Taraftarın Suçu Nedir??

Galatasaray-Beşiktaş karşılaşması kaybedildikten sonra ben dahil takım iii mücadele etti ama taraftar olarak kötüydük diye birsürü şey söyledik.Ya tamamda bir takım 10 sayı geriye düşüyor ve rakip takımın seyircisiyle coşması doğal. biz farkı son çeyrekte 3 sayıya indirdiğimizde ise salonu inletern bizdik o sıra açıkçası.. Ancak EL-AMİN in kritik üçlükleri sayesinde yenildik. ve doğal olarak bizimde tribünde sahadaki kardeşlerimiz gibi direncimiz kırıldı... olmaması gerekirdi ama oldu. Zaten hiçkimse "ya bu beşiktaşı parçalarız "diye bir düşünceye sahip değildir..

Peki burda suç kimin derseniz "YÖNETİM" ..
Evet yönetimin. sebepleri ise her sene olduğu gibi sahipsiz bırakılma.. Futbola yatırım geçen seneden az olmasına rağmen basketbola yine ödenmeyen ücretler.. takımın idmana çıkmaması.. bir sene boyunca GS formasını giyen 4 yabancının sayısının sezon içinde 15 e fırlaması ancak sezon sonunda "0" olması.her maç takımın yalnız kalmasına bir yana bırakırsak böyle derbi maçlarında bile bomboş kalmamız...
NOT:bugün ülker-efes maçında bülent korkmazın gelmesi. ama bir gs basket maçına gelmemesi kimsenin..
Basketbol takımının ağlanacak halidir bu söylediklerim.. ve şunuda belirteyim yarım yarım tezahüratlarla bağıracak 200 kişi yerine adam gibi bir tezahuratla bağıracak 20 kişi bu takıma yetiyor bzen.....

FENERBAHÇE MAÇI GELMEDEN BU TAKIMA SAHİP ÇIKILMALI.. AKSİ HALDE ERMAN KUNTER ZAMANINDA YAPTIĞIMIZ ŞEYLERİ ONLAR TARAFINDAN BİZE UYGULANMIŞ OLUR..

ASLINDA BU TAKIM ICİN SÖYLENECEK ÇOK ŞEY VAR..MESELA..TEKEL MAÇINDAN SONRAKİ FORMA FACİASI SEYİRCEYE ATILAN FORMAYI GERİ İSTEMEK BU KADAR DÜŞTÜKMÜ BİZ YA..HAKLISIN BUGÜN EFES MAÇIDA BÜLENT KORKMAZI GÖRÜNCE ŞOK OLDUM TAMAM O MAÇADA GİTSİN DE BİR ÖNCEKİ GÜN Kİ BEJEKE LE YAPTIGIMIZ ÖNEMLİ MAÇA NEDEN GELMİYOR ÇOK DÜŞÜNDÜRÜCÜ..

aynen öyle...eğer biz maçı 10 sayı önde götürseydik biz şov yapardık o zaman...ama bizi gaza getirecek bir oyuncu yoktu sahada..sayı atınca bi taraftara döner adam onu bile yapmıyorlar...

yonetimin maclara ilgisiz kalmasi basli basina basketbolu kafalarindan sildiklerinin gostergesidir, sadece fener maclarina gelenlerde taraftar olarak hatalidir, takima sahip cikilicaksa her mac cikilir, taraftar olmak zor istir heleki gs taraftari olmak dahada zordur, herseyden once ask ister...

bu arada elmalarla armutlari karistirmayalim, burda kimse bulent kaptanimizin hani maca gittigini tartisicak seviyede degil,yasinizdan cok bu formaya camiaya emek vermis birisi icin yazarken dikkatli yazalim, mutlaka bir nedeni, onemli bir sebebi vardir bjk macina gelmemesinin, yoksa hepimiz kadar taraftardir bulent, sporcudan cok tribundeki adamin ta kendisidir zaten kaptan...

onur kusura bakma ama en basinda cekisme oldugu zamanlarda bile adamlar bizden iyi bagirdi ..simdi birbirimizi kanidrmamak lazım...besiktas taraftari söyledir böyledir demiyorum, biz sayica cok az ,tezahurat acısında cok yetersizdik ..

Yönetim Yöneticiligi,Taraftar Taraftarlıgı ileriye götürcek...

ya murat farkındayım.. zaten beşiktaş seyircisi her zaman öyle bağıran bir kitle.. onda sana katılıyorum kardeşim.