STSL 13.Hafta | Sanica Boru Elazığspor-Galatasaray

Spor Toto Süper Lig'de 13.haftada Elazığspor deplasmanındayız. Artık lige dönme vakti geldi. Maç fazlasıyla liderliği alan Beşiktaş'tan geri almak lazım liderliği.Takımımıza başarılar.

Yer: Elazığ Atatürk Stadı
Tarih: 24.11.2012 Saat: 19.00
Yayın: Lig TV ve Lig TV HD

Kamp Kadromuz şöyle;
Kaleci
Fernando Muslera
Ufuk Ceylan

Defans
Cris
Dany Nounkeu
Albert Riera
Hakan Balta
Semih Kaya
Emmanuel Eboue
Sabri Sarıoğlu

Orta Saha
Hamit Altıntop
Ceyhun Gülselam
Aydın Yılmaz
Felipe Melo
Yekta Kurtuluş
Engin Baytar
Emre Çolak
Nordin Amrabat

Forvet
Johan Elmander
Burak Yılmaz
Umut Bulut

Bu maçta Buraktan 3 Umuttan 2 gol bekliyorum. Tahmini olarak 0-5 veya 1-6 bitmesi yüksek ihtimal.

XI: Muslera, Sabri, Semih, Cris, Riera, Engin, Melo, Yekta, Amrabat, Umut, Elmander...

Engin tercihi sürpriz oldu benim için daha fizik olarak tam hazır değildi.

Her hafta bu başlıkların açılması gerekiyor. Bazen unutuluyor. Rahat kazanmamız gereken bir maç. Rakiplerde ensemize kadar geldi.

Melo insan değilsin :) cris de neden ısrar ediyor hâlâ Fatih Hoca anlamadım. Olmuyor işte yahu. Bunu göremeyecek ne var. Neden bu ısrar. O oldukça,böyle karşı karşıyaka çok pozisyon görürûz. Daha. Hakan Balta ve Cağlar stoperde ondan daha büyük iş yaparlar,adım gibi eminim. Güzel bir galibiyet oldu. Takîma tebrikler...

Melo insan değilsin :) cris de neden ısrar ediyor hâlâ Fatih Hoca anlamadım. Olmuyor işte yahu. Bunu göremeyecek ne var. Neden bu ısrar. O oldukça,böyle karşı karşıyaka çok pozisyon görürûz. Daha. Hakan Balta ve Cağlar stoperde ondan daha büyük iş yaparlar,adım gibi eminim. Güzel bir galibiyet oldu. Takîma tebrikler...

Bunu göremeyecek bişey yok, Cris'den olmuyor diye bişey de yok.Yahu nasıl bir nefret dolusunuz anlamıyorum, bugun Elazığ'nın nerdeyse pozisyonu yok, Cris'in hata yaptığını da düşünmüyorum, ne bu nefret? O gitsin, bu gitsin diye diye ne hale geldiniz yahu. Kaç senedir iyi oynayana laf söylemiyorsunuz, iyi oynayan adam kötü oynadığında hemen kovuyorsunuz, FM değil bu biraz aklınızı başınıza alın. Hakan Balta, Çağlar daha iyi oynarmış, acaba kendin inandın mı buna?

Emre Çolak hakkında bir şeyler söylemek istiyorum, bu çocuk kafa yapısını değiştirmezse, bundan iş olmaz. Avrupa'da Emre'nin yaştıları kendi takımlarında ilk 11'in değişilmezi oldular, Emre Çolak'ta hala bir numara yok. 17-18 yaşındaki fiziği neyse, 21 yaşındaki fiziği de o. Bu fiziği geliştirmeden, kendini çalışmaya vermeden bu işin olacağını falan düşünmesin. Manchester maçının son 10 dakikası kabus oldu ya kabus..

Emre Çolak hakkında bir şeyler söylemek istiyorum, bu çocuk kafa yapısını değiştirmezse, bundan iş olmaz. Avrupa'da Emre'nin yaştıları kendi takımlarında ilk 11'in değişilmezi oldular, Emre Çolak'ta hala bir numara yok. 17-18 yaşındaki fiziği neyse, 21 yaşındaki fiziği de o. Bu fiziği geliştirmeden, kendini çalışmaya vermeden bu işin olacağını falan düşünmesin. Manchester maçının son 10 dakikası kabus oldu ya kabus..

Adamda kafa mı var ki yapısını değiştirsin. Geçen sene sahte okey kontenjanından oynadı. Bu sene oynadığı her maç puan kaybettik. Bu kadar zayıf bir ligde biz tüm sezon Yekta-Sabri oynasa yine şampiyon oluruz ama Selçuklu Hamitli takıma şu ergenin girmesi -bu sene herhangi bir sistemimiz olmasa da- takımın var olan sistemini mahvediyor. Sezon başından beri diyorum an itibariyle sözleşmesi feshedilsin çift haneli farklarla şampiyon oluruz. O kadar berbat bir oyuncu. Gelmiş geçmiş en overrated Galatasaray oyuncusu. Zaten Fatih hocadan da çok ama çok sağlam küfürü yedi. Umarım kredisinin bittiği an o andır.

Emre çok lakayıt oynuyor gerçekten,klasik yeni meşhur olmuş genç Türk futbolcusu modunda.Böyle giderse hiç iyi değil kendisi için