Riza Kocaoğlu
Begeniler Begeniler:  0
Begenilmeyenler Begenilmeyenler:  0
Riza Kocaoğlu isimli konuyu okuyorsunuz.
    Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    26.Ağustos.2016
    Mesajı
    573
    Konusu
    3
    Teşekkür ve Beğeniler

https://www.youtube.com/watch?v=d2w780O18JM

Bu arkadas sanatciymis, ben de bir iki defa denk geldigimi sonradan hatirladim ekranlarda. dun yaptigini bonzaili kafa ile yapmaz insan.

Ataturk bosuna dememis, ben sporcunun sanatcinin zeki cevik ve ahlaklisini severim diye!

Bizim Baskan efendi adammis, yerinde kim olsa saplagi yapistirirdi riza kocaoglunun kel kafasina !
    "DUNYADA MAN, AHIRETTE IMAN"

Durum
    Çevrim İçi
    K.Tarihi
    30.Eylül.2016
    Mesajı
    1,412
    Konusu
    88
    Mekan
    Liverpool
    Teşekkür ve Beğeniler
    Söylediği şeyde ben pek eleştirilecek bir şey göremiyorum. Göztepe'ye değil taraftarına şampiyon demiş. Kendi fikridir. Ama yine de Galatasaray başkanı konuşurken yırtık dondan çıkar gibi konuşmamalı bir kimse.

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    27.Mayıs.2012
    Mesajı
    6,488
    Konusu
    10
    Mekan
    İstanbul
    Teşekkür ve Beğeniler
    Follow Muhammed Selçuk On Twitter Add Muhammed Selçuk on Facebook
    Böyle şeylerde fazla duyar kasmam, hoş bi anı olarak görürüm ama nedense bana da pek bi sempatik gelmedi şu sekans. Sanırım içmiş de gelmiş oraya ve elini kırk yıllık dostuymuş gibi omzuna atması da hoş gözükmedi. Ayrıca Göztepe’nin “şampiyon tribünü” demek ne demek hiç anlamadım... Anlasak da bunu söylemek zorunda mıydı sayın başkan ve adam önce bi konuşsaydı izin verseydin belki sizi de tebrik ederdi... Özetle; hareket normal şartlarda sempatik olabilirdi ama buraya pek oturmadı gibi..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    06.Aralık.2004
    Mesajı
    177
    Konusu
    3
    Teşekkür ve Beğeniler
    Aliço ile kazandığı sempatiyi tamamen kaybetti ve büyük bir camiayı karşısına aldı. Sarhoştu sanırım konuşurken.

Galatasarray bir çakar dünyan şaşırır Aliço. Sahanda sampiyon olur bir halt edemezsin hadi yallah şimdi!

Durum
    Çevrim Dışı
    K.Tarihi
    26.Aralık.2008
    Mesajı
    58
    Konusu
    0
    Teşekkür ve Beğeniler
    Yaptığı hareketin kabul edilebilir bir tarafı yok. Tamamen terbiyesizlik. Lisede sınıftaki zeka seviyesi düşük soytarılar gibiydi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş

Giriş