TKBL-Beşiktaş CT 50-63 GALATASARAY MP

Tarih = 14 Kasım Pazar
Salon = Akatlar Spor Salonu
Saat = 15:30
Yayın = SportTV -GSTV

13 00 Efes erkek basketbol
14 00 Beşiktaş tekerlekli basketbol
15 30 Beşiktaş kadın basketbol
19 00 Manisaspor futbol

Bizim için yoğun bir gün
inşallah 4/4 olur o gün

Re: TKBL-Beşiktaş CT-GALATASARAY MP

Semih Reis tek başına üçlü çektirip, tek başına omuz omuza yapabilecek kapasitede biridir. Dikkat :)

Dikkatli olunması gereken maç. Çıkış yakalamak gerekiyor. Eskiler bize karşı özel oynuyor malum.

Bence kisir bir mac olur. Iki takimda 55-60 larda maci bitirir.Kim yener sorusu bu karsilasma icin zor.Basa bas gidecegi kesin.Takimin ne durumda oldugu,gucu vs. asil bu karsilasmada ortaya cikacak. Normal sartlarda + 12, + 15 sayi farklarla GS'in almasi gereken bir mac ama bazi olumsuzluklari gorunce insan garantici konusamiyor...

Efes maçı için sinan erdeme gidicem tabi 45 tl verecek halimde yok bi yolunu bulup giremessem salona, ordan akatlara geçmeyi düşünüyorum bu arada akatlara hiç gitmedim salon nerde bilmiyorum inönü stadının oralar da mı yardımcı olursanız sevinirim....

Aykun Alan' Alıntı:
Yasemin iyi top oynuyor bu sene dikkat etmek lazım. Kazanırız.
Yasemin her takıma kaptan kontenjanından giriyor sanırım. Beşiktaş'ta da kaptan olmuş gider gitmez.
Maç kolay geçecek bence. Zaten ligde iki iyi takım var. Biri fener diğeri biz.

Ayhan Çelebi' Alıntı:
Efes maçı için sinan erdeme gidicem tabi 45 tl verecek halimde yok bi yolunu bulup giremessem salona, ordan akatlara geçmeyi düşünüyorum bu arada akatlara hiç gitmedim salon nerde bilmiyorum inönü stadının oralar da mı yardımcı olursanız sevinirim....

Hayır. Etiler'i biliyorsanız eğer, Akmerkez'e 10 dakika yürüme mesafesi ya da 4. Levent'ten yukarı çıkacaksınız 15 dakika falan. Mayadrom'un yanı Akatlar'da.

Eski oyuncularımızın bize karşı nasıl oynadığını hazırlık döneminde görmüştük. Bunlardan her ne kadar basketbolunu beğenmesem de Yasemin'in olmaması bizim için avantaj.

Beşiktaş geçen seneye göre daha iyi bir takım ancak bu ligde biz ve karşı yakayla baş etmesi imkan dahilinde değil. Belki sezon içerisinde bir,iki galibiyet alabilirler ama uzun vadede sonuçları belli. Hazırlık döneminde oynadığımız maçta şuan yeni dediğimiz takım, eksik ve yeni bile değildi. Şimdi ise maç oynadıkça belli bir sertliği az çok yakalayabilen, iki önemli skorerimizin de iyi katkılar almaya başlamış bir takımız.

Evimizde oynadığımız maçlarda başlangıcı çok sert ve hızlı yapıyoruz. Bunu Tarbes ve Kaunas maçlarında çok net gösterdik ( Burhaniye ve Alanya maçlarını kıstas almıyorum ) ancak aynı görüntüyü izlediğimiz iki deplasman maçında gördüğümüzü söylemeyiz. Beşiktaş maçının bu noktada farklı olacağını düşünüyor, umuyorum. Eğer maça iyi girebilirsek devamını çok daha kolay getirebiliriz.

Ligde kayıpsız yola devam etmenin önemini hep vurguluyoruz. Mersin deplasmanın ardından Beşiktaş deplasmanından da galibiyet ile ayrılmak, ligi kayıpsız bitirmemiz için atacağımız en önemli adımlardan biri olacatır. Takımımıza sonsuz başarılar..

Her ne kadar Beşiktaş bizim ayarımızda bir takım olmasada kolay bir maç olacağını sanmıyorum.Seyircileri olmamasına rağmen kendi evlerinde oynamalarının hırsı olacaktır mutlaka.Bu maçtan rahat bir galibiyet çıkartabilirsek birşeyler yavaş yavaş oturuyor demektir.
Bu arada Yasemin neden cezalı bilen varmı?

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
[quote="Ayhan Çelebi":k115b524]Efes maçı için sinan erdeme gidicem tabi 45 tl verecek halimde yok bi yolunu bulup giremessem salona, ordan akatlara geçmeyi düşünüyorum bu arada akatlara hiç gitmedim salon nerde bilmiyorum inönü stadının oralar da mı yardımcı olursanız sevinirim....

Hayır. Etiler'i biliyorsanız eğer, Akmerkez'e 10 dakika yürüme mesafesi ya da 4. Levent'ten yukarı çıkacaksınız 15 dakika falan. Mayadrom'un yanı Akatlar'da.[/quote:k115b524]
sağol kardeş 4.leventte inip orda sorsak yardımcı olurlar herhalde..

misafir' Alıntı:
[quote="Emre Sarp Kocaoğlu":6hac5ugk]Hayır. Etiler'i biliyorsanız eğer, Akmerkez'e 10 dakika yürüme mesafesi ya da 4. Levent'ten yukarı çıkacaksınız 15 dakika falan. Mayadrom'un yanı Akatlar'da.

Sakın Akmerkezden çok yakın, 10dk yürüyeyim demeyin. Ben o hatayı bir kere yaptım yol yürü yürü bitmedi. Bir de sora sora gidince yarım saate yakın sürmüştü.[/quote:6hac5ugk]

Ben Hisarüstü'nde yaşıyorum, az çok biliyorum Etiler'i. O kadar sürmemiş olması lazım, haydi 15 olsun 20 olsun.

4. Levent'ten de yokuş çıkılıyor çünkü.

Ayhan Bey,

4. Levent'te metrodan inince Ziraat Bankası'nın yanından geçen yoldan MCDonald's, Domino's Pizza gibi dükkanların önünden devam edin. Yol kıvrılıp, TEm'in altından geçer. Oradan düz devam edin. Benzin istasyonunu falan geçeceksiniz. Biraz ileride de salon var.

10 dakika değil evet ama taş çatlasın 15-20 dk arası inersiniz. Oraya giden toplu taşıma aracı malesef bitane ve saatleri çok da sık değil. Eski şirketimin bi sokak arkasında salon.

Semih Ural' Alıntı:
10 dakika değil evet ama taş çatlasın 15-20 dk arası inersiniz. Oraya giden toplu taşıma aracı malesef bitane ve saatleri çok da sık değil. Eski şirketimin bi sokak arkasında salon.

Eski şirketin yeri iyiymiş, ben olsam değiştirmezdim. :p

Şişli'den 4.Levent Gazeteciler Sitesi (aslında Akatlar'da)'ne giden bir otobüs var galiba; ama oldukça seyrek geçiyor.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
[quote="misafir":1i3e0b0u][quote="Emre Sarp

Ben Hisarüstü'nde yaşıyorum, az çok biliyorum Etiler'i. O kadar sürmemiş olması lazım, haydi 15 olsun 20 olsun.

4. Levent'ten de yokuş çıkılıyor çünkü.

Ayhan Bey,

4. Levent'te metrodan inince Ziraat Bankası'nın yanından geçen yoldan MCDonald's, Domino's Pizza gibi dükkanların önünden devam edin. Yol kıvrılıp, TEm'in altından geçer. Oradan düz devam edin. Benzin istasyonunu falan geçeceksiniz. Biraz ileride de salon var.
[/quote:1i3e0b0u]

sağol kardeş eğer sinan erdeme giremessem akatlara gidicem forumdan gelen varsa akatlarda görüşebiliriz tabi sinan erdeme giremessek...

2068.jpg