#YellowFriday

Sosyal medyada çığ gibi büyüyen taraftar kampanyası. Hoca değişti, başkan değişti, Topsakal gibi gereksizler gitti, takım iyi gidiyor, ee bizim de taraftar olarak kulübe destek vermemiz lazım. Bildiğiniz üzere tüm dünyada Black Friday diye bir olay var, dünyanın en çok alışveriş yapıldığı gün. Buna binaen mağazalar da indirime gider. Bizim yaratıcı taraftarlar da başkanımız Mustafa Cengiz'in oy pusulası olan "sarı" rengini kampanyaya ismini vermiş ve olmuş Yellow Friday...

GS Store şu sıralar sömestr kampanyası yapıyor. 200 Tl ve üzeri alışverişe 50 Tl hediye veriyor. Herkes gücü yettiğince kulübe destek sağlasın. Ben dursun özbek başkan olduğu için GS Store'den alışveriş yapmayı boykot etmiştim. O gittiği için yasağı kaldırdım. Kendim bunun şerefine, forma, bardak, bileklik, rozet vs. almayı düşünüyorum. Taraftar-yönetim el ele güzel bir sinerji oluyor. Bizim de kulübe maddi/manevi destek vermemiz gerekiyor.

Haydi Büyük Galatasaray Taraftarı! Şampiyonluk yolunda takımımızın gücüne güç katalım!

Mustafa Cengiz gelir gelmez işler normale dönmeye başladı. Bugün de GS Store attığı tweetle, taraftarlardan gelen öneri ve tasarımları kritik edecekmiş. İşte yıllardır yapılması gereken buydu. Çok anormal bir durum değildi. Senelerdir GS Store'nin ürün yelpazesi ve kalitesi leş kimse kusura bakmasın. Tamam kulübe para gitsin eyvallah ama bir yıkamada renkleri giden, kalitesiz şeyleri almak da bana koyuyordu. Sosyal medyada bu işleri korsan yapan ama tasarımları ve kalitesi iyi olan Aggressivo, MBStreetwear gibi sitelerden alıyordu taraftarlar. Ve haliyle kulübe para gitmiyordu. Bu sitelerde yapılan ürünlere bir göz atsınlar, gerekirse aynısını yapsınlar biz de gidip parayı onlara vereceğimize kulübümüze veririz.

Önerilerime gelince;

*basketbol formalarının çıkması lazım bir dönem çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam 15/16 sezonunda ama 2 senedir çıkarılmıyor.
*ürünlerin kalitesinin artması lazım, pazarda 5 tl olan boş bir tişörte GS logosu basıyorlar 50 tl biçiyorlar.
*sosyal medyada bu işi gönüllü yapanlarla iletişim halinde olup ultras ürünleri çıkartmaları lazım.
*kadın taraftarlarımıza özel daha fazla ürün olması lazım, geçen gittiğim GS storede sadece erkeklere özel formalar vardı. Sadece orada mı öyleydi bilmiyorum ama her yerde aynıysa kadınlara özel de yapılmalı.
*futbolcuların diğer sporcuların biblosu çıkarılabilir, onların formalarından anahtarlık yapılabilir.

Benim aklıma şu an bunlar geliyor. Yukardaki dediklerimi yapsınlar GS Store her dönem zarar değil bilakis kâr eder. Belki o gelirle basketbol takımlarını kalkındırırız.

Ü

Üye silindi 1178

Misafir
Işıl ve Göksenin de alışveriş yapmış. Başka hangi sporcularımız yapacak çok merak ediyorum.

Taraftar ve yönetimin bu kampanya ile birlikte bütünleşmesi tabi ki güzel bir durum. Bu vesileyle umarım storede taraftara hitap eden ürün çeşitliğini ve fiyat politikasını gözden geçirir.

Bu güzel birlikteliği sekteye uğratacak bir hata yapmaz umarım yeni yönetim. Bu sinerjiyi çoğaltarak devam edersek önümüzde kimse duramaz.

Saygılar.