TSBL|Galatasaray-Antalya Engelliler(Bari bu sezon olsun)

15 milyonluk istanbulda güzel bir pazar gününde ahmet cömertin hınca hınc dolmasını tabiki beklemiyordum.

yine onlarla buluştuk bu sefer şaşırtıcı olarak 100 kişiydik.

ne yönetimden ne kulupten kimse yoktu varsın da olmasınlar zaten.kupayı alınca,kupalarla avrupadan türkiyeye gelince orda olanlar yoktu yine. beyaz showlarda magazin ve spor programlarında gördüğümüz yüzlerin yine hiçbiri yoktu neyse gerçi sene sonuna doğru görürrüz kendilerini şirin şirin.

takımdan zaten bahsetmiyeceğim onlar zaten en iyisi.

tribün olarak gerçekten arma sevdalılarıyla çok güzel bir tribün yaptık sevdalılarla.

kimi zaman çoştuk kimi zaman cemal tufan geldi aklımıza sustuk bir kaç dakika.3 periyot ve sonrasında salon için mükemmel bir tribün vardı.

bu galibiyeti bizlere engelli sporuna teşvik eden (en azından beni ve benimgibilerine)
rahmetli alpaslan abimize gelsin

Semih Ural' Alıntı:
Maçtan önce söylemiştim bu takımın taraftarı en fazla 200-250 diye ama çok söylemişim. 100 civarı seyirci vardı maçta.

Semih, o dediğin şampiyonluk maçlarında kupa alınacağı zaman ulaşılan sayıdır.. abartmadan söyleyeyim bu takımın her maçını takip eden insan sayısı 50'yi geçmez, bağıran tezahurat yapan sayısı 15-20 arasıdır.. (geçen sene utancımdan bağcılar'daki maçtan çıktım kimse yok diye)..

orada ki o bizbizeligin verdiği huzur kadar önemli başka bir his yok..