www.altyapibasket.com

Ali Emre' Alıntı:
arakadaşlar bir kaç haftadırhttp://www.altyapibasket.com adlı sitemizin üstünde çalışmalar yapıyorduk ve en sonunda ufak tefek eksiklikler dışında bitirdik gerçi istanbul ligi bitti ama özellikle şampiyonalara denk getirmek istedim haftalık program haberler...vs şeyleri bu sitede bulabilirsiniz

Benim hic mi katkım olmadı :? 8) :roll:

Ali Emre' Alıntı:
Tequila' Alıntı:
bu site federasyonun resmi sitesimi acaba :muhaha

çıkan haberler ne derece doğru o açıdan sordum ben 8)

haberlerin çoğu federasyon kayaklı doğal olarak milli takımlar söz konusu olunca şu dönemde normal ancak şöyle bişey söylemek istiyorum federasyondaki ve sitedeki resimler bizim :muhaha :muhaha yeni szeon başlasın izmir,ankara,bursa ve istanbuldan hergün olmasada sık sık güncel haberler bulabilceksiniz ha bide adminlik hayatımdaki ilk reklamımıda yapıyım altyapıbasket.com olarak 6.adam dergisinin altyapı sayflarınıda biz yapıyoruz bu ayki dergiyi almanızı tavsiye ederim hiç biryerde göremeyeceğiniz resim ve maç değerlendirmeleri var ona göre millet :muhaha :muhaha

Beyfendi özel hayatınız hakkında bir soru sorabilir miyim :ehue

Ali Emre' Alıntı:
özel hayatımı bu siteye alet etmeyin arda bey lütfen :ehue :ehue sayenizde millet bizi özel hayatı karışık adam sancak olmazki aaaa :muhaha :muhaha

Degil mi ki ??? :muhaha