STSL Erteleme Maçı / Galatasaray - Fenerbahçe

Güvenlik gerekçesiyle 20 Mart'ta iptal edilen karşılaşma bu akşam 19:30'da Galatasaray'ın sahası Ali Sami Yen Kompleksi Türk Telekom Arena'da oynanacak.

Bu sezon gösterdiği performans ve özellikle yönetimsel hatalarıyla biz taraftarlarını büyük hayalkırıklığına uğratan, en azından bu maçı kazanarak sevenlerini bir nebze de olsa teselli etmek isteyen Galatasaray ile şampiyonluk yarışında son haftalarda yaşadığı puan kayıpları sebebiyle zirvede yer alan Beşiktaş'ın 1 maç eksiğiyle 6 puan gerisine düşen Fenerbahçe mücadelesinde hakem Mete Kalkavan düdük çalacak.

Galatasaray'da sakatlıkları devam eden Sinan Gümüş ve Chedjou'nun yanı sıra, kart cezalısı Carole forma giyemeyecek. Fenerbahçe'nin tam kadro sahada olması bekleniyor.

Bu kritik maçta zaten az sayıda bulunan Sneijder, Muslera, Podolski gibi elit futbolcularımızın iyi performans göstermesini temenni ediyor ve takımımıza başarılar diliyoruz..

TT Arena düşmemeli. O kırıklar en kötü dönemlerde bile bize kaybetmediler. Arena'da çıkılmaz bir kaleye dönüşmeli en kötü dönemimizde bile.

Caner son anda kadro dışı kalmış.
Nedeni ise maç ile ilgili yaptığı paylaşım.
Bizi 4 yıldızlı göstermesi.
Seneye Galatasaray'a geleceği de konuşuluyor.

Onun dışında iki kötü takımın mücadelesi olacak.
Fenerbahçe de en az bizim kadar kötü bir takım.
Ama onlar iyi savunma yaparak 60 puan topladı, bizde 40 puan.

Az gollü bir maç bekliyorum.
Çok ümidim yok.
Onlara gol atmak zor olacak.
Fazla gol yemeyiz inşAllah.

Benim İlk 11'im :

Muslera

Linnes Semih Balta Olcan

Selçuk Bilal(Donk)

Podolski Sneijder Yasin

Umut (Volkan)

Caner son anda kadro dışı kalmış.
Nedeni ise maç ile ilgili yaptığı paylaşım.
Bizi 4 yıldızlı göstermesi.
Seneye Galatasaray'a geleceği de konuşuluyor.

Onun dışında iki kötü takımın mücadelesi olacak.
Fenerbahçe de en az bizim kadar kötü bir takım.
Ama onlar iyi savunma yaparak 60 puan topladı, bizde 40 puan.

Az gollü bir maç bekliyorum.
Çok ümidim yok.
Onlara gol atmak zor olacak.
Fazla gol yemeyiz inşAllah.

Benim İlk 11'im :

Muslera

Linnes Semih Balta Olcan

Selçuk Bilal(Donk)

Podolski Sneijder Yasin

Umut (Volkan)
Canerin maçtan sonraki spor ahlakına aykırı hareketinden ötürü alınmış karar. O görseli sosyal medya ekibi koymuş. Neyse bizim işimiz o değil görüyorum ki böyle sanki çok rahat Fener kazanacak gibi bir hava var. Ben de inanmıyorum takıma ama hiç kimse Galatasaray Telekomda rahat pes eder diye düşünmesin çok yanılırlar. Her şeye rağmen bu sene Telekomda bizi yenen 2 takım var Osmanlı ve Atletico Madrid. Bugün savaşan bir takım bekliyorum ben, buna inanıyorum evet. Semih sağ bek oynamasa daha da çok kazanacağımıza inanırdım

Maçı radyodan dinliyorum. İkinci yarı, durum 0-0 ve Fener sürekli bastırıyor. Bu esnada spiker maçı anlatıyor: "Koray, Sabri, ondan Bilal'e, şimdi Olcan..." Bir an durdum ve kendi kendime "Bu takım Galatasaray mı, sıradan bir Anadolu takımı mı?" diye sordum.

6-0 yenilirken bile bu kadar kötü değildik hücum kısmında bu kadar pasif kalacağımızı beklemiyordum. Donk Fenerbahçenin oyuncusu gibi oynadı bize gelen yamuluyor anlamıyorum bunu. Sneijder de hazır değildi maçta yapmak istediği hiçbişeyi yapamadı. Semih çok iyi oynadı beni en çok şaşırtan buydu. Bu maç gol yemememiz hakikaten mucize gibi. Bir tek Beşiktaşa yaradı sonuç ama Fenerin şampiyonluk yarışında yara almasına sevinmek doğal bence. Tabiki rezalettik bu futbolcular ve yönetim gitmeli bizi bu duruma düşürdükleri için. İnşallah bu sezon tez elden biter

Skora değil ama FB'ye çelme takıp arena'nın düşmemesine sevindim.

5 trilyon verdiğimiz göbekli sağ bekimizi gördünüz mü veya al ver yana oyna geriye oyna mantığındaki leş emre çolak'ı. Ulan Hamza Irkçıoğlu umarım spor hayatında günyüzü görmezsin ırkçı lanet. Bu laleler gitmeden bize günyüzü yok sabri emre semih bunları ıslık ve istenmeyen olaylarla göndermemiz lazım ama GS evladı diyene dalacağım o noktadayım. Ulan onlar GS evladıysa bu taraftar o. çocuğu mu ? Emre Çolak çıkarken alkışlıyanlar var birde Allah sizi kahretsin aptallar ordusu.