancı hırsa katlanamıyorum.Karabük'teki,Sami Yen'deki rezil tabloyu bile tercih ederim o sahtekarlığa.
Yönetimin bu akşamki kararına göre hareket ederim.Bahsettiğim tablo oluşmazsa bilet kovalamayı düşünüyorum.

Onur UNCU' Alıntı:
Maçın özelinde umutluyum.Yıllardır sorunları hasır altı ederek gidiyorduk Kadıköy'e.Kaybedecek bir şey yok sözü klişedir.Genelde katılmam.Ama bu sefer tam manasıyla doğru.
Rijkaard'ı göndermek gibi popülist,sorun çözmekten uzak bir hamle yapılmaz umarım.2008 şampiyonluğuyla birlikte oluşan futbolcu odaklı düzen bizi bu hale getirdi.Beyzadeler o gün bugündür gelen teknik direktörlerle top gibi oynuyor.Neşter vurulacaksa malum yerli kadroya vurulmalı.
Teknik direktör değişikliğinin akabinde gösterilen yalancı hırsa katlanamıyorum.Karabük'teki,Sami Yen'deki rezil tabloyu bile tercih ederim o sahtekarlığa.
Yönetimin bu akşamki kararına göre hareket ederim.Bahsettiğim tablo oluşmazsa bilet kovalamayı düşünüyorum.
Biz kovalayalım Onur'um , gidelim bu maça.

Eğer takımda taşlar yerinden oynamazsa bu mac a cıkmamızın bile anlamı yok.
Servet,Sarp,Hakan gibi adamlar kadro dışı bırakılırsa, belki diyeceğim!

Baros Kewell Neill üçgeni çok önemli benim şahsi fikrim bu yönde bu oyuncular sahada olduğu halde bile kazanma ihtimalimizi güç görüyorum ne yazık ki yalnız bu saydığım isimlerden ikisi olmazsa ben kaleye isabetli şut dahi çekemeyeceğimizi düşünüyorum ve evinde Ankaragücü'nden play station da ya da antrenmanda bile yenilmeyen 4 gol yiyen bir takım orda kaç yer bilemiyorum.

Baros daha adam gibi fenerbahçe derbisi oynamadı.
Skibbe döneminde sağ açık oynamıştı 45 dakika sonra çıktı.
geçen sene sakatlandı oynayamadı..
bu haftada oynayamazsa yazık artık..

yaşadığımız bu rezillikler arasından bir galibiyet çıkaracağımızı düşünüyorum.