sweat shirt iiçin acil buraya.. HESAP NO SAYFA 3te

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eminem in çizdiği sweatshirtleri 17.5 milyona yaptırıyorum... siyah olan kapşionlu...

almak isteyen enaz 25 kişi arıyorum.. herkes boyunu (s-l-m -xl) gibi versin

fiyata iitiraz etmeyin size süprizlerim olacak... yarına kadar size bi banka nosu verecem ... oraya 17.5 milyon yatırın ve 10 gün içinde giyin :)
yalnız havale ücreti sizi ilgilendirir haliyle hatırlatayım.. :)

önder bu arada sana sormadan yazdım bunları kusura bakma... eğer onaylamadığın bir nokta varsa halletmeye ççalışalım... yok sitenin adını kullanmayın derseniz o da başka.. çözüm buluruz yine.

tekrar söylüyorum herkes buraya yazsın alacakları...
yaklaşık rakamı ona göre fabrikaya bildircem...
ama çok mutlu olacaksınız eminim...
(bu arada tabiiki sıfır kar ile yapılıyo sakın yanlış yorumlar dönmesin bu konuda alınganlık gösteririm eğer daha iyi fiyat ve kaliteli ürün yaptırırm diyen varsa buyursun yapsın)..
arkadaşa falan alacak olursada rakam olarak 1,2,3 vs ile belirtin...

Bende istiyorum.Aslında m ama tabi kalıba göre large ta olabilir.o zaman liste şöyle oluşuyor
1-RalpGS
2-aliemra
3-kaan
4-Wotws
5-pnr

eee bu kadar mıyız.25 kişi nerde 5 kişi nerde :)

6 ve 7utku..
8 ve 9 eminem...
sanırım JS12 de istiyo ama resmen yazmasını bekliyorum...

(hesap nosunu vermememin sebebi belirli bir rakama ulaşıp iş garanti olduğunda vermek istemem çünkü 5 kişi alacaksa bu iş olmaz.. o yüzden rakam bi 20 ye yaklaşsın.. bende basın uleenn diyim fabrikaya..
levent,x gsposion bahtsız, kobra vs eee durmayın artık sizde parmak atın :)
unutmadan..
sitemizin muhalefet kanatı da bu sisteme girerek bizi mutlu ederler...
meraklanmasınlar para halil ünere gitmiyo . (şaka)
rakamın 25i (enaz) bulacağına eminim.. daha da aşarsa rakamı arttırmak elimizde ama dediğim gibi çabuk olun

1-RalpGS
2-aliemra
3-kaan
4-Wotws
5-pnr
6 7utku
8 ve 9 eminem
10 tequila

utkucum ayıpsın isim yasmaya ne gerek war
alırıs tabi

Re: sweat shirt almak isteyenler acil yazsın buraya..

eminem in çizdiği sweatshirtleri 17.5 milyona yaptırıyorum... siyah olan kapşionlu...

almak isteyen enaz 25 kişi arıyorum.. herkes boyunu (s-l-m -xl) gibi versin

fiyata iitiraz etmeyin size süprizlerim olacak... yarına kadar size bi banka nosu verecem ... oraya 17.5 milyon yatırın ve 10 gün içinde giyin :)
yalnız havale ücreti sizi ilgilendirir haliyle hatırlatayım.. :)

15249LjBxLwM9.jpg

utku baskılar dijital olacak herhalde degilmi? Birde kalitesi nasıl? 2 kere yıkadıktan sonra silinmesin logolar

13 seko
14-15 (arkadaş)

(hadi son 10 tane) ( rakam artarsa onu da bastırırım ama ligin 2. maçına yetişip AİSS de giymek için erkenden bitirmem lazım

utku istanbuldan arkadaşım gelip alabilecek bir adres ve telefon numarası verebilirsen çok iyi olacak
ben (L) yazdırmıştım onu (M) YE çevirmek istiyorum benim ki (M)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...