Yeni Saglık Kurulu

G

Guest

Misafir
Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı Sağlık Koordinatörlüğü?ne Doç.Dr.Burak Kunduracıoğlu getirilmiştir. Sayın Kunduracıoğlu?nun ekibinde Dr. Murat Çevik, Fizyoterapist Mehmet Erdem Yörükoğlu, Fizyoterapist Ata Özgür Ercan, Fizyoterapist Umut Şahin, Masör Sedat Peker, Masör Murat Çalışkan ve Masör Fuat Öz yer almaktadır.

Kendilerine yeni görevlerinde başarılar dileriz.

Bu görevde bugüne kadar hizmet veren Sağlık Kurulu ekibine de verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.

Kaynak:galatasaray.org

Bu yılın en büyük transferi budur ,ayak burkulmasına 6 ay iyilestiremeyen bir heyet vardı.

Okan Seker' Alıntı:
Bu görevde bugüne kadar hizmet veren Sağlık Kurulu ekibine de verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.

Hangi hizmet ? Düzgün adamı sakat diye çıkarttan ekip mi ? 1 ay tedavisi sürmesi gerekirken 6 ay sahalardan uzak bıraktıran ekip dimi

evet teşekkürü bir borç biliriz

Enes Kömürcü' Alıntı:
Bu arada Burak Kunduracıoğlu'nun eski bir röportajı :

Büyücü değil doktorum

Uzmanlardan oluşan Beşiktaş Sağlık Kurulu yerine Ankara'ya giden Nihat'ın doktoru Kunduracıoğlu konuştu:
Türkiye'nin merak ettiği, özellikle spor camiasının peşinde koştuğu bir isim, Doç.Dr.Burak Kunduracıoğlu. Emre Belözoğlu, Yusuf Şimşek, Ümit Karan gibi yıldızlar, sakatlıklarından kurtulmak için İstanbul'da onca ünlü, konunun uzmanı doktorlar varken, Kunduracıoğlu'na kendilerini emanet etti. Kapısını son çalan isim ise Nihat Kahveci. Mucize tedavilerin ardından adı 'Büyücüye' çıkan genç doktor, 'Bu büyücülük değil, doğru tedavi ve ekip çalışması' diye konuştu. Nihat Kahveci'nin adalesinde yırtık teşhis eden Kunduracıoğlu, 'Ben gereken tedaviyi yaptım. Formülünü açıklayamayacağım tedavim sonucunda, yırtığı hallettik. Ancak o bölgenin güçlendirilmesi için fizyoterapistlerin devreye girmesi gerekiyor. Yanımda 2-3 gün daha kalsaydı, Nihat'ın tedavisini tamamlayacaktık. Verdiğim programa uyarsa, derbide oynamaması için bir neden yok' dedi.

İĞNELER BİR YERE KADAR
Dünya'nın tanıdığı İsviçre'li Heınz Buhlmann ve Alman Müller Wohlfarth'ın tedavi metotlarını uyguladığını ifade eden genç doktor, şöyle devam etti: 'Sık sık yanlarına gittiğim bu iki ünlü doktor da sakatlığın olduğu bölgeye yaptıkları iğne ile sorunu gideriyorlar. Antihomotoxica adlı bu iğne ile ilgili kitaplar bile var. Almanya'da eczanelerde bulabilirsiniz. Ancak bu iğneler de bir yere kadar. Burada önemli olan, ekip çalışması. Sadece tedavi etmek yeterli olmaz. Ekibimde iki fizyoterapist, Erdem Yörükoğlu ve Umut Şahin var. Alanlarının en iyisi.'

İLAÇLAR GİZLİ DEĞİL Kİ
Buhlmann ve Wolfard'ın tedavi metotlarını önce kadavralarda, ardından da farelerde denediğini vurgulayan Kunduracıoğlu, 'Kas dokularında bu tedavinin sürecini takip ettim ve başarılı olduğunu kendim gördüm. Buhlmann ve Wohlfarth'ın tedavi ilaçları gizli değil. 600 ila 700 arasında profesyonel sporcuya sadece Osteitis Pubis (Futbolcu kasığı) tedavisi yapıyorum. Eskiden bu sakatlık nedeniyle sporcular, futbolu bırakıyordu' diye konuştu. Genç doktorun kapısını çalan sporcular arasında Nihat Kahveci, Emre Belözoğlu, Ümit Karan, Yusuf Şimşek, Fatih Tekke, Mehmet Yıldız, Youla, Mustafa Özkan, Tabata, Ergün Pembe, Selçuk İnan, Gökhan Ünal, Hayrettin Yerlikaya, Tazemeta, Ivan De Souza, Balili, Ömer Erdoğan, Ragıp, Djehoua, Ali Tandoğan gibi isimler bulunuyor.

Süper doktora süper maaş: 30 bin TL

13 Ağustos 2010A.Gücü?nde aylık 5 bin lira alan Doç.Dr. Burak Kunduracıoğlu?nun, Medical Park Hastaneleri aracılığı ile G.Saray?daki ücretinin 30 bin liraya çıkartıldığı belirlendi.

ANKARAGÜCÜ?nden Galatasaray sağlık heyetinin başına getirilen Doç. Dr. Burak Kunduracıoğlu ve ekibinin çok cazip şartlar altında sözleşme imzaladığı ortaya çıktı. Başkent ekibinde aylık 5 bin lira alan Kunduracıoğlu?nun, Medical Park Hastaneleri aracılığı ile Galatasaray?daki ücretinin 30 bin liraya çıkartıldığı belirlendi. Kunduracıoğlu?nun, Medical Park Hastanaleri sahibi Muharrem Usta tarafından önümüzdeki yıl içinde Florya?da kurulacak olan Sporcu Sağlık Köyü?nün başına getirileceği ve kendisine hisse de verileceği öğrenildi. Kunduracıoğlu?nun 5 kişilik ekibindeki Umut Şahin, Erdem Yörükoğlu, Ata Ercan Özgür, Murat Çalışkan ve Fuat Öz?ün G.Saray?daki maaşları 7 bin lira olarak belirlendi. Bu heyetin A.Gücü?nde görev yaptıkları süre içinde 3 bin lira aldıkları öğrenildi.

Hürriyet

İşini iyi yapsın da helali hoş olsun aldığı para.

Bu seviyede doktorlar için çok da değil söylenen paralar Onur abinin dediği gibi helali hoş olsun işini layıkı ile yerine getirdikten sonra. Sonuçta senede 4 milyon, 5 milyon hatta 6 miyon maaş alan adamları emanet ettiğin doktor için 30 binlira aylık maaş çok olmasa gerek.

Birde bu adamların maaşını kulüpmü Medical Parc mı ödüyor acaba sponsorluk anlaşmasının ayrıntıları nasılki.

Evet daha öncede görev yapıyordu kendisi.

Bu arada aldığı parayı yazan Hürriyet olunca pek inanasım gelmedi,yinede doğru ise haber işini layıkıyla yapacaksa helal hoş olsun.Biz Gökhan Zan'a yıllık 3-4 Trilyon veriyoruz kobay olarak,doktora bu kadar vermişiz çokmu.

Süper maaş diyince ben milyon euro bekledim.30 bin TL nedirdi klüp için Gökhan Zan örneği varken.İşini yapsınlar 1 milyon euro alsınlar.

Donanimhaberde bi yorum :)

Flamalar basılsın bayraklar donatılsın bu sene şampiyonuz.

18 Ağustos idman raporu; göreve yeni getirilen doktorlarımız daha önce Wolverine isimli filmde kullanılan madde ile oyuncularımız Kewell, Baros'un kemikleri kırılmaz hâle getirilmiştir ve de yarın akşamki Uefa Kupası maçında Pino adlı oyuncumuz ilk 11'de çıkacak düzeye gelmiştir kamuoyuna duyrulur.

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı?nın Perşembe gecesi oynayacağı Karpaty Lviv maçı öncesinde sakatlıkları ve tedavisi devam eden futbolcuları ile ilgili bilgiler aşağıda belirtildiği gibidir:

Sabri Sarıoğlu?nun tedavisine devam edilmektedir.

Juan Pablo Pino?nun tedavisine devam edilmektedir.

Aydın Yılmaz?ın tedavisine devam edilmektedir.

Sindirim sisteminde rahatsızlığı olan Lucas Neill günü dinlenerek geçirdi.

Soğuk algınlığı rahatsızlığı geçen Serdar Özkan sağlık ekibi gözetiminde çalıştı.

Galatasaray.org'dan bi haber :) Güldürdüler beni baya :D