TBL Erkekler 1.Lig fikstürü

GS_Forever' Alıntı:
BARISYARAR' Alıntı:
[quote="GS_Forever":33da9]Sezonun ilk maçının tarihi nedir?

23-24 Ekim haftası ama günü henüz kesin değil

Güzel :wink: Futbol Basketbol aynı hafta tam benim için olmuş. Bekle bizi Ülker :evil:[/quote:33da9]
Dostum hevesini kırmak istemem ama ilk maçımız Büyük Kolej'le deplasmanda.Ülker ile 2. hafta yani 30 veya 31 Ekim'de oynayacağız :?

koch' Alıntı:
GS_Forever' Alıntı:
BARISYARAR' Alıntı:
[quote="GS_Forever":d6c0e]Sezonun ilk maçının tarihi nedir?

23-24 Ekim haftası ama günü henüz kesin değil

Güzel :wink: Futbol Basketbol aynı hafta tam benim için olmuş. Bekle bizi Ülker :evil:
Dostum hevesini kırmak istemem ama ilk maçımız Büyük Kolej'le deplasmanda.Ülker ile 2. hafta yani 30 veya 31 Ekim'de oynayacağız :?[/quote:d6c0e]

Zaten ülker maçı aynı haftaya denk geliyor kardeş :wink:

Arkadaşlar - maçlara beraber toplanıp gitme gibi - organizasyonlar yapmayı düşünüyor musunuz ? Bana kalırsa , maçlarda dağınık takılacağımıza güç birliği yapıp takıma destek versek çok daha faydalı oluruz.

O zaman görüşmek üzere bahtsızbedewi. Bu arada pankart ya da farklı bir organizasyon yapıldığında buradan haber verilse elimizden geldiği kadar maddi manevi katkı yapmaya da hazırız.

5.haftaya dikkat ettiyseniz GALATASARAY-darüşşafaka,fenerbahçe-beşiktaş maçları var..fener de biz de bu sene abdi ipekçiyi kullanacağız...fikstüre göre bu iki maçta aynı gün yani pazar günü ve maçlar peşpeşe olacak ve büyük olaylar çıkabilir...3 taraftar grubuda orda olacak..tabii aynı gün olursa maçlar...

selim53' Alıntı:
5.haftaya dikkat ettiyseniz GALATASARAY-darüşşafaka,fenerbahçe-beşiktaş maçları var..fener de biz de bu sene abdi ipekçiyi kullanacağız...fikstüre göre bu iki maçta aynı gün yani pazar günü ve maçlar peşpeşe olacak ve büyük olaylar çıkabilir...3 taraftar grubuda orda olacak..tabii aynı gün olursa maçlar...
Maçlar aynı güne denk gelirse baya ilginç olur.Tahminim bizim maçı daha önceye(saat olarak)alırlar.Fenerbahçe-Beşiktaş maçından sonra büyük ihtimalle olay çıkar. :lol: