Uğur Ozan Sulak

Bakmayin siz Galatasaray’in basketbolda bos gectigi yillarda fenomen olmasina.O yuzden Fenerbahceli algisi olusmus olabilir ama kendisi cok iyi bir Galatasaraylidir.Su an piyasada basketbolu en iyi yorumlayan ve basketbolda Turkiye’de transfer piyasasindaki haberleri en dogru aktaran isim bana gore kendisi.

Bakmayin siz Galatasaray’in basketbolda bos gectigi yillarda fenomen olmasina.O yuzden Fenerbahceli algisi olusmus olabilir ama kendisi cok iyi bir Galatasaraylidir.Su an piyasada basketbolu en iyi yorumlayan ve basketbolda Turkiye’de transfer piyasasindaki haberleri en dogru aktaran isim bana gore kendisi.
bence de en iyi spiker ve yorumculardan biri ama emin miyiz galatasaraylı oldugundan :)

Orkun Colakogluyla Youtubeta yaptiklari son programa bakma firsatiniz olursa Gsli damarinin nasil kabardigini fark edersiniz zaten :) Bizim burada sikayetci oldugumuz cogu seyi kulubun basketbola bakis acisi,butce konusu gibi seyleri gundeme getirmis.

Programı düzenli takip ediyorum ve ilk kez bu kadar içten anlattığını gördüm ben de. Programın planlamasını da aştılar Galatasaray konuşurken hatta.