Cesare Prandelli

Her zaman istikrardan yana oldum fakat bazen devam etmek daha da kötü sonuçlar doğurur. İleriye dönük tek bir umut ışığı bile yok takımda. Prandelli ile vakit geçirmeden yollar ayrılmalı. Disiplinli ve özellikle futboldan az da olsa anlayan bir hoca gelsin mümkünse. Tuchel'i çok istemiştim keşke olsaydı.

Forumda futbolu Prandelli'den fazla anlayanlar var (aynı zamanda ilk kötü dönemimizde Ergin hocadan da fazla basketbolu bilenler de ortaya çıkacaktır) çok insanlarız. Kıymetini bilelim buranın :D

Kendisi çok beğendiğim bir teknik adam. Ama şu ana kadar bize yaşattıkları hayal kırıklığından öteye geçemedi. Hala kendisine olan inancım yüksek inşallah buradan takımdan birlikte ayağa kalkacaktır.

''1. hoca'' kovulalı 1 yıl olmadan Prandelli 3.hocamız şu an.Transferin son gününde yapılan 3 transfer var ki bunlar 11'e yerleştirilmeye çalışılıyor.Başkanın canı sıkıldığında yönetim değiştirdiği,yabancı kuralının olduğu ve takımda son 1.5 yılda özgüvenin yerlerde süründüğü ortamda Prandelli'nin işi kolay olmasa gerek

Açık ve net şekilde takımı sabote eden bazı oyuncular var. Bunların başını Selçuk çekiyor. O-y-n-a-m-ı-y-o-r-l-a-r bu kadar basit. Böyle durumlarda hocanın yapacağı pek bir şey yok.

Rotasyon yapacağı zaman da yabancı kuralı elini kolunu bağlıyor adamın. Zaten başkanda gitti merak etmeyin gelen yönetim 1-2 hafta içinde gönderir hocayı.

Hoca kariyerini düşünüyorsan istifa et.
Arsenal'e karşı stoperde Melo'yu,sağ bekte Veysel'i,liberoda Sneijder'i oynatan adam futboldan anlamıyordur.
Derhal istifa etmeli ya da görevden alınmalı.

Prandelli; Olcan Adın, Veysel Sarı ve Bruma'yı Borussia Dortmund maçı kadrosuna almadı.

Ne yapıyor bu adam anlamış değilim !!

Yürü git lan yeter yemin ediyorum yeter ! Sinirden gözlerim dolu bir şekilde yazıyorum. 1-2 hafta foruma yazamamayı filan zaten göze aldım. Açıkcası umrumda da değil şunların içimde kalmasındansa.
Ulan Arsenal maçında yediğimiz gollerle bu maçın ne farkı var ? Ya da Emenike denen 1 gram beyni olmayan adamın kaçırdıklarının ne farkı var ? Ya da utaka'nın kaçırdıklarıyla bu maçta gol olanlar arasında ne fark var ?
Bakın yediğimiz golleri büyük harflerle yazıyorum. RAKİBİN SAĞ YA DA SOL BEKİ ÖNÜNDEKİ ADAMLA VERKAÇA GİRİYOR. ONLAR 2 KİŞİ BİZİM OYUNCU 1 KİŞİ OLDUĞU İÇİN BİZİM BEK EKARTE OLUYOR VE STOPERLERDEN BİRİ KANADA ÇIKIYOR. BU SIRADA SANTRAFOR MARKAJSIZ KALIYOR VE EĞER EMENİKE , UTAKA GİBİ BEYİNSİZSE ATAMIYOR. YOK AUBUMEYANG VE ARSENAL'İN SANTRAFORU GİBİ AZ BEYNİ OLAN BİRİYSE BİLE GOLÜNÜ ATIYOR.VE BİZ 1 AYDIR AYNI GOLÜ YİYORUZ !!!!!
Koskoca Arsenaller Dortmundlar kanada 2 oyuncu koyarken bizim süpersonic zekalı hoca gidip 1 oyuncuyla durduracağını sanıyor onları. Ulan bizim takımda sağda Cafu solda Lizarazu oynasa yine de olmaz arkadaş olmaz !!!!!!!! 3 tane odun orta sahada mal gibi duracak , 2 tane keriz ise 80 metrelik kanadı bir başına savunacak . Yetmeyecek bi de o 80 metrede hücum edecek. Bu mu yahu taktiğin ? Ne kokuşmuş ne iğrenç camiamız var yahu bir tane adam da çıkıp ''sen napıyorsun '' demiyor. 5 tane yedikten sonra takımda yaprak kımıldamadı yahu. Kimse kusura bakmasın arkadaş benim GALATASARAYIM bu çapsızların hayal dünyasındaki kadar küçük değil. Koskaca GALATASARAY'da 1 tane -evet sayıyla bir tane- çıkıp da hesap soracak adam yokmuş. 10 sene önce 5 yesek futbolcular evinden çıkamazdı be evinden. Neymiş moral bozmamak lazımmış. Formayı al , bereyi al , atkıyı al , maça koş ama padişahın ve top tepicilerin morali bozulmasınmış. Yok ya bi de teşekkür edelim isterseniz size . Olur mu ?
Daha bu İtalyan aptalın olayı bitmedi. Aptal dedim diye kızmayın beyler. Aşağılamıyorum ; niteliyorum. Aptal değil diyen varsa açıkca yazsın tartışalım. Sistem , devamlılık , istikrar diyip de her maç kadroyu yapboz tabelasına çeviren adam akıllı adam mıdır ?
Bir de lütfen rica ediyorum şu romantik taraftarlar burada Prandelli korumacılığı yapmasın. Rijkaarddı oydu buydu geçmişe eyvallah ama kanada 2 adam koymayı yönetim mi engelliyor yoksa futbolcular mı ?
Bilerek maç sonu gelmeden yazıyorum bu iletiyi. Söylemesi bile çok komik ama hani olur da 4-3 filan olursa ,bu iletiyi silen namerttir. 4-3 yensek bile söylediklerimin arkasındayım. Çapsız aptal bu takımdan kovulana kadar asla Galatasaray futbol maçını para verip de izlemem. Sevda benimdir ama kendimi kullandırtmam. Bu kadar basit !
Edit :tekrar okudum da ceza almayı gerektirecek bi durum yokmuş. Lütfen entryim silinmesin. Yönetimden rica ediyorum. Burdaki bir çok insanın duyguları bu yönde çünkü.

Rijkaard nerelerde ne yapıyor ? Şu takımın hücum potansiyelini iyi yansıtır. En azından Bruma'yı Olcan'ı sebepsiz kadro dışı bırakmaz. Çok güvenmiştik sana sayın Prandelli, üzdün bizi.

Veysi Deniz Baskın;n887726' Alıntı:
Yürü git lan yeter yemin ediyorum yeter ! Sinirden gözlerim dolu bir şekilde yazıyorum. 1-2 hafta foruma yazamamayı filan zaten göze aldım. Açıkcası umrumda da değil şunların içimde kalmasındansa.
Ulan Arsenal maçında yediğimiz gollerle bu maçın ne farkı var ? Ya da Emenike denen 1 gram beyni olmayan adamın kaçırdıklarının ne farkı var ? Ya da utaka'nın kaçırdıklarıyla bu maçta gol olanlar arasında ne fark var ?
Bakın yediğimiz golleri büyük harflerle yazıyorum. RAKİBİN SAĞ YA DA SOL BEKİ ÖNÜNDEKİ ADAMLA VERKAÇA GİRİYOR. ONLAR 2 KİŞİ BİZİM OYUNCU 1 KİŞİ OLDUĞU İÇİN BİZİM BEK EKARTE OLUYOR VE STOPERLERDEN BİRİ KANADA ÇIKIYOR. BU SIRADA SANTRAFOR MARKAJSIZ KALIYOR VE EĞER EMENİKE , UTAKA GİBİ BEYİNSİZSE ATAMIYOR. YOK AUBUMEYANG VE ARSENAL'İN SANTRAFORU GİBİ AZ BEYNİ OLAN BİRİYSE BİLE GOLÜNÜ ATIYOR.VE BİZ 1 AYDIR AYNI GOLÜ YİYORUZ !!!!!
Koskoca Arsenaller Dortmundlar kanada 2 oyuncu koyarken bizim süpersonic zekalı hoca gidip 1 oyuncuyla durduracağını sanıyor onları. Ulan bizim takımda sağda Cafu solda Lizarazu oynasa yine de olmaz arkadaş olmaz !!!!!!!! 3 tane odun orta sahada mal gibi duracak , 2 tane keriz ise 80 metrelik kanadı bir başına savunacak . Yetmeyecek bi de o 80 metrede hücum edecek. Bu mu yahu taktiğin ? Ne kokuşmuş ne iğrenç camiamız var yahu bir tane adam da çıkıp ''sen napıyorsun '' demiyor. 5 tane yedikten sonra takımda yaprak kımıldamadı yahu. Kimse kusura bakmasın arkadaş benim GALATASARAYIM bu çapsızların hayal dünyasındaki kadar küçük değil. Koskaca GALATASARAY'da 1 tane -evet sayıyla bir tane- çıkıp da hesap soracak adam yokmuş. 10 sene önce 5 yesek futbolcular evinden çıkamazdı be evinden. Neymiş moral bozmamak lazımmış. Formayı al , bereyi al , atkıyı al , maça koş ama padişahın ve top tepicilerin morali bozulmasınmış. Yok ya bi de teşekkür edelim isterseniz size . Olur mu ?
Daha bu İtalyan aptalın olayı bitmedi. Aptal dedim diye kızmayın beyler. Aşağılamıyorum ; niteliyorum. Aptal değil diyen varsa açıkca yazsın tartışalım. Sistem , devamlılık , istikrar diyip de her maç kadroyu yapboz tabelasına çeviren adam akıllı adam mıdır ?
Bir de lütfen rica ediyorum şu romantik taraftarlar burada Prandelli korumacılığı yapmasın. Rijkaarddı oydu buydu geçmişe eyvallah ama kanada 2 adam koymayı yönetim mi engelliyor yoksa futbolcular mı ?
Bilerek maç sonu gelmeden yazıyorum bu iletiyi. Söylemesi bile çok komik ama hani olur da 4-3 filan olursa ,bu iletiyi silen namerttir. 4-3 yensek bile söylediklerimin arkasındayım. Çapsız aptal bu takımdan kovulana kadar asla Galatasaray futbol maçını para verip de izlemem. Sevda benimdir ama kendimi kullandırtmam. Bu kadar basit !
Edit :tekrar okudum da ceza almayı gerektirecek bi durum yokmuş. Lütfen entryim silinmesin. Yönetimden rica ediyorum. Burdaki bir çok insanın duyguları bu yönde çünkü.

Aynen öyle Deniz Bey. Kesinlikle bende dahil çoğu kişinin duygularına tercüman oldunuz. Yüreğinize sağlık.

Umarım yeni gelen Başkan ilk iş olarak bu aptal diye nitelendirdiğiniz adamı gönderir. Ve yine umarım başka İtalyan hoca gelmez.

Bizi itin Köpeğin diline düşüren herkese zehir zikkim olsun aldıkları paralar. Başta da Prandelli...

Muhammed Selçuk;n887727' Alıntı:
Rijkaard nerelerde ne yapıyor ? Şu takımın hücum potansiyelini iyi yansıtır. En azından Bruma'yı Olcan'ı sebepsiz kadro dışı bırakmaz. Çok güvenmiştik sana sayın Prandelli, üzdün bizi.
Rijkaard'ın ilk yılındaki kadro Galatasaray'ın tarihinde 2000 yılı harici emsali olmayacak derecede iyi bir kadro.
Leo Franco
Sabri
Neill
Servet
Caner
Topal
Elano
Arda
Kewell
Keita
Baros
Daha ne olsun ?

Bu adam kovulmalı hem de öyle bir kovulmalı ki ibret olsun mümkünse yarın idmana diye gittiği sırada Florya'nın kapısında bulsun eşyalarını.Geldiğinde desteklemiştim ama bugüne kadar ki performansı ve her şeyden önce bugün yaptığı utanç verici açıklamalar ile bunu fazlasıyla haketti.Galatasaray sana 10 gömlek büyükmüş sinyor Hikmet Karaman kadar bile vizyonun yoktur muhtemelen , defol git !

Veysi Deniz Baskın;n887732' Alıntı:
Rijkaard'ın ilk yılındaki kadro Galatasaray'ın tarihinde 2000 yılı harici emsali olmayacak derecede iyi bir kadro.
Leo Franco
Sabri
Neill
Servet
Caner
Topal
Elano
Arda
Kewell
Keita
Baros
Daha ne olsun ?
Elano idmansız geldi ve takım içinde nedense istenmedi. Kaç maçta frikikleri topu elinden alıp Sabri kullandı. Servet'in o sezon ve sonrasında yaptıkları ve açıklamaları ortada. "Bu sezon hoca'nın son şansı" dedi. Topal birden kıymete bindi. O günlerde düz oyuncu ne işi var Galatasaray'da deniyordu. Leo Franco ise bildiğin kova. Caner 6 ay için kiralık geldi ve hiç bir şey oynamadan gitti. Arda aga zaten g.t göbek bağladı.

Rijkaard'ın hatası sistemine takılı kalmasıydı. Sisteminin bel kemiği de orta sahadaki ön liberolar ve onlar da BAM'dır. (Barış-Ayhan-M.Sarp)

Adamı eleştireceğim tek konu buydu ama diğer yabancı hocalar da aynı hatayı yaptı. Burası Türkiye arkadaş. Burada sistemden çok motivasyon iş yapar.

Söyledikleri yüzünden Prandelli değil başkana suç bulmak lazım. Yıldızın ortasına girip de ben resim çektirmedim.

Hoca 4. yıldız diyor, forvetin 4. yıldız diyor, başkanın yıldız içinde resim çektiriyor. Sonra şampiyonlar liginde içeride dışarıda 4 lük oluyorsun. 4 yemek sorun değil de, böyle yemek sorun. Adamlar frene basmayıp devam etse 7-8 de olur. Şükürler olsun ki Münih, Madrid ile falan oynamıyoruz bu sene.

5 yıl üstüste Şampiyonlar Ligi'ne gidememişken, o sezon Avrupa'da yokken bile hedefi sana Şampiyonlar Ligi kupası olarak gösteren taraftara "Hedefimiz Başakşehir" demek düpedüz ihanet ve kendini bilmezliktir.

Geldiğinde mutlu olmuştum, umutluydum...

Maçtaki tercihlerini geçtim, hata derim sineye çekerim ama... Prandelli´nin maç sonu açıklamalarını duyduğumda buz gibi soğudum kendisinden. Oynanan oyundan, alınan mağlubiyetten bağımsız olarak gönderilmesi gerekirdi maç sonu söylemleri nedeniyle.

Kadro yetersiz, gerçekçi adam vs savunmasını bir kenara bırakmalı ona hala inananlar. Testi hala kırılmadı.

Başakşehir'den ilk yarıda 2 gol yemek için mi Olcan'ı Bruma'yı ilk 18'e almayıp Dortmund'dan sahamızda 4 yedik?

Yeni Başkan'ın ilk işi seni göndermek olmalı Prandelli Bey !!

Prandelli geldiğinde çoğumuz iyimserdik ama maalesef büyük bir hayal kırıklığı oldu. Ünal AYSAL fantezi yaptı ve bu fantezisi bize pahalıya patladı. Adama öyle bir izlenim verilmişki görüşmelerde sanırsın sen kulübede takıl gerisini boşver demişler. Son yıllardaki en büyük balon !