TBL All-Star 2018

Son yılların en kalitesiz organizasyonu olabilir. Şu sıralar yapılıyormuş ve kanalları gezinirken yeni haberim oldu, o kadar kalitesiz ve önemsiz. Yetenek yarışmasında Ege Arar'ın, üçlük yarışmasında Sertaç Şanlı'nın olduğu bir yarışmadan ne bekliyoruz zaten..

Son yılların en kalitesiz organizasyonu olabilir. Şu sıralar yapılıyormuş ve kanalları gezinirken yeni haberim oldu, o kadar kalitesiz ve önemsiz. Yetenek yarışmasında Ege Arar'ın, üçlük yarışmasında Sertaç Şanlı'nın olduğu bir yarışmadan ne bekliyoruz zaten..

Türk basketbolunda torpil ve yerli oyuncu kayırmakta son nokta bu galiba :) Ege Arar serbest atış atamıyor, yorumcu İhsan Bayülgen topların yeni olmasından mı kaynaklanıyor acaba diye yorum yapıyor, şu rezilliğin açıklaması yok cidden...

NBA'deki Allstar'lar bile çok zevksiz bence. Zaten orda da statüsünün değiştirilmesi yıllardır tartışılıyor.

Nerde o MJ'li zamanlardaki çok daha çekişmeli geçen geçen allstar'lar...

Bizdeki geçen seneki allstar da ayrı bir rezillikti. Arda Turan'ın vs. oynadığı. Ama yine salon doluyor, izleyeni seveni var demek ki..

Türk basketbolunda torpil ve yerli oyuncu kayırmakta son nokta bu galiba :) Ege Arar serbest atış atamıyor, yorumcu İhsan Bayülgen topların yeni olmasından mı kaynaklanıyor acaba diye yorum yapıyor, şu rezilliğin açıklaması yok cidden...

https://twitter.com/ztoprak24/status/955038698474700801

çok eleştirmek istemiyorum bu çocukları. Kabahat bizde, hemen en tepeye çıkarıyoruz, dünyanın parasını döküyoruz. Yabancı kuralı getirip sporu bunlara mahkum ediyoruz. Sen Amerikadan, eski Sovyet, Yugoslav ülkelerinden gelen 3. sınıf oyuncularla bile mücadele edemezsen kabahati yabancı kuralında aramayacaksın.

NBA'deki Allstar'lar bile çok zevksiz bence. Zaten orda da statüsünün değiştirilmesi yıllardır tartışılıyor.

Bizdeki geçen seneki allstar da ayrı bir rezillikti. Arda Turan'ın vs. oynadığı. Ama yine salon doluyor, izleyeni seveni var demek ki..

millet eğlenmek için gidiyor işte, bilet fiyatlarına göre cazip olabilir, bende götürebilirdim kızımı (5 yaşında) Türkiyede olsaydım. Küfür yok, itiş kakış yok.. Ama dediğin doğru, jürinin Murat Boz ve Soner Sarıkabadayı olduğu bir smaç yarışması vardı, geçen sene Arda gelmiş çok mu ? Hiç olmazsa avrupada adı bilinen bir sporcu.

All starın sadece yetenek , 3 sayı ve smaç bölümlerini izledim maça geçince kapadım. Yetenek bölümünde uzunların da olması ayrı bir keyif verdi açıkçası. Ege'nin sakarlıkları tabi bizi üzdü. :)

3 sayı da Melih'in artık devretmesi gerekiyordu iyi oldu :)

Smaçta hak eden kazandı bence. Öncelikle böyle organizasyonlara saygı gösterip seyirciye güzel zaman geçirmek için hazırlanan oyuncaya saygım var. Onuralp'te bunu diğer oyunculara göre fazlasıyla yaptı.

Allstar maçlarının keyifsizliği konusunda haklısın bende izlemedim maçı.

NBA allstar oyuncuları belli olduktan sonra takım kaptanlarına kurdurdular takımı. Bu yüzden bu seneki biraz daha ciddi ve rekabetçi geçebilir.

Sonuçta küçükken bizim gibi aldım verdim yaptılar bu da aralarında ki rekabeti arttıracaktır. Ayrıca kurulan takımlarda son derece değişik tercihler var sahada beraber nasıl duracaklar merak konusu benim açımdan. :)