TSB Süper Lig 8.Hafta | Beşiktaş:62 - GALATASARAY: 86

Re: TSB 8.Hafta | Beşiktaş:62 - GALATASARAY: 86

aslanlarım benim.

körolası işler yüzünden bugun gidemedim maça.

harikasınız .giden varmıydı bilmiyorum ama umarım bi sıkıntı olmamıştır.

sadece saran..bekliyoruz.

finallarde .

finalin her maçında ezmeye..

YÜREĞİMİZLE OYNADIK VE KAZANDIK... HAFTAYA BÜYÜK TARAFTARIMIZI BEKLERIZ...HER ZAMAN DESTEĞİNİZE İHTİYACIMIZ VAR..

Gecen hafta ki nazar boncugundan sonra yolumuza devam ediyoruz.

Bravo aslan parcalarımıza.:)

Çok net bi galibiyet olmuş helal olsun, fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere bejeke taraftarı gitmiş maça onların önünde güzel bi skor, tebrikler aslanların hepsine. Saran maçı da 3 senenin nazar boncuğu olsun artık.

Kaan'ın dedğne göre bizimkileri almadılar galiba bende Ankarada olduğum için maça gitme fırsatım olmadı ama eğer kapıdan çevrildiyse taraftarımız çok kötü. Yani ne bileyim böyle b anlaşma yok nasıl gelen insanlar gönderilir anlamak mümkün değil tabii Kaan kardeşimi yanlış anlamışda olabilirim.

Kaan daha ayrıntılı bi şeyler söyleyip merakımı gidersersen minnettar olurum kardeşim.

Ben de, giden arkadaşlardan duyduğum şekliyle yazıyorum...

Salonu Beşiktaş'ın altyapı oyuncuları ile doldurmuşlar. Yani salonu tamamen dolduran Beşiktaş taraftarı değil oyuncuları.

Polislere biz geldik nereye geçelim diye sorduklarında da salonun tamamen dolu olmasını sebep göstererek gelenleri geri göndermişler. Deplasman tribünü yapılması için izin verilmemiş. Bu da bu branşta uygulanmış olan ilk deplasman yasağı olarak kabul edilebilir...

Garip bi durum gerçekten, Saran maçının rakiplerin iştahını kabartması normal tabiki her türlü organizasyonun yapılması normal ama misafirine yer ayırmamak gelenleri salonda yer kalmadı diye göndermek en basitinden ayıptır.

Tabi taraftarına sahip çıkacak bir şube yöneticisi olmadığı için her şeye maruz kalabiliriz, bu dün salona alınmamışız yarın bir başka bir şey. Hiç biri sürpriz olmaz artık.

Aslanlarım benim.

Taraftar almamak, geri göndermek...Bunlar Beşiktaş'ın klasik hareketleri. Fazla takılmayın bence.

geçen haftaki saran deplasmanı onalrın gözünü bayağı korkutmuş anlaşılan ;)

boşverin böylesi daha güzel olmuş.

bu kadar kalabalık beşiktaş taraftarının önünde galibiyet kapak olmuştur herhalde onlara.

inleyen nağmeler inlesin dursun. ;)

Galatasaray Tv'de şu anda maçın tekrarı var.