TBBL Final 3.Maç | Galatasaray - Fenerbahçe

11.05.2010 Salı Saat 20.00

Abdi İpekçi Spor Salonu

Kızlar 2 maçı da kaybetmelerine rağmen mükemmel mücadele ediyorlar. Her top için yere atlıyor yabancılarımız. 2.maçın normal süresinin son hücumundaki faul olmayan basketimiz verilse şuan şampiyonluk şarkıları söylüyorduk.

Şu hırsı, şu azmi gördükten sonra, ben bu takıma inanıyorum sonuna kadar. Şampiyonluğu kaybedecek olsak bile bunun kendi evimizde olmasına izin vermeliyim.

Fenerin kızlarını Abdi İpekçi?ye öyle bir gömelim ki çıkamasınlar bir daha oradan.

Salı günü çok önemli bir işi olmayan herkes salona gelmeli.

Tekrar ediyorum, bu kızlar bunu hakediyor.

Re: TBBL Final 3.Maç | GALATASARAY - Fb

Gazanfer,söylediklerimi yanlis anlama ama o salonun cok fazla dolucagini zannetmiyorum,malum hafta ici ve saat 20:00´de. :( :?

Salonu doldurmalıyız. İlk iki maç müthiş müücadele ettik ama bizim savunmamız ligin en iyi savunması olduğunu gösterdi gerçekten. Fenerden iki maçta ortalama 59 sayı yedik. Ben güveniyorum kızlarımıza 2 maçı alırsak caferağaya moralli gideriz. Bu arada fenerin taraftarlarıda gelecekmiş maça forumlarından okudum.

Emre Karakaplan' Alıntı:
Salonu doldurmalıyız. İlk iki maç müthiş müücadele ettik ama bizim savunmamız ligin en iyi savunması olduğunu gösterdi gerçekten. Fenerden iki maçta ortalama 59 sayı yedik. Ben güveniyorum kızlarımıza 2 maçı alırsak caferağaya moralli gideriz. Bu arada fenerin taraftarlarıda gelecekmiş maça forumlarından okudum.
Federasyon yine mi kurallari degistirmis? :( :?

1500 veya 2000 seyirci gelirse süper olur budan iyisi can sağlıgı hafta içi :roll:

Hakan Avci' Alıntı:
[quote="Emre Karakaplan":i1fr45qy]Salonu doldurmalıyız. İlk iki maç müthiş müücadele ettik ama bizim savunmamız ligin en iyi savunması olduğunu gösterdi gerçekten. Fenerden iki maçta ortalama 59 sayı yedik. Ben güveniyorum kızlarımıza 2 maçı alırsak caferağaya moralli gideriz. Bu arada fenerin taraftarlarıda gelecekmiş maça forumlarından okudum.
Federasyon yine mi kurallari degistirmis? :( :?[/quote:i1fr45qy]
Sivil gelip rengini belli etmeyen taraftara federasyon ne yapsın ki? Sonuçta bizden de Caferağa´ya gidenler oluyor.

Valla 2.maçın bana göre açıklanabilicek eleştirilebilicek,taktik,teknik anlamda hiçbir şeyi yok,kesinlikle bu takım ölümüne mücadele ediyor,ve herkes 2 kat daha fazla efor sarfediyor,ben sahsen gurur duyuyorum takımımızla,Gazanfer çok güzel yazmış kesinlikle desteği hak ediyor bu takım,herkesin eleştirileri bırakıp destek olma zamanı.

Ama hatırlanacağı gibi 3 sezon önce ayhan sahenk de yasanan hakem skandalları ( Cem Hoca zamanı) özellikle 2.maç da yaşanan rezalet iğrendiriyor beni,ilk maçdan sonrada yazdım Yazıklar Olsun böle hakemlere aldıkları para haram zıkkım olsun bukadar karaktersizlik olamaz,korkaklık olamaz,çık adam gibi yönet maçını kazanan kazansın sen işini yap,Tamikanın attığı basket hatta basket faul bile çalınabilir,çalınan abuk subuk fauller alehimize olmasa suan burda şampiyonluk şarkıları söylüyorduk.

Şimdi 3.maçın hakemine bakıyorum Mehmet Keseratar,Zafer Yılmaz,Özlem Yalman ! Kamera şakası gibi komedi dans 3lüsünü almıslar bu maça vermişler,bana birisi söylesin bu 3 hakemden hangisi bugune kadar bizi doğramamışdır ? hangisi maçın gidişatını çevirmemişdir ? Mehmet Keseratarın Fenerbahçeli oldugunu bu camiada bilmeyen varmıdır ? bu nasıl birşeydir

burdan söylüyorum artık bu iş Onur mücadelesi olmuşdur,fenerbahce rakibimiz değil bizim dışımızda herkes rakibimiz ! Allah aşkına çekişmeleri,eleştirileri bırakalım şu takıma sonuna kadar elimizden geldiği kadar destek olalım şu salon dolsun gırtlağımız patlayana kadar bağıralım , bu takım bence bu desteği hak ediyor.
Takımımızı yalnız bırakmayalım bu satılmış,şeref haysiyetden yoksun,korkak,yalakalara...

Bayanlar macinda fark etmiyorki deplasman olsun ic saha olsun biz gecen sene onlari caferagada yenmis avantaji ele gecirmistik ama sonra ic sahada yenilip son macta da caferagada sampiyonlugu kaptirmistik. Evimizdeki 2 macta yine ilk 2 mac gibi cok cekismeli gececektir mac sonunu Fenerin hakemlerin katkilariyla da olsa cok daha iyi oynadigini göz önünde bulundurursak bence bu sene pek bir sansimiz kalmadi sampiyon onlar olacak gibi ama umarim yaniltir beni kizlarimiz.

Salih Coskun' Alıntı:
Bayanlar macinda fark etmiyorki deplasman olsun ic saha olsun biz gecen sene onlari caferagada yenmis avantaji ele gecirmistik ama sonra ic sahada yenilip son macta da caferagada sampiyonlugu kaptirmistik. Evimizdeki 2 macta yine ilk 2 mac gibi cok cekismeli gececektir mac sonunu Fenerin hakemlerin katkilariyla da olsa cok daha iyi oynadigini göz önünde bulundurursak bence bu sene pek bir sansimiz kalmadi sampiyon onlar olacak gibi ama umarim yaniltir beni kizlarimiz.
Geçen yıl 2-0'dan 2-1 yaptık. Sonra Işıl'ın talihsiz sakatlığı. Yine de verilen mücadele sonrası 3-1 kaybettik.
Bu maç da sadece Sophia Tamika ikilisinden oynamaya çalışırsak onları savunmakta iyice uzmanlaşmış olacaklar. Etki edecek 3. ve 4. oyuncu çıkarmalı ve hücumu üzerine oynamalıyız. Ne olursa olsun bunu yapabilecek oyuncu Katie. İlk iki maç iyi olmadığı için savunması da o kadar sert olmaz. Eğer Katie iyi başlarsa Tamika ve Sophie'nin üzerindeki savunma da yumuşar. Ama mutlaka 3. ve 4. oyuncu katkısı gelmeli. Yoksa maç diğer iki maçın kopyası olur. Bu sefer ev sahibi avantajı ile galip gelenin biz olma olasılığı daha yüksek olur sadece.

Onlarda gelsin çok iyi karşılarız hele bir anlayalım zaten sayılardan sonra sevinmeyen birileri varsa o salondan çıkamazlar .. dediiniz gibi herşeye ragmen umutluyum ben hemde çok saldır Galatasaray !

Onur Karakuzu' Alıntı:
Onlarda gelsin çok iyi karşılarız hele bir anlayalım zaten sayılardan sonra sevinmeyen birileri varsa o salondan çıkamazlar .. dediiniz gibi herşeye ragmen umutluyum ben hemde çok saldır Galatasaray !
Onur, edebiyle oturanlara tepki vermek bize yakışır mı?

Biletix'de tribün 7 ,saha içi 9 yazıyor ..Saha içi satışı olduğuna göre protokol'ün altındaki tribünler açılacak taraftara bilgisi olan var mı ? Ona göre saha içi almayı düşünüyoruz da ..