STSL 10.Hafta | Galatasaray'ımız 2- Torku Konyaspor 1

Galatasaray, Süper Lig’in 10. haftasında Torku Konyaspor ile karşılaşıyor. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’daki karşılaşma öncesinde ilk 11'ler belli oldu.

Maç: Galatasaray – Torku Konyaspor
Yer: Ali Sami Yen SK TT Arena
Tarih: 01.11.2013 Saat: 20.00
Yayın: Lig TV (Canlı)
İnternet: GALATASARAY İLE FXTCR ARASINDA SPONSORLUK VE İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI İMZALANDI (Canlı Anlatım)

Galatasaray
Fernando Muslera, Emmanuel Eboue, Aurelien Chedjou, Semih Kaya, Sabri Sarıoğlu, Felipe Melo, Selçuk İnan, Wesley Sneijder, Umut Bulut, Burak Yılmaz, Didier Drogba

Yedekler
Eray İşcan, Emre Çolak, Yekta Kurtuluş, Aydın Yılmaz, Engin Baytar, Ceyhun Gülselam

Torku Konyaspor
Charles Itandje, Ali Turan, Ergün Teber, Erdinç Yavuz, Selim Ay, Ömer Ali Şahiner, Tomas Borek, Recep Aydın, Mehmet Güven, Theofanis Gekas, Hasan Kabze

Yedekler
Kaya Tarakçı, Mehmet Uslu, Tolga Ünlü, Erdal Kılıçaslan, Marc Kibong Mbamba, Djalma Braume, 0Ezechiel N'Douassel

Sabri sol bek ! Umut, Burak, Sneijder ve Drogba 4lusu aynı anda sahada ! Allah
yardımcımız olsun...

Sakatligindan dolayi hafta boyunca antrenmanlara çıkmayan Sneijderi ne diye ilk 11e koyariz anlamiyorum ki. Adam 9.dakika da çıktı inşallah ciddi birşeyi yoktur. Hakem rezalet. Golü Muslera'nin hatasından dolayı yedik ama cok kritikte kurtarislar yapti.. Bu arada golu atan Drogba sevincini Muslera ile kurtardi. Futbolcu olmak baskadir, Drogba olmak başkadir...

Çok kötü oynuyoruz. Son 4 resmi maçta kazanmamız çok güzel ama dengesiziz. Kadronun sene başında aşırı ofansa endeksli planlanmış olması çok canımızı yakıyor. Sneijder tek antrmanla maça alınmasaydı keşke. Bruma oynardı.

Bu seneki en önemli haftamıza giriyoruz. Kopenhag ve FB maçlarından alınacak galibiyetler tüm çehremizi değiştirir. Bu defans ile çok zor ama hayırlısı diyelim...

Rezalet top oynadık. Sneijder ya da Drogba atarsa atar diyordum. Wesley çıktı, takım dağıldı zaten. 90 dk organize atağımız yok neredeyse. Allah'tan Drogba o kafayı çaktı, Aydın da İniestavari bir pas attı. Bu pasla 2-3 yıllık sözleşme alır artık. Yalnız Bruma nasıl kadroda olmaz inanılır gibi değil. Elinde Bruma varken Umut'u, Burak'ı kanat oynatmak da ne demek? Selçuk zaten bu sene berbat durumda. Pas bile veremiyor. Emre topları eziyor. Defans hattı tamamen saatli bomba zaten. Şu Eboue'yi de satın artık yeter!!

Rezalet top oynadık. Sneijder ya da Drogba atarsa atar diyordum. Wesley çıktı, takım dağıldı zaten. 90 dk organize atağımız yok neredeyse. Allah'tan Drogba o kafayı çaktı, Aydın da İniestavari bir pas attı. Bu pasla 2-3 yıllık sözleşme alır artık. Yalnız Bruma nasıl kadroda olmaz inanılır gibi değil. Elinde Bruma varken Umut'u, Burak'ı kanat oynatmak da ne demek? Selçuk zaten bu sene berbat durumda. Pas bile veremiyor. Emre topları eziyor. Defans hattı tamamen saatli bomba zaten. Şu Eboue'yi de satın artık yeter!!

6+0+4 diye bir şey duydunuz mu..

Takım kötü. Aydın 1 senede bu pasın üstüne yatar. Haftaya bu kadroyla bu anlayışla çıkarsak büyük sıkıntı yaşarız.